Zobacz swój aktualny horoskop
Fot. Materiały Prasowe
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop na nadchodzące tygodnie!

Czy gwiazdy będą Ci sprzyjać?

Redakcja VIVA! - Bianka 1 listopada 2019 08:02
Zobacz swój aktualny horoskop
Fot. Materiały Prasowe

Jesteś zodiakalnym Skorpionem jak piosenkarka Kayah? Wygląda ma to, że gwiazdy będą Ci sprzyjać w najbliższych tygodniach. Co z resztą znaków? Koniecznie sprawdź nasz horoskop!

Skorpion

23.10–21.11

Poczujesz się swobodniej i nie będziesz narzekać na brak adoratorów. Możesz złożyć obietnice, które będą nie do spełnienia. Trzymaj wielbicieli na dystans, a dowiesz się, kto jest naprawdę wart twojego zaufania. Chętnie zmienisz swój codzienny rozkład zajęć, by poświęcić więcej czasu na hobby. Sprawy finansowe nie zaprzątną zbytnio twoich myśli. Będziesz mogła zaszaleć na zakupach i pozwolić sobie na dodatkowe wydatki.

Strzelec

22.11–21.12

Będziesz w świetnej formie, radosna i zadowolona z życia. Poznasz wkrótce kogoś, kto cię oczaruje. Zatroszcz się o dobre samopoczucie krewnych. Poświęć im więcej uwagi, bo ostatnio mocno zaniedbywałaś wasze relacje. Twoje kwalifikacje doceni wreszcie ktoś, z kim się liczysz. Jeśli zachowasz konsekwencje i wstrzymasz się od niepotrzebnych zmian, krok po kroku zmierzać będziesz do sukcesu.

Koziorożec

22.12–19.01

Zaskoczy cię teraz wiele sympatycznych niespodzianek od losu. Dobry czas na kontakty z osobami starszymi, na przykład  z seniorami rodu. Na poprawę humoru warto pomyśleć o wyprawie do kina lub teatru z miłą ci osobą. Układ planet wróży ocieplenie relacji w twoim miłosnym związku. W biznesie skup się na tym, co zaczęłaś, zamiast startować z czymś nowym. Od przełożonych możesz spodziewać się komplementów i ciekawych propozycji.

Wodnik

20.01–18.02

Nie rezygnuj ze spotkań towarzyskich, bo ominie cię nowa intrygująca znajomość. Na polu zawodowym sporo zamieszania, załatwiania trudnych spraw, rozwiązywania sporów. Dzięki twoim zdolnościom dyplomatycznym i urokowi osobistemu uda ci się przetrwać największe zawirowania w firmie. To dobry moment na załatwienie zaległych spraw urzędowych. W weekend wskazany wypoczynek i masaże.

Ryby

19.02–20.03

Czy nie za dużo w tobie powagi i krytycyzmu? Bądź bardziej wyrozumiała, ciesz się życiem i myśl pozytywnie! W wolnym czasie chętnie zajmiesz się sztuką lub znajdziesz ciekawy kurs, na który zapragniesz się zapisać. Większe zakupy, na które się spontanicznie zdecydujesz, będą udane. Gwiazdy pomogą zrealizować marzenia tym, którzy zamierzają wstąpić w związek małżeński. Przekonasz się, że zawsze możesz liczyć na przyjaciół.

Baran

21.03–19.04

Ożywienie w życiu uczuciowym. Strzała amora trafi cię prosto w serce. Wpływ gwiezdnej pogody sprawi, że twoje stosunki ze stałym partnerem ułożą się lepiej niż zazwyczaj. Dużą rolę odegrają szczerość i namiętność w waszych relacjach. Ze wszystkimi świetnie się dogadasz i da ci to dużo radości. Ciekawe propozycje współpracy posypią się jak z rękawa – nie przegap okazji do zarobku! Pieniądze będą cię wyjątkowo lubić i nie będziesz musiała sięgać do oszczędności.

Byk

20.04–20.05

Zapomnisz o niedawnych smutkach. Wokół ciebie jest mnóstwo życzliwych osób. Ukochana osoba bardzo liczy się z twoim zdaniem. Możesz przekonać ją do podjęcia ważnej decyzji. Z łatwością pogodzisz się z brakiem tego, bez czego, jak ci się wydawało, nie mogłaś żyć. Gwiazdy obiecują ci wkrótce wiele podróży. Tych bliższych i tych dalszych. Szczególnie miłym czasem będzie weekend.

Bliźnięta

21.05–21.06

Jedynie dzięki umiejętności relaksu zyskasz większe poczucie komfortu psychicznego. Wenus sprzyja odchudzaniu. Byle z umiarem. Swoim działaniem wzbudzisz podziw przełożonych. To dobry moment, by zawalczyć o lepsze stanowisko pracy. Twoim atutem jest opanowanie. Okaż mężowi, że jest dla ciebie ważny. Przydałoby się więcej romantyzmu w waszym związku, nie tylko same obowiązki.

Rak

22.06–22.07

Znajdź czas, by cieszyć się życiem! Długie spacery okażą się najlepszym sposobem na poprawę samopoczucia. Rakom z obrączką na palcu kosmos wróży drugi miesiąc miodowy, a samotnym dobrą pogodę na flirty i romanse. Odniesiesz też wrażenie, że ktoś interesujący nie może oderwać od ciebie oczu. W pracy niecodzienne sytuacje, które mogą cię wybić z rytmu. Masz wyjątkową okazję zmienić wszystkie niekorzystne dla ciebie ustalenia.

Lew

23.07–22.08

Zdobędziesz klucz do serca osoby, na której szczególnie ci zależy. Ktoś jednak może teraz robić sceny zazdrości. W domu sytuacja pełna napięcia. Nie prowokuj konfliktów, bo będziesz żałować. Zbyt dużo masz do stracenia. O pozytywne więzi rodzinne trzeba dbać na co dzień. Narzekasz na złe samopoczucie, a kompletnie zaniedbałaś swoją dietę. Twój organizm po prostu buntuje się przeciw takiemu traktowaniu.

Panna

23.08–22.09

Jeśli dopadnie cię jesienna chandra, nie odmawiaj sobie drobnych przyjemności. Zadbaj o odporność organizmu. Dobrze ci zrobi, jeśli częściej odetchniesz na świeżym powietrzu. Ruch też jest ci potrzebny. Najlepiej spędzić aktywny weekend za miastem. Nie pozwól, by ktokolwiek bawił się twoimi uczuciami. Unikniesz dzięki temu wielu rozczarowań. Na horyzoncie spotkanie, które każe ci wrócić myślami do przyszłości.

Waga

23.09–22.10

Pomyśl o relaksie i zastrzyku witamin. Odczujesz konsekwencje swojej impulsywności. Nawet wierni przyjaciele nie wybaczają tak łatwo. Unikaj osób, których nie lubisz. W sektorze urzędowym otrzymasz dobre wiadomości. Sprawy finansowe wymagać będą więcej odpowiedzialności. Masz szansę dostać propozycję dodatkowej pracy od osoby godnej zaufania. Działaj systematycznie, a unikniesz kłopotów.  

Kayah, sesja Uroda Życia
Fot. Piotr Porebsky/Makata

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…