Zobacz swój aktualny horoskop
Fot. Materiały Prasowe
HOROSKOP VIVY!

Jak zapowiadają się najbliższe tygodnie? Tego dowiesz się w naszym horoskopie!

Czy szykują się zmiany?

Redakcja VIVA! - Bianka 25 lipca 2019 19:30
Zobacz swój aktualny horoskop
Fot. Materiały Prasowe

Tak jak Robert Lewandowski jesteś zodiakalnym Lwem? Koniecznie sprawdź co Cię czeka w najbliższym czasie. A co z resztą znaków? Tego dowiesz się w naszym horoskopie!

Lew

23.07 –22.08

Samopoczucie zmienne. Bliskie otoczenie będzie miało dość twoich humorów. Popracuj nad sobą, bo inaczej stracisz kogoś ważnego. Unikaj zajęć wymagających dokładności i punktualności. Nie podejmuj żadnych spontanicznych decyzji, bo możesz ich później żałować. Jeśli nikogo nie masz, bądź czujna – na horyzoncie atrakcyjna znajomość! Weekendy spędzać będziesz na imprezach w towarzystwie ludzi, których znasz i lubisz.

Panna

23.08 – 22.09

Nie porównuj się do innych i szukaj towarzystwa pogodnych ludzi. Dasz się porwać na imprezę i zawrzesz nowe znajomości. Pomyśl o wyjściu do teatru, romantycznym wyjeździe na weekend, wybierz się w podróż dla przyjemności. Zostawisz za sobą sprawy, które opóźniały rozwój twojej kariery. Pojawią się ciekawe propozycje i większe pieniądze. Spożytkuj kontakty z ostatnich konferencji lub szkoleń.

Waga

23.09–22.10

Odnawiaj ważne kontakty. Pielęgnuj życie towarzyskie ale nie kosztem rodzinnego. Oczarujesz każdego, kogo zechcesz. Szczególną uwagę zwróć na kogoś, kto urodził się pod znakiem Koziorożca. Unikaj komplikacji urzędowo-prawnych i niesprawdzonych lub niepewnych inwestycji. W pracy wszystko pójdzie jak z płatka. Szef doceni twoje wysiłki i starania, co odczujesz przy najbliższej premii.

Skorpion

23.10–21.11

Poczujesz się zadowolona i spełniona, a to nie pozostanie bez wpływu na twój wygląd i podejście do innych ludzi. W rodzinach dawne problemy się rozwiążą, nastanie czas porozumienia. Możesz się spodziewać miłego prezentu od kogoś, kto jest w tobie zakochany. Możliwe, że zmiany w firmie uczynią prawdopodobnym twój awans albo nadarzy się inna sposobność. Nie inwestuj pochopnie dużej gotówki.

Strzelec

22.11–21.12

Otoczenie stanie się bardziej sympatyczne, kontakty – nawet z mało znanymi ludźmi – serdeczniejsze. Możesz liczyć na szczere uczucie bliskiej osoby. Dbaj o swój związek, bo naprawdę warto! Napłyną uspokajające informacje, które pozwolą ci ustalić plany i pomysły na najbliższą przyszłość. Szybko zbliżysz się do sukcesu, o który zabiegasz. Pomyślnie zdasz ważne egzaminy, zdobędziesz wymagane uprawnienia.

Koziorożec

22.12–19.01

Będziesz szukać kontaktu z ludźmi. Czeka cię oszałamiająca kariera towarzyska! Koniecznie znajdź czas dla rodziny, bo bardzo potrzebuje twojego wsparcia. Okaż więcej zrozumienia. Teraz unikaj załatwiania ważnych spraw finansowych. Spokojnie patrz na to, co cię obecnie spotka. Każde z tych wydarzeń ma cię czegoś nauczyć. Rekonwalescencja nawet po długiej chorobie przebiegnie nadzwyczaj szybko.

Wodnik

20.01–18.02

Wewnętrzny spokój, wiara we własne siły i życzliwe nastawienie do świata będą przyciągać do ciebie ludzi. Niektóre Wodniki czeka podróż i związane z nią ekscytujące wydarzenia. Najbliższe dni powinny przynieść rozwiązanie jakichś kwestii mieszkaniowych lub spadkowych. Inwestycja z przeszłości będzie teraz procentować. Duża szansa na nowe źródło dochodów. Doczekasz się wreszcie zwrotu pożyczki.

Ryby

19.02–20.03

Nie obawiaj się przyszłości. Rysuje się w pięknych barwach! Doceń wolny czas i czerp siły wśród przyrody. Samotni na pewno nie będą narzekać na samotność. Ktoś zafascynuje cię swoją nietuzinkową osobowością. Intuicja podpowie ci właściwe zachowanie. Pilnuj kart kredytowych, uważaj przy bankomacie i częściej zmieniaj hasło do konta internetowego. Lepiej unikać ryzyka.

Baran

21.03–19.04

Miłość spadnie na ciebie jak grom z jasnego nieba. Poczujesz, że znalazłaś bratnią duszę i będziesz szczęśliwa. U zaobrączkowanych zrozumienie i dużo bliskości. Domyślisz się, czego oczekują krewni, i bardzo na tym skorzystasz. Unikaj dyskusji na temat wakacyjnych wydatków. Lepiej nie poprawiaj sobie humoru zakupami! W weekend oszczędzaj siły, nie forsuj organizmu.

Byk

20.04–20.05

Żadne spotkanie towarzyskie nie będzie mogło odbyć się bez twojego udziału, a telefon będzie dzwonił bez przerwy. Jeżeli jesteś jeszcze bez pary, ciesz się wolnością i korzystaj z okazji, jakie szykuje ci los. Będziesz dumna z sukcesów dzieci. Przejrzyj rachunki i stare papiery – mogłaś zapomnieć o czymś ważnym. W sprawach służbowych na pewno nie będziesz narzekać, nagrody, pochwały i różne wyróżnienia posypią się bowiem ze wszystkich stron.

Bliźnięta

21.05–21.06

Znajdź sposób i czas, by trochę odpocząć i zatroszczyć się o zdrowie. Panuj nad emocjami i postaraj się nie irytować sprawami, na które nie masz wpływu. Dobre dni na dłuższą podróż. Zaktywizuj swoje życie towarzyskie! Jeśli jesteś wolna, wybieraj ostrożnie, bo teraz łatwo będzie wpaść do złotej klatki. W twoim stałym związku zagości spokój. W biznesie uważaj na rozmaitych doradców, czasami lepiej kierować się własną intuicją.

Rak

22.06–22.07

Będziesz spokojniejsza. Twój dom stanie się prawdziwą przystanią dla najbliższych. Więcej troski będziesz musiała poświęcić rodzicom. Wenus sprzyja byciu we dwoje! W stałym związku nastaną dyktatorskie rządy w sypialni. Zechcesz, by partner podporządkował się twojej fantazji. Warto tak zaplanować wakacyjne atrakcje, żeby każdy miał szansę robić to, co lubi najbardziej. Nie krytykuj współpracowników.  

Robert Lewandowski
Fot. Instagram @_rl9

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…