Co Cię czeka w najbliższym czasie? Horoskop
Fot. Materiały Prasowe
HOROSKOP VIVY!

Co cię czeka w najbliższym czasie? Tego dowiesz się w naszym horoskopie!

Czy szykują się zmiany?

Redakcja VIVA! - Bianka 11 lipca 2019 19:20
Co Cię czeka w najbliższym czasie? Horoskop
Fot. Materiały Prasowe

Jesteś zodiakalnym Rakiem jak Paulina Krupińska–Karpiel? Koniecznie zobacz, co cię spotka w najbliższych tygodniach? A co z resztą znaków?

Rak

22.06 – 22.07

Uwolnisz się od złych wpływów otoczenia. Pojawi się kusząca propozycja wakacyjnego wyjazdu. Przyjmij ją, nawet jeśli będziesz musiała zmienić dotychczasowe plany. Kojąco wpłynie na ciebie kontakt z literaturą i sztuką – dobry czas na poszerzanie horyzontów i rozpoczęcie nauki języków. Jeśli od pewnego czasu nie
dogadywałaś się z partnerem, to teraz wszystko wróci do normy. W pracy bez zmian.

Lew

23.07 – 22.08

Fantazje zmienią się w rzeczywistość. Zaakceptujesz swoje potrzeby seksualne. Otwórzcie serca, miłość już czeka, aby w nich zagościć. W stałych związkach partnerskich ogromna poprawa, zaznacie radości, szczęścia i miłości. Pamiętaj tylko – pośpiech jest złym doradcą, więc ani w pracy, ani w domu nie podejmuj nierozważnych decyzji. Porzuć brawurę za kierownicą. nadmiar energii najlepiej wyładuj w sporcie.

Panna

23.08 – 22.09

Jeśli się zakochałaś, nie obawiaj się braku wzajemności. Będziesz wyjątkowo pociągająca i atrakcyjna. Przeżyjesz niesamowite chwile z osobą, z którą łączy cie nie tylko seks, ale i głębokie porozumienie duchowe. Nieudane związki przejdą do historii. W pracy zostań chwilę na uboczu. Niebawem stwierdzisz, że dzięki temu uniknęłaś kłopotów. Trudna sytuacja finansowa wreszcie się wyjaśni.

Waga

23.09 – 22.10

To znakomity okres, by zawrzeć pakt między przeszłością, a przyszłością. Intuicyjnie zrobisz coś dobrego dla innych. Miłość cię uskrzydli! Nie będziesz jednak szukać partnera na całe życie, raczej towarzysza zabaw. Wkrótce bardziej pochłonie cię zarabianie pieniędzy niż rozwój. Jeśli się postarasz, wpłynie ich do twojej kieszeni sporo, nie będziesz więc musiała martwić się o swój budżet. Widoki na korzystne inwestycje.

Skorpion

23.10 – 21.11

Zapowiada się ciekawie. Czeka cię powodzenie w drobnych sprawach. Będziesz brylowała w towarzystwie i imponowała inteligencją. Niespodziewanie poczujesz, że w miłości potrzebujesz czegoś więcej. Żart i celna uwaga mogą otworzyć przed tobą ważne zawodowe drzwi. Jest szansa, że nawiążesz współpracę, z kimś z konkurencyjnej firmy. Okaż współpracownikom zaufanie, a w biurowym zaciszu powróci dobry nastrój.

Strzelec

22.11 – 21.12

Atrakcyjny wygląd poprawi twoje samopoczucie. Mogą cię spotkać przyjemności i radości, których się nie spodziewałaś. W ramionach swojej drugiej połówki przeżyjesz pogodne chwile. Możesz emocjonalnie zareagować na spotkanie z kimś, kto cię od dawna intryguje. Tylko nie ufaj obietnicom bez pokrycia! Sytuacja finansowa wygląda bardzo stabilnie. Weekend jest odpowiedni do realizacji planów osobistych.

Koziorożec

22.12 – 19.01

Wystrzegaj  się  ludzi  próbujących  manipulować  twoimi uczuciami. Kontroluj myśli, starając się odrzucić
te smutne. Między tobą a partnerem zapanuje sielska atmosfera. Układ planetarny pomoże ci utrzymać ten stan. Czekają cię większe wydatki, więc rozważysz uwolnienie oszczędności. W weekend pora zwolnić tempo. Jeśli tego nie zrobisz, twój organizm może zastrajkować.

Wodnik

20.01 – 18.02

Nie żałuj sobie rozrywek, bo przecież śmiech to zdrowie! Wizytom, spotkaniom i różnym imprezom nie będzie końca. W małżeństwie dużo czułości i miłych słów. Osoby samotne będą jeszcze musiały poczekać na miłość. W pracy ostrożnie z negatywnymi emocjami. Nie odbieraj i nie oceniaj wszystkiego przez pryzmat wydarzeń z przeszłości. Kreatywność to twoja dewiza! Dobra passa finansowa.

Ryby

19.02 – 20.03

Masz zapewnioną życzliwość planet! Dobre samopoczucie to także zadowolenie ze swojego wyglądu. Pod wpływem intuicji zainteresujesz się parapsychologią. Przygotuj się na ważne rozmowy i ciekawe propozycje. Czyjeś obietnice z przeszłości powinny zacząć się wreszcie spełniać. Masz szansę na poprawę sytuacji materialnej. Będziesz mogła pozwolić sobie na większe wydatki. Spróbuj szczęścia w grach liczbowych.

Baran

21.03 – 19.04

Układ planet zapowiada romanse czasem wręcz zaskakujące, lecz udane. Przekonaj partnera do wyjazdu w ciepły zakątek świata. Odetchnij od codziennej rutyny! W kręgu towarzyskim bądź teraz bardziej dyskretna. Nie wszyscy bowiem są ci tak życzliwi, jak ci się zdaje. W biznesie nie odkładaj niczego na później. Jeśli grasz w gry liczbowe, skreślisz właściwe cyfry.

Byk

20.04 – 20.05

Twojemu sercu przyda się więcej ruchu! Powinnaś dostarczyć organizmowi dużo wapnia i mikroelementów. Skup się bardziej na stosunkach z rodziną. U zakochanych widać chemię. Jeśli na urlopie pojawi się szansa na randkę, nie przegap jej! W sferze zawodowo-finansowej poczujesz, że czas zrobić trochę porządków i skończyć z tym, co cię ogranicza. Uważaj na słowa wypowiadane pod wpływem emocji.

Bliźnięta

21.05 – 21.06

Podejmuj ważne postanowienia i nie słuchaj rad pesymistów. Walcz ze zniechęceniem. Nie denerwuj się plot- kami! Znajdź czas na przyjemności, randki i spotkania z sympatycznymi ludźmi. Zafunduj sobie zabieg w spa. Ze spokoju i odprężenia mogą narodzić się dobre pomysły i rozwiązania. Jeśli zastanawiasz się nad jakąś inwestycją, teraz jest na nią najbardziej odpowiedni moment.

Paulina Krupińska-Karpiel
Fot. MACIEJ NOWAK

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.