Selena Gomez w czarnej sukience
Fot. East News
HOROSKOP

Horoskop na lipiec: Selena Gomez i inne Raki w najbliższym czasie mogą zapomnieć o troskach. A co ciebie czeka?

3 lipca 2016 10:23
Selena Gomez w czarnej sukience
Fot. East News

Horoskop 2016. Co nas czeka w pierwszej połowie lipca?
Najbliższy czas należy do Raków. Spod tego znaku jest Selena Gomez, która 22 lipca obchodzi 24. urodziny. Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Horoskop na pierwszą połowę sierpnia oraz horoskop na drugą połowę sierpnia 2016.

 

Selena Gomez - śpiewa, gra w filmach, podbija świat mody (ostatnio wystąpiła w kampanii Louis Vuitton) i... czeka na miłość. Odkąd widziano ją na koncercie byłego chłopaka, Justina Biebera, plotkuje się, że kwestią czasu jest, że dawni kochankowie do siebie wrócą.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb.

 

Rak 22.06–22.07

Zapomnisz o troskach. Niewykluczone, że wolne Raki zakochają się w kimś z wzajemnością. Poszukiwać będą kogoś wolnego, zaradnego i pogodnego. Od czasu do czasu pozwól sobie na odrobinę szaleństwa w gronie nowo poznanych ludzi. Twój organizm będzie potrzebował troski i pielęgnacji. Mogą się odezwać chroniczne albo zlekceważone dolegliwości. Zadbaj o bardziej racjonalne odżywianie i oczyszczenie organizmu.

 

Lew 23.07–22.08
Sukcesy będziesz zawdzięczać intuicji i dyplomacji. Przekonasz się, że to, co dajesz innym, zawsze powraca do ciebie. Nie tłum więc odruchów życzliwości, pomagaj, a spotkasz się z podobnym wsparciem otoczenia. Poprawi się twoja sytuacja finansowa. Nadal będziesz musiała kontrolować wydatki, ale na szczęście skończy się czas mocnego zaciskania pasa. Pozwolisz sobie na kupno czegoś, co ci się od dawna podoba.

 

Panna 23.08–22.09
Nie martw się na zapas. Wszystko będzie dobrze – to dewiza, która pomoże ci przetrwać każdą trudną sytuację. W pracy polegaj na Byku, Strzelcu, Wodniku, a uważaj na Koziorożca, bo może mieć nieczyste intencje. Sprzyja ci szczęście tam, gdzie można się czegoś nauczyć lub dowiedzieć. Idealna pora, aby zapisać się na kurs. Nie oszczędzaj na tym, co sprawia ci frajdę. Impreza, wypad do spa poprawią ci humor.


Waga 23.09–22.10
Zmienne nastroje to jasny znak, że coś w twoim życiu wymaga uporządkowania. Ustaw hierarchię spraw do załatwienia i działaj metodycznie. Nie odkładaj trudnej, ale ważnej rozmowy zawodowej. Jeśli inwestujesz, przyjazna dla ciebie aura jest na giełdzie. W miłości zapowiada się prawdziwa sielanka! Z partnerem będziecie rozumieć się bez słów. Samotne Wagi zaś dostrzegą kogoś, kto od dawna za nimi tęskni.


Skorpion 23.10–21.11
Samopoczucie będzie w normie. Jeszcze bardziej poprawi je aktywny wypoczynek w gronie przyjaciół. Wycieczka nad morze okaże się strzałem w dziesiątkę. W układach partnerskich radosna poprawa. Możliwa przeprowadzka do ukochanej osoby. Masz szansę na szczęśliwe zbiegi okoliczności w sprawach urzędowych i sądowych. Możesz teraz zmienić pracę na bardziej odpowiedzialną. Stać cię będzie na więcej niż dotychczas.


Strzelec 22.11–21.12
Układ astralny sprzyja kontaktom rodzinnym oraz wszystkiemu, co wiąże się z przyjemną stroną życia. Twoje praktyczne podejście do spraw materialnych przyniesie duże korzyści. Byś może zdecydujesz się na zakup nieruchomości albo remont domu. W weekendowe dni będziesz potrzebowała spokoju i wyciszenia. Dla poprawy samopoczucia warto wybrać się na relaksujące zabiegi kosmetyczne. Jeśli zainwestujesz w personalnego trenera fitness – wyniki będą rewelacyjne!


Koziorożec 22.12–19.01
Rozwiniesz swoje talenty, wzniesiesz się na mistrzowski poziom. Dzięki temu twoje życie stanie się o wiele ciekawsze. Nie lekceważ sygnałów, jakie wysyła twoje ciało, wspomagaj się naturalnymi witaminami. Gdy się zakochasz, od razu wyznasz uczucie ukochanemu. Zazdrość ustąpi miejsca wzajemnemu zaufaniu. Dla wszystkich Koziorożców to odpowiednia pora na awans, zdobycie atrakcyjnej pracy, nowe, ciekawe zlecenie.


Wodnik 20.01–18.02
Zaczniesz rozwijać się zawodowo, intelektualnie i duchowo. Pojawią się teraz nowe możliwości zarabiania pieniędzy. Wszystkim Wodnikom dopisze szczęście w grach losowych! W domu czas na generalne porządki. Doskonale poradzisz sobie z remontem kuchni bądź sypialni. Nie odrzucaj zalotów dawnej sympatii, zwłaszcza jeśli było to uczucie niespełnione. Weekend będzie obfitował w towarzyskie atrakcje.


Ryby 19.02–20.03
Całe niebo ci sprzyja. Układ gwiazd zapowiada wyłącznie dobre dni! Czekają cię głównie atrakcje, radości i uczuciowy zawrót głowy. Będziesz więcej czasu spędzała z partnerem i rodziną. Okazji ci do tego nie zabraknie, być może wyjedziesz z najbliższymi na wakacje. W sprawach zawodowych możesz liczyć na ciekawą propozycję współpracy z kimś znajomym. Oczekuj sporych korzyści finansowych, a nawet bonusu w postaci szkolenia.


Baran 21.03–19.04
Dobra pogoda na decyzje w każdym sektorze życia. Zaufaj intuicji. W biznesie niczego nie przyspieszaj. Ciesz się towarzystwem ludzi, którzy pomogą ci w sprawach urzędowych. Pamiętaj, że twoim sprzymierzeńcem w walce o ładną sylwetkę jest ruch. Wenus przyniesie ci dużo wigoru. Zaczniesz emanować urokiem i wewnętrznym blaskiem. Weekend zapowiada się ekscytująco. A może dasz się zaprosić na randkę?


Byk 20.04–20.05
Zostaw przeszłość za sobą, nie rozpamiętuj porażek i nie rozmyślaj o smutnych rzeczach. Dzięki temu odnajdziesz spokój i inspirację do nowych wyzwań. Będziesz mogła pozwolić sobie na dodatkowe wydatki. Zadowolenie sprawi ci miła atmosfera w firmie. Zrozumiesz, że krytyczne uwagi szefa wypowiadane są w dobrej intencji. Wykorzystaj szansę, bo niewykluczone, że dostaniesz awans.


Bliźnięta 21.05–21.06
Bądź ostrożna i nie prowokuj losu. Unikaj sytuacji konfliktowych. Nieporozumienia mogą popsuć ci humor. Nie przenoś problemów zawodowych na grunt rodzinny. Miłość wysunie się na pierwszy plan i zrobisz wszystko, by twoje życie uczuciowe nabrało rumieńców. Ktoś zachwyci się twoją zmysłowością i urodą. Dobrze powiedzie się Bliźniętom w stałych związkach. Postaw na dietę oczyszczającą organizm z toksyn.

 

Polecamy: Horoskop na drugą połowę lipca.

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?