Renee Zellweger
Fot. ONS
HOROSKOP

Jesteś Bykiem jak Renee Zellweger? Sprawdź, co cię czeka na przełomie kwietnia i maja

23 kwietnia 2016 10:17
Renee Zellweger
Fot. ONS

Horoskop 2016. Co nas czeka na przełomie kwietnia i maja?
Najbliższy czas należy do Byków. Spod tego znaku jest Renee Zellweger, która 25 marca skończy 47 lat. Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb.

 

Byk 20.04–20.05

W stałych związkach ciche dni, ale i romantyczne noce. Szukasz drugiej połówki? Zostaw za sobą bolesne wspomnienia z przeszłości i otwórz się na nowy związek. Rozejrzyj się dookoła, bo może w gronie twoich przyjaciół jest ktoś interesujący. W poczynaniach finansowych postaraj się teraz nie podejmować pośpiesznych decyzji. Nie wszystkie z nich będą trafione. Nie angażuj się w prywatne sprawy kolegów z pracy.

 

Bliźnięta 21.05–21.06
Postaraj się wyciszyć. Nie zaniedbuj gimnastyki, a znikną bóle kręgosłupa. Nie zamykaj się w domu, nie unikaj kameralnych spotkań towarzyskich. Może ci się przydarzyć coś ekscytującego! W firmie zachowasz się wyjątkowo rozważnie, dokładnie sprawdzając, co się opłaci, a co nie. Tym sposobem uda ci się zdobyć to, na czym ci od dawna zależało. Pieniędzy wystarczy ci na wszystkie potrzeby, nawet jeśli pofolgujesz swoim zachciankom.


Rak 22.06–22.07
W firmie czeka na ciebie dużo nowych wyzwań. Pomoże ci umiejętność dopasowania się do każdej sytuacji. Uważaj na nielojalność współpracowników. Jeśli zachowasz zimną krew, będziesz na wygranej pozycji. Poszukujące stałego zatrudnienia powinny podnosić poziom swojego wykształcenia. Wenus zapali zielone światło dla Raków po przejściach. Jest szansa, że na waszej drodze stanie ktoś, kto uleczy wasze bolące serca.


Lew 23.07–22.08
Będziesz pełna inwencji, nie zabraknie ci motywacji, szybko uporasz się  z wszelkimi przeszkodami. Możesz popaść w konflikt z osobą, która od dłuższego czasu rozsiewa plotki na twój temat. Pokażesz jej, że nie masz zamiaru tolerować takiego zachowania w swoim otoczeniu. W kontaktach towarzyskich nie rób niczego wbrew sobie albo tylko po to, by przypodobać się innym. Unikaj zatargu w urzędach.


Panna 23.08–22.09
Uważaj, by nie stracić z pola widzenia tego, co naprawdę ważne. Jeżeli masz wrażenie, że partner cię lekceważy, nie irytuj się, lecz spróbuj powalczyć o swoją pozycję w związku. Narodzi się nutka erotyzmu i zaufanie, które zaowocują w przyszłości. W pracy kontroluj swoje zachowanie, bo narobisz sobie kłopotów. Pojawi się szansa na awans i większe pieniądze.  Pomyśl o ubezpieczeniu majątku.


Waga 23.09–22.10
Otworzą się przed tobą możliwości intelektualnego rozwoju. Układ gwiazd doda ci sił, byś zrealizowała coś, o czym od dawna marzyłaś. W uczuciach zmienna aura. Uważaj, by nie zranić kogoś niepotrzebnymi słowami i nie zerwać wieloletniej przyjaźni. Nie powinny ci doskwierać poważniejsze dolegliwości zdrowotne, możesz mieć jedynie niewielkie problemy z gardłem.


Skorpion 23.10–21.11
Zdolności organizacyjne, zdyscyplinowanie i umiejętność planowania to teraz twoje mocne atuty. Czekają cię miłe niespodzianki finansowe, do spraw materialnych będziesz mieć teraz stosunek filozoficzny. Kłopoty w biznesie zaczną znikać, bo zauważysz rozwiązania, których do tej pory po prostu nie brałaś pod uwagę. Zdobyte doświadczenia okażą się ciekawe i przydadzą się w karierze.


Strzelec 22.11–21.12
Na szczególne powodzenie mogą liczyć Strzelcy o artystycznych duszach. Uważaj na krążące wokół ciebie osoby chwiejne emocjonalnie – mogą cię wpędzić w poważne kłopoty. Spadnie na ciebie więcej obowiązków niż zwykle, ale poradzisz sobie z nimi doskonale. Weekend upłynie w atmosferze małżeńskiej harmonii i zrozumienia. Dla samotnych to czas randek. Będzie miło, nawet jeśli zakończy się tylko na flircie.


Koziorożec 22.12–19.01
Wykorzystasz swój temperament! Zapowiada się sporo okazji do podróżowania, poznawania nowych ludzi. Osoby zdające egzaminy i te, które intensywnie muszą się teraz uczyć, cieszyć się będą z dobrych efektów. Możesz stać się dla kogoś przykładem, dlatego pomagaj innym. Trudno ci będzie nabrać dystansu do partnera. Uważaj, by złość nie okazała się silniejsza od miłości.


Wodnik 20.01–18.02
Bez względu na to, co się wydarzy, zachowasz pogodę ducha. Staraj się nie myśleć o rzeczach, które wywołują stres. Zbierze ci się na wspomnienia z czasów dzieciństwa. Jeśli dasz z siebie wszystko, będziesz w stanie osiągnąć każdy zawodowy cel. Szczęście będzie ci sprzyjać, wykorzystaj więc swój spryt i inteligencję. Decyzja urzędowa, na którą niecierpliwie czekasz, okaże się dla ciebie korzystna.


Ryby 19.02–20.03
Zaobrączkowani mogą przejść nie zawsze łatwy test wierności. Pamiętaj, że szczerość jest podstawą  udanego związku. Twoim atutem będzie piękny wygląd. Układ planet nie sprzyja impulsywnym działaniom, ale za to nareszcie zrobisz porządki w papierach i zaległych obliczeniach. Twoje powodzenie będzie przede wszystkim zależało od umiejętności zgodnej współpracy z innymi ludźmi.


Baran 21.03–19.04
Pozwól sobie na małe przyjemności, na przykład gorącą kąpiel z dodatkiem wonnych olejków, która wspaniale cię zrelaksuje. Jeżeli w wannie będzie towarzyszyć ci ktoś specjalny, efekt wodnych zabiegów będzie silniejszy i przyniesie podwójną korzyść. Współpraca z nowymi ludźmi da ci wiele satysfakcji. Przybędzie gotówki. Spróbuj ją rozsądnie zainwestować lub ulokować. O awans lub inną posadę nie będzie trudno.
 

Horoskop na czerwiec 2016 - pierwsza połowa miesiąca oraz druga połowa miesiąca.
Horoskop na lipiec 2016 - pierwsza połowa miesiąca oraz druga połowa miesiąca.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…