Anna Mucha, Viva!
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
HOROSKOP

Horoskop na kwiecień. Osoby spod znaku Byka, takie jak Anna Mucha, postawią na aktywność fizyczną. A inne znaki?

Olga Figaszewska 24 kwietnia 2017 06:00
Anna Mucha, Viva!
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Rok 2017 to czas kreatywności, nowych początków, rozbudzonych ambicji. Szansa na rozpoczęcie wszystkiego z carte blanche – w miłości, pracy, relacjach z najbliższymi i przyjaciółmi. Sprawdź, czy astralne niebo będzie ci sprzyjać.

Horoskop 2017. Co czeka Cię w drugiej połowie kwietnia?

Trwa czas zodiakalnych Byków! Jednym z nich jest Anna Mucha , która 26 kwietnia  skończy 37 lat.


Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

Polecamy także: Zobacz horoskop na 2017 rok! Być może czeka Cię zmiana pracy, miłość, awans...

Byk 20.04–20.05

Wiosenne dni nastroją cię optymistycznie. Staraj się ograniczyć używki, zadbaj o zdrowie i więcej się ruszaj. Staniesz się waleczna. W firmie przestań się wreszcie zgadzać na to, co ci przeszkadza. Efekt będzie lepszy, niż przypuszczasz. Szef nie weźmie ci tego za złe. W finansach nie ryzykuj. Układ astralny wniesie w twój związek więcej spokoju i szczęścia. Dzięki temu z optymizmem spojrzysz w przyszłość.

Bliźnięta 21.05–21.06

Pozwól sobie na więcej luzu, a poczujesz się znacznie lepiej. Koniecznie zadbaj o formę fizyczną i zdrową dietę, bogatą w warzywa i owoce. W wydatkach wskazana oszczędność. Bardziej niż kiedykolwiek zwróć uwagę na zakupy związane z życiem codziennym. Jeśli chodzi o relacje towarzyskie zapowiada się całkiem przyjemnie. Będzie dużo okazji do rozrywek i spotkań z miłymi ludźmi. Nie unikaj rozmowy z Rybami!

Rak 22.06–22.07

Czas na solidny wypoczynek, bo brakuje ci energii. Na zmiany nastroju dobra będzie aromaterapia. W sprawach służbowych niczego nie przyspieszaj. Realizuj zadania skrupulatnie, aby nie popełnić trudnego do naprawienia błędu. Skoncentruj się na podnoszeniu kwalifikacji i to nie tylko ściśle zawodowych. Może to być kurs asertywności lub autoprezentacji. Ktoś z dalszej rodziny czeka na wiadomość od ciebie.

Lew 23.07–22.08

Huśtawka nastrojów już za tobą. Powiedz partnerowi, czego pragniesz. Uważaj na nowe znajomości, bo niosą za sobą ryzyko rozczarowań. Zanim komuś zaufasz, postaraj się go dobrze poznać. To dobra pora na inicjowanie planów zawodowych. Jeśli jesteś niezadowolona z dotychczasowych zajęć, masz szansę na znalezienie czegoś bardziej satysfakcjonującego. Zwróć uwagę na szczegóły. Pomyśl o koncie oszczędnościowym.

Panna 23.08–22.09

Nie upadaj na duchu. Mała sprzeczka nie oznacza jeszcze końca związku. Pod wpływem Wenus staniesz się podatna na wzruszenia, tęsknotę i emocje. Samotne Panny mogą liczyć na nowe znajomości. Szef lub inna ważna osoba postawi przed tobą ambitne zadania i będziesz miała okazję wykazać się swoimi zdolnościami. Kluczem do sukcesu jest teraz dobra organizacja i punktualność. Mniej mów, więcej słuchaj!

Waga 23.09–22.10

Roztoczysz wokół siebie czar, któremu nikt nie będzie się w stanie oprzeć. Będziesz uwodziła płeć przeciwną zdecydowanie i skutecznie. To znakomity czas na randki i spotkania towarzyskie. W kontaktach biznesowych przestaniesz działać chaotycznie i wszystko postawisz na jedną kartę. By poprawić samopoczucie, aktywnie spędzaj wolny czas. Wybierz się na badania okresowe. Unikaj używek.

Skorpion 23.10–21.11

Będziesz w dobrej formie. Warto zapisać się na aerobik, pilates albo jogę. W sprawach zawodowych zaczniesz poszukiwać nowych wyzwań – możesz liczyć na ciekawe oferty. Jeśli zajmujesz kierownicze stanowisko, to staniesz się bardziej wymagająca i krytyczna. W stałych związkach cieplejsza atmosfera. Zatęsknisz za kimś, kogo w przeszłości darzyłaś ogromną sympatią. Ta sentymentalna podróż w czasie pozwoli ci na nowo spojrzeć w swoje serce.

Strzelec 22.11–21.12

Postaraj się nie skupiać na problemach i stresujących sytuacjach domowych – znajdź czas tylko dla siebie. Odzyskasz blask w oczach, optymizm i radość życia.  Zainteresuj się finansami. Być może jakaś propozycja czeka, a ty wciąż się wahasz? Odważnie zaprezentuj nowe pomysły – okażą się strzałem w dziesiątkę. Nie oczekuj zbyt szybkich zmian w sferze finansowej. Dopiero za jakiś czas zobaczysz efekty swoich niedawnych inwestycji.

Koziorożec 22.12–19.01

Czeka cię czas zdobywania nowych znajomości. Przygotuj się na wielkie niespodzianki. W domu zagości wyjątkowo rodzinna atmosfera, zapomnicie o dawnych żalach i złych doświadczeniach. Również Koziorożce pozostające w nieformalnych związkach nie będą miały powodów do zmartwień. Uważaj z nowymi sportami, brak przygotowania może doprowadzić do kontuzji. Zadbaj o kręgosłup.

Wodnik 20.01–18.02

Słońce pomoże pozbyć się smutków i niepewności. Nie bój się zmian, bo planety sprzyjają ci bardziej niż kiedykolwiek. Możliwa kłótnia z przyjacielem, zażegnasz jednak konflikt i przyznasz się do błędu. Spodziewaj się niezapowiedzianych gości. Dojdziesz do porozumienia z szefem. Wyznaczysz wiele granic i nie pozwolisz się w żaden sposób wykorzystać. Być może będziesz musiała się zmierzyć z kłopotem urzędowym.

Ryby 19.02–20.03

Koniec wątpliwości uczuciowych. Uważaj na kontakty z bankami, szczególnie w kwestii kredytu. W razie jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij opinii eksperta. Jeśli szukasz pracy, dopisze ci szczęście. Trafisz na propozycję, o jakiej od dawna marzyłaś. Jeśli chodzi o finanse, czeka cię dobra passa! Będziesz mogła sobie spokojnie pozwolić na większe wydatki. Sposobem na rozładowanie stresu okaże się wypad do kina.

Baran 21.03–19.04

Nabierz więcej dystansu do siebie i otoczenia. Staniesz przed koniecznością rozwiązania zaległych spraw rodzinnych. Postaw na szczerość, a odzyskasz spokój. Twoi współpracownicy zdecydują się na dokształcanie. Bierz z nich przykład i zapisz się na jakieś szkolenie. Szczęście dopisze ci na giełdzie oraz w grach liczbowych. Nie grozi ci błąd w obliczeniach. W weekend wybierz się w podróż dla przyjemności.

Sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?