Sarah Jessica Parker
Fot. ONS
HOROSKOP

Jesteś spod znaku Barana jak Sarah Jessica Parker? Sprawdź w naszym horoskopie, co cię czeka w kwietniu

9 kwietnia 2016 08:13
Sarah Jessica Parker
Fot. ONS

Horoskop 2016. Co nas czeka w kwietniu?
Najbliższy czas należy do Baranów. Spod tego znaku jest Sarah Jessica Parker, która 25 marca skończyła 51 lat. Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb.

 

Baran 21.03–19.04

Jeżeli poczujesz się wyjątkowo zmęczona, staraj się każdą wolną chwilę przeznaczać na odpoczynek. Wysypiaj się, oglądaj ulubione filmy, sięgnij do zapomnianych lektur. Teraz jest odpowiednia pora, by zakończyć związek, który nie ma żadnej przyszłości. Wolne Barany zamiast randek wybiorą pracę. Wiele z twoich znakomitych pomysłów ma szansę na realizację. Masz wreszcie możliwość pokazania, na co cię stać.

 

Byk 20.04–20.05
Jeśli marzysz o dalekiej podróży, weź zaległy urlop i wybierz się w jakiś odległy zakątek świata. Wszelkie problemy pokonasz z uśmiechem. Wenus zapewni samotnym Bykom łatwość nawiązywania kontaktów. Będą robić piorunujące wrażenie na towarzyskich spotkaniach. Zaobrączkowani powinni więcej czasu poświęcić rodzinie. Nowe pomysły przyczynią się do umocnienia twojej pozycji w firmie.   


Bliźnięta 21.05–21.06
Ostrożnie ze zdrowiem, bo możesz mieć kłopoty z gardłem. Wspomagaj się mikroelementami. Nawet trudne sprawy służbowe niespodziewanie potoczą się gładko i pomyślnie. Jednak precyzyjnie przeanalizuj swoje plany. Raczej oszczędzaj, niż wydawaj. Czas na małą rewolucję w kontaktach z przyjaciółmi – sytuacja dojrzała, by wylać z siebie skrywane żale. Oczekuj szczerej rozmowy i poprawy relacji.


Rak 22.06–22.07
Przed tobą bardzo twórczy okres. Czekają cię trafne inwestycje, udane negocjacje i strategiczne spotkania. To że ktoś doceni twoje kompetencje, doda ci skrzydeł. Możesz liczyć na dodatkowe zlecenia i uśmiech fortuny! Lekka nerwówka w sprawach finansowych wkrótce dobiegnie końca. Jeśli masz stałego partnera, nie zadręczaj go ciągłymi pretensjami. W weekend poprawisz sobie nastrój domowymi zabiegami piękności.


Lew 23.07–22.08
Dobry czas na kuracje oczyszczające ciało i duszę. Na zdrowie nie będziesz narzekała, pod warunkiem że zwrócisz uwagę na sprawność fizyczną. Nie unikaj sportu, staraj się aktywnie wypoczywać. U stałych par ciepły i pełen erotycznych uniesień klimat. Oczarujesz partnera seksowną bielizną i nieskrępowaną namiętnością. Powodzenie w sprawach biznesowych będzie zależało od kreatywności i siły przebicia.


Panna 23.08–22.09
Teraz szczególnie potrzebujesz życzliwości bliskich sobie ludzi, aby poprawić własne samopoczucie. Staraj się unikać pesymistów. W miłości cudowny czas. Miła zabawa może zakończyć się związkiem. Może też ożyć jakieś dawne oczarowanie, które wydawało się wygasać i odchodzić w przeszłość. Wreszcie pojawi się okazja, byś ujawniła swoje talenty. Szef znacząco ułatwi ci wykonanie pierwszego kroku.


Waga 23.09–22.10
W twoim domu zagości spokój – poczujesz radość w sercu! Wykorzystaj swój urok, by zbliżyć się do osoby, która cię od dawna interesuje. Czeka was szczera rozmowa z przyjacielem. Twoim atutem będzie teraz punktualność. Sprzyjający okres dla osób szukających stałego zatrudnienia. Masz też szansę, aby wreszcie polubiły cię pieniądze. Tylko nie wydawaj ich zbyt szybko!


Skorpion 23.10–21.11
Planetarna aura pomoże ci załatwić trudne sprawy , o których chciałabyś jak najszybciej zapomnieć. To czas na nawiązanie nowych przyjaźni. Dzięki nowej znajomości odzyskasz chęć do życia. W stałych związkach nie zabraknie wspólnych wypadów za miasto i romantycznych gestów. Dobry moment na rodzinne inwestycje w nieruchomości. Uważnie czytaj umowy, które masz teraz podpisać.


Strzelec 22.11–21.12
Będziesz potrzebowała spokoju i wyciszenia. Sport to doskonały sposób na odstresowanie. Wkrótce twoje życie znów nabierze kolorów. Kluczem do szczęścia okażą się rozmowy z przyjaciółmi. Masz szansę zaprzyjaźnić się ze znanym artystą lub z kimś, kto jest cudzoziemcem. W sferze zawodowej wiele zaskakujących wydarzeń. Sporo energii zabierze ci przekonywania przełożonych, aby zaakceptowali twój punkt widzenia.


Koziorożec 22.12–19.01
Bądź spontaniczna i nie przejmuj się drobiazgami. Warto pomyśleć o wygospodarowaniu czasu na dłuższe spacery. Los ci sprzyja, a zmysłowość i powodzenie kroczą wraz z tobą ramię w ramię. W pracy zawalczysz o siebie w nietypowy sposób. Staniesz się bardziej przedsiębiorcza, więc stan twojego konta będzie systematycznie wzrastał. Czeka cię wiele miłosnych uniesień serca, z których jedno może się przerodzić w płomienny romans.


Wodnik 20.01–18.02
Spotkania, negocjacje, załatwianie spraw urzędowych. Obowiązki sprawią, że nie znajdziesz zbyt wiele czasu na odpoczynek. Objawy zmęczenia szybko dadzą o sobie znać. Będą problemy z koncentracją. Dla zmęczonych obecnym zajęciem pojawi się oferta lepszej pracy. Osoby publiczne staną się popularne. Przekonasz się, ilu masz życzliwych przyjaciół. W nagłej potrzebie nie będziesz sama.


Ryby 19.02–20.03
Nie grożą wam poważne schorzenia ani stresy. Masz wokół siebie dużo przyjaciół, bo sama jesteś przyjacielska. Szybkie działanie w każdej dziedzinie życia przyniesie zasłużone efekty. Masz szansę na finansowe sukcesy i zaspokojenie ambicji. Weekendowe dni upłyną w serdecznej, rodzinnej atmosferze, a spotkanie z dawno niewidzianymi krewnymi napawać cię będzie entuzjazmem i radością.

 

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…