Joanna Liszowska
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
HOROSKOP

Horoskop na pierwszą połowę grudnia. Strzelcom, takim jak Joanna Liszowska dopisze intuicja. A innym znakom?

Olga Figaszewska 3 grudnia 2016 18:45
Joanna Liszowska
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Horoskop 2016. Co czeka Cię w pierwszej połowie grudnia?

Trwa czas zodiakalnych Strzelców! Jednym z nich jest Joanna Liszowska,  która 12 grudnia skończy 38 lat.
Życzymy jej wszystkiego najlepszego!
Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb

 

Strzelec 22.11–21.12
Dopisze wam intuicja. Możesz mieć silne przeczucia, znaczące sny. Twoja potrzeba wolności pozostanie w harmonii z działaniem otaczających cię ludzi. Randki będą niezapomniane! Dzięki pozytywnemu nastawieniu załatwisz ważne sprawy w urzędach. Uda ci się zlikwidować debet, zapłacisz zaległe rachunki. Jest to świetny czas na snucie planów i przeprowadzenie projektów, których nie chcesz zbyt wcześnie ujawniać.

 

Koziorożec 22.12–19.01
Kosmos nastroi cię optymistycznie. Wielbiciel wyśle ci miły uśmiech. Możesz dostać dobre wiadomości od kogoś z daleka. Nareszcie ujrzysz, jak bardzo realne stają się twoje marzenia. To, co wydawało się poza twoim zasięgiem, okaże się możliwe do zrealizowania. Być może niespodziewanie wyjedziesz w podróż. Zwróć uwagę na Skorpiona…


Wodnik 20.01–18.02
Samotnym bogini miłości przygotowała niespodziankę – przypadkowa znajomość może przerodzić się w gorący romans. Spłynie na ciebie twórcza wena i stworzysz coś, z czego będziesz dumna. Masz szansę przekonać przełożonych do swoich pomysłów, a co za tym idzie – zawalczyć o awans. Dla poszukujących dodatkowego zajęcia aura jest przyjazna. Uśmiechniesz się sama do siebie, widząc wyciąg z konta.


Ryby 19.02–20.03
Poznając nowy krąg znajomych, zrozumiesz, że nic nie dzieje się przypadkiem. Nie musisz się od razu rewanżować innym za to, co dla ciebie robią. Przyjaźń nie jest przecież wymianą handlową!  Wykorzystaj to, co niesie los. W swoich działaniach okażesz się metodyczna, konsekwentna i pewna swoich racji. Postaraj się powstrzymać od bezmyślnych wydatków. Ryby są, niestety, znane ze swojej rozrzutności.


Baran 21.03–19.04
Wenus będzie sprzyjała życiu rodzinnemu, zachęca do korzystania z zaproszeń na towarzyskie spotkania w gronie życzliwych przyjaciół. Z dużo większą łatwością przyjdzie ci teraz pozbywać się pieniędzy, niż je zarabiać. Szczególnie ostrożnie podejmuj zawodowe decyzje. Dzięki zmianie stylu życia na bardziej uregulowany przestaną nękać cię dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Spędzaj więcej czasu na zimowych spacerach.

 

Byk 20.04–20.05
Singlom poszczęści się w miłości. Nie licz tylko na natychmiastowe oświadczyny. Nie daj się omamić czułymi słówkami, oczekuj potwierdzenia obietnic w czynach. Możesz odczuć nieprzychylność kogoś, kto czuje w tobie konkurencję. Mimo wszystko staraj się zapanować nad nerwami. Postaraj się nie okazywać emocji. Teraz możesz liczyć na większą dozę szczęścia w sprawach finansowych.

 

Bliźnięta 21.05–21.06
Postaraj się dbać o siebie, unikaj używek, bo ewentualne problemy ze zdrowiem mogą pokrzyżować ci wiele planów. Właśnie teraz możesz pokonać swoje słabości, które nie pozwalają ci w pełni cieszyć się życiem. Zmiany w firmie okażą się korzystne dla ciebie. Będziesz robić to, co przyniesie ci satysfakcję. W weekend masz szansę na wspaniałe erotyczne przeżycia. W bliskiej rodzinie możliwy ślub.

 

Rak 22.06–22.07
Układ planet jest dla ciebie wyjątkowo łaskawy. A gdy przyjdzie gorszy dzień, pocieszysz się książką albo płytą. W pracy twoimi atutami okażą się umiejętność prowadzenia rozmów i wyrozumiałość dla współpracowników. Jeśli myślisz o szybkim awansie, musisz uzbroić się w cierpliwość. Zadbaj o siebie i regularny tryb życia. Na ewentualne problemy z kręgosłupem pomocne okażą się masaże.

 

Lew 23.07–22.08
Dostaniesz zastrzyk energii. Single seksapilem mogą zdziałać wiele. Być może rozkochasz w sobie kogoś o kim od dawna marzysz? Jeśli urodziłaś się w drugiej dekadzie, uważaj na konflikt z krewnymi. W ważnych sprawach zawodowych ruszaj śmiało do przodu! Nie odkładaj ważnych spraw na potem. W finansach czeka cię uśmiech fortuny dzięki wcześniejszym decyzjom. Dobry czas na zakup auta.

 

Panna 23.08–22.09
W sferze zawodowej nastąpi zwrot w dobrym kierunku. Zamiast kierować się sentymentami, wszystko starannie zaplanujesz, zdobędziesz się na rozsądną ocenę sytuacji. Może czekać cię dyskusja z trudnymi rozmówcami. Warto poświęcić więcej czasu chociaż jednemu ze swoich licznych talentów twórczych. W sprawach miłosnych możesz liczyć na szczęśliwe sploty okoliczności.

 

Waga 23.09–22.10
Życie w ciągłym pośpiechu może się fatalnie odbić na twoim zdrowiu. Koniecznie zadbaj o relaks psychiczny, częściej przebywaj na świeżym powietrzu. Atmosfera w firmie będzie napięta, nie wdawaj się w żadne dyskusje, bo łatwo mogą się przerodzić w próbę sił. W planowaniu swojej kariery niejednokrotnie będziesz musiała zdać się na intuicję. W uczuciach czeka cię miła niespodzianka. Odezwie się osoba, o której już dawno zapomniałaś.

 

Skorpion 23.10–21.11
Być może odważysz się wyznać komuś miłość. Twoimi atutami będą pogoda ducha i pozytywne myślenie. Wzrośnie twoja kreatywność, więc zrób z tego użytek. Wenus podkreśli twoją inteligencję. To doskonała okazja do załatwiania spraw spadkowych. Korzystne okażą się podróże w interesach, a rozmowy o finansach przebiegną po twojej myśli. Pomysłów na zdobycie funduszy będziesz miała bez liku.
 

Zobacz, czy sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru.

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?