Horoskop, 2020
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Kryzys finansowy czy rozwój kariery? Poznaj przepowiednię horoskopu na 2020 rok!

Czy to będzie udany czas dla Twojego znaku zodiaku?

Redakcja VIVA! 8 grudnia 2019 18:45
Horoskop, 2020
Fot. stock.adobe.com

Zastanawiasz się, czy masz szansę na zmianę pracy w nadchodzącym roku? A może planujesz poważną inwestycję, ale nie jesteś pewna, czy wybrałaś dobry moment? Nasz horoskop podpowie, czy uda Ci się osiągnąć sukces zawodowy i finansowy! Gwiazdy mają też kilka porad odnośnie zdrowia... Większość znaków zodiaku nie będzie narzekać na problemy zdrowotne, ale należy trzymać się kilku istotnych zasad. Zaciekawiona? Oto, co przepowiada horoskop na nadchodzący 2020 rok!

baran horoskop

HOROSKOP FINANSOWY 2020: BARAN

Nie będziesz narzekać na problemy finansowe, jeśli będziesz przestrzegać zasad, zalecanych przez Gwiazdy: nie pożyczaj żadnych pieniędzy, nie rozmawiaj o swoich dochodach i nie uczestnicz w ryzykownych transakcjach. Nawet najbliżsi nie powinni wtrącać się w Twoje sprawy finansowe. Tylko dzięki takim ustaleniom uda Ci się odłożyć pieniądze na zrealizowanie wymarzonego celu.

HOROSKOP KARIERY NA 2020: BARAN

Musisz wykazać inicjatywę na początku 2020 roku. Jeśli zastosujesz się do tej porady, już w marcu możesz uzyskać ciekawe oferty zawodowe i prawdopodobnie zdecydujesz się na zmianę pracy. Horoskop nie ukrywa, że istnieje pewne ryzyko, ale warto spróbować.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020: BARAN

Barany już na początku roku poczują przypływ siły i energii. Gwiazdy nalegają jedynie na dbaniu o układ nerwowy – okoliczności życiowe mogą wywoływać szeroki zakres emocji, również negatywnych. Postaraj się więc unikać nieprzyjemnych sytuacji i nie podejmuj zbyt spontanicznych decyzji. Dzięki temu utrzymasz równowagę wewnętrzną.

byk horoskop

HOROSKOP FINANSOWY 2020: BYK

Byki powinny zainwestować w realizację konkretnego celu. Opracowanie planu najważniejszych wydatków na nadchodzący rok może zająć sporo czasu, ale przy odrobinie cierpliwości, wszystko się uda. Jeśli przyjaciel poprosi o pożyczkę, nie odmawiaj – horoskop finansowy na 2020 nie wyklucza, że ta osoba w przyszłości zaoferuje Ci udział we wspólnym, bardzo dochodowym projekcie.

HOROSKOP KARIERY NA 2020: BYK

Gwiazdy ostrzegają, że w nowym roku będziesz musiała bronić swoich interesów i opinii. Pamiętaj jednak, że złamanie pewnych zasad i odejście od ustalonych norm może zagwarantować Ci sukces – jeśli nie spróbujesz, pozostaniesz na tym samym poziomie.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020: BYK

Byki stale dbają o bliskich, ale nie zawsze pamiętają o swoim własnym zdrowiu. Gwiazdy nie przewidują poważnych problemów w nadchodzącym roku, ale ostrzegają, że nie należy ignorować nawet najdrobniejszych dolegliwości. Terminowe wizyty u lekarza zapobiegną nieprzyjemnym sytuacjom.

bliźnięta horoskop

HOROSKOP FINANSOWY 2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy przewidują, że odniesiesz sukces w nowym roku, jednak będzie to możliwe tylko poprzez bardzo ciężką pracę i oszczędny tryb życia. Otoczenie będzie stale zachęcać Cię do ryzykownych transakcji, ale nie powinnaś się na nie zgadzać.

HOROSKOP KARIERY NA 2020: BLIŹNIĘTA

Początek 2020 roku nie będzie zbyt udany pod względem kariery. Bliźnięta zapomną o sprawach finansowych, całkowicie skupiając się na miłości... Jeśli uda Ci się zachować równowagę między życiem osobistym a zawodowym, i jeśli okażesz chęć rozwoju – wtedy osiągniesz sukces we wszystkim.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020: BLIŹNIĘTA

Nadmiar dobrej zabawy może negatywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie. Z reguły Bliźnięta cieszą się doskonałym zdrowiem, więc problemy mogą wystąpić tylko wtedy, gdy sama wyrządzisz sobie krzywdę. Zadbaj o porządną dawkę witamin.

rak horoskop

HOROSKOP FINANSOWY 2020: RAK

Przedstawiciele tego znaku zodiaku powinni unikać hazardu i wszelkich sporów pieniężnych. Tylko właściwe inwestycje pomnożą Twój dorobek. Szczególnie ostrożne i sumienne Raki nie muszą obawiać się o stan swojego konta – hojność Gwiazd w 2020 roku może pozytywnie zaskoczyć.

HOROSKOP KARIERY NA 2020: RAK

Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, nowy rok nie będzie dla Ciebie łatwy. Musisz być przygotowana na plotki i pogrążające działania za Twoimi plecami. Zrób wszystko, co możliwe, aby przekonać przełożonych, że jesteś naprawdę wartościowym pracownikiem.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020: RAK

Już na początku 2020 roku odczujesz zmęczenie emocjonalne. Nie oszczędzaj więc na sobie i wybierz się na relaksującą wycieczkę do ulubionego miejsca, aby nabrać energii i chęci do działania. Pamiętaj o równowadze między pracą a odpoczynkiem – w nowym roku ta zasada powinna być dla Ciebie najważniejsza.

lew horoskop

HOROSKOP FINANSOWY 2020: LEW

Lwy mogą odważnie patrzeć w przyszłość i nie obawiać się trudności. Jedyna porada horoskopu finansowego: nie warto wydawać pieniędzy na rzeczy, które nie będą spełniać swoich funkcji. W Twoim przypadku najlepiej zainwestować w rozwój osobisty.

HOROSKOP KARIERY NA 2020: LEW

Niewykluczone, że w 2020 roku zdecydujesz się na własny biznes. Musisz być jednak realistką, dlatego przygotuj się na duże straty finansowe. Unikaj rozmów o Twoich planach – rywale zrobią wszystko, aby Ci przeszkodzić w ich realizacji.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020: LEW

W nadchodzącym roku to właśnie Twoje zdrowie będzie dla Ciebie priorytetem. Prawdopodobnie zmienisz dietę i będziesz ściśle przestrzegać zasad zdrowego stylu życia. Horoskop zdrowia radzi Lwom, nie obciążały organizmu nadmierną aktywnością fizyczną.

panna horoskop

HOROSKOP FINANSOWY 2020: PANNA

Niestety, Panny nie mogą liczyć na sukces finansowy w 2020 roku. Pomimo to, masz szansę na otrzymanie przyjemnej nagrody za swoje poświęcenie i zaangażowanie. Gwiazdy przekonują do poważnych inwestycji pod koniec nowego roku.

HOROSKOP KARIERY NA 2020: PANNA

Horoskop kariery podpowiada, że nie powinnaś biernie czekać na awans – przejmij inicjatywę i okaż swoje najlepsze cechy. Odpowiednie osoby docenią Twoją odwagę.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020: PANNA

Gwiazdy przepowiadają zmiany w Twoim życiu osobistym, dlatego zwrócisz większą uwagę na swój wygląd. Zabiegi nie tylko pozwolą Ci lepiej wyglądać, ale także poprawią Twój nastrój i pozytywnie wpłyną na Twoją samoocenę.

waga horoskop

HOROSKOP FINANSOWY 2020: WAGA

W pierwszych miesiącach 2020 roku wszystkie koszty najlepiej ograniczyć do minimum. To jedyny sposób na uniknięcie długów w drugiej połowie roku. Zrezygnuj z nieprzemyślanych zakupów, a los odwdzięczy Ci się przyjemną niespodzianką.

HOROSKOP KARIERY NA 2020: WAGA

Już na początku roku powinnaś się zatrzymać i zastanowić, czy na pewno zmierzasz we właściwym kierunku? Być może nowy rok powinien być czasem poważnych zmian w Twoim życiu? Intuicja Cię nie zawiedzie.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020: WAGA

Skup się na zapobieganiu chorobom: postaw na ruch, dobierz odpowiednią dietę i zadbaj o swoje nerwy. Staraj się unikać braku wewnętrznej harmonii.

skorpion horoskop

HOROSKOP FINANSOWY 2020: SKORPION

Jedyne opłacalne projekty będą wymagały od Ciebie zaangażowania i ogromu pracy już w pierwszych tygodniach nowego toku. Gwiazdy obiecują, że warto się poświęcić, ponieważ potem nadejdzie długo oczekiwany okres dobrobytu finansowego.

HOROSKOP KARIERY NA 2020: SKORPION

Nadchodzący rok przygotował wiele niespodzianek dla wszystkich Skorpionów. Nie zrealizujesz wszystkich planów, ale zdecydowaną większość. Jedyna porada horoskopu: uważaj na zazdrosnych współpracowników. Nie pozwól sobie na potknięcie.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020: SKORPION

Zadbaj o swoją odporność, najlepiej już na początku roku. Poza drobnymi kłopotami, nie będziesz narzekać na zdrowie. Wręcz przeciwnie, Twoja energia będzie doskonałą motywacją dla innych osób.

strzelec horoskop

HOROSKOP FINANSOWY 2020: STRZELEC

W przeciwieństwie do innych znaków zodiaku, Strzelce nie będą musiały się zbytnio męczyć, aby zdobyć fortunę. Pieniądze same wpadną do Twojej kieszeni, jeśli dokonasz kompetentnych inwestycji i zastanowisz się nad zakupem nieruchomości.

HOROSKOP KARIERY NA 2020: STRZELEC

Początek roku może Cię zaskoczyć nieoczekiwaną ofertą, zachęcającą do zmiany miejsca pracy. Być może zdecydujesz się na wyprowadzkę do innego kraju? Czy się zgodzisz, czy nie – to zależy tylko od Ciebie. Intuicja Cię nie zawiedzie.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020: STRZELEC

Strzelce same poczują, że nadszedł czas, aby porzucić złe nawyki. Jeśli wykażesz siłę woli, natychmiast poczujesz się znacznie lepiej. Jedyna uwaga Gwiazd: nie popadaj w przesadę.

koziorożec horoskop

HOROSKOP FINANSOWY 2020: KOZIOROŻEC

Przyłóż się do zobowiązań zawodowych. W Twoim przypadku pomoc krewnych może odegrać ważną rolę. Bądź jednak przygotowana na duże wydatki, ale potraktuj je jako inwestycję w swoją przyszłość.

HOROSKOP KARIERY NA 2020: KOZIOROŻEC

W nowym roku Koziorożce muszą polegać tylko na swoich mocnych stronach. Niestety, nie unikniesz starcia z rywalami – musisz być tak ostrożna, jak to tylko możliwe.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020: KOZIOROŻEC

Stan zdrowia zależny będzie jedynie od Twojego nastroju. Jeśli pozwolisz sobie na nadmierne przepracowanie, powrócą stare rany, które nie przeszkadzały Ci przez wiele lat. Zaplanuj urlop na lato. Wtedy odzyskasz siły.

wodnik horoskop

HOROSKOP FINANSOWY 2020: WODNIK

Niestety, Wodniki nie będą miały łatwego roku, jeśli chodzi o finanse. Gwiazdy nie wykluczają, że będziesz musiała podjąć się pracy dodatkowej. Jeśli wytrzymasz ten trudny test, pod koniec roku otrzymasz godną nagrodę.

HOROSKOP KARIERY NA 2020: WODNIK

Prawdopodobnie znów będziesz musiała zdecydować, kim chcesz być w tym życiu. Zanim podejmiesz decyzję, pamiętaj, że nie powinnaś zgładzać się na to, czego nie jesteś pewna. Każdy błąd zadziała na Twoją niekorzyść.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020: WODNIK

Gwiazdy radzą Wodnikom, aby nie były leniwe i ruszały się więcej. Nadchodzący 2020 rok będzie wymagał Twojej maksymalnej energii. Najlepszy sposób na witalność? Zmiana diety!

ryby horoskop

HOROSKOP FINANSOWY 2020: RYBY

Ryby mogą liczyć na najbardziej obiecującą prognozę finansową. Zysk z inwestycji w pełni uzasadni Twój wysiłek z zeszłego roku. W żadnym wypadku nie bierz pożyczki – lepiej zaoferować współpracę bliskiej osobie o podobnych poglądach.

HOROSKOP KARIERY NA 2020: RYBY

Horoskop przewiduje, że będziesz pracować bez wytchnienia, prawdopodobnie przez cały rok. Jednak Twoje zaangażowanie doprowadzi do tego, że otrzymasz ciekawą ofertę, która pozytywnie wpłynie na Twoje życie. Nie odmawiaj.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020: RYBY

Ryby z reguły zwracają uwagę na potrzeby organizmu, ale zwykle odkładają wizytę u lekarza. W nadchodzącym roku zmień swoje zasady, i nie eksperymentuj z samoleczeniem. Szczególną uwagę należy zwrócić na układ trawienny. Gwiazdy namawiają do regularnych posiłków. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.