Horoskop miłosny 2020, horoskop 2020
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Miłość, kariera, zdrowie... Oto Twój wielki horoskop na 2020 rok!

Sprawdź swój znak zodiaku!

Redakcja VIVA! 1 stycznia 2020 12:45
Horoskop miłosny 2020, horoskop 2020
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przepowiadają, że 2020 rok będzie dość stabilny i produktywny pod względem działalności zawodowej. Z drugiej strony, należy zachować szczególną ostrożność, a nie gonić za szybkimi zarobkami i wynikami – wręcz przeciwnie, wszystko należy robić ostrożnie i profesjonalnie. W tym roku odniosą sukces te osoby, którzy wyróżniają się wytrzymałością, siłą i... przebiegłością.

Jeżeli chodzi o miłość, nadchodzący 2020 rok będzie dość trudny, i Gwiazdy przewidują, że znaki zodiaku skupią się głównie na sprawach zawodowych i materialnych. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony szczerych, czystych uczuć. Wręcz przeciwnie – w nowym roku będziemy unikać samotności.

Jak brzmi przepowiednia dla Twojego znaku zodiaku? Oto wielki horoskop na 2020 rok!

Horoskop Baran
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA 2020 ROK: BARAN

Osoby spod znaku Barana, które poświęcą ten rok na naukę nowych rzeczy, będą mogły wykazać się ze szczególnie przychylnej strony. Wyznacz sobie cele i zaplanuj czas na ich realizację, aby nie narzekać na brak czasu – rezygnacja z rozwoju osobistego nie doprowadzi do niczego dobrego.

Horoskop przewiduje wiele niespodzianek dla osób, które uwielbiają podróże, ale nie wszystkie będą przyjemne, szczególnie w pierwszej połowie roku. Nie obawiaj się zmiany planów w drodze. Gwiazdy przewidują, że w nowym roku Barany stworzą kilka nowych relacji. Nadmierna popularność odwróci uwagę od ważniejszych spraw, jednak może Cię zmęczyć.

HOROSKOP FINANSOWY NA 2020 ROK: BARAN

Nie będziesz narzekać na problemy finansowe, jeśli będziesz przestrzegać zasad, zalecanych przez Gwiazdy: nie pożyczaj żadnych pieniędzy, nie rozmawiaj o swoich dochodach i nie uczestnicz w ryzykownych transakcjach. Nawet najbliżsi nie powinni wtrącać się w Twoje sprawy finansowe. Tylko dzięki takim ustaleniom uda Ci się odłożyć pieniądze na zrealizowanie wymarzonego celu.

HOROSKOP KARIERY NA 2020 ROK: BARAN

Musisz wykazać inicjatywę na początku 2020 roku. Jeśli zastosujesz się do tej porady, już w marcu możesz uzyskać ciekawe oferty zawodowe i prawdopodobnie zdecydujesz się na zmianę pracy. Horoskop na 2020 nie ukrywa, że istnieje pewne ryzyko, ale warto spróbować.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020 ROK: BARAN

Barany już na początku roku poczują przypływ siły i energii. Gwiazdy nalegają jedynie na dbaniu o układ nerwowy – okoliczności życiowe mogą wywoływać szeroki zakres emocji, również negatywnych. Postaraj się więc unikać nieprzyjemnych sytuacji i nie podejmuj zbyt spontanicznych decyzji. Dzięki temu utrzymasz równowagę wewnętrzną.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: BARAN

Jeśli chodzi o sprawy sercowe, Barany mogą liczyć na uśmiech losu. Nie warto jednak polegać jedynie na szczęściu – równie istotna będzie praca nad sobą. Zmiana wizerunku, nowa garderoba i interesujące hobby dodadzą pewności siebie i zagwarantują oczekiwany rezultat.

Większość przedstawicieli znaku odważy się na wyznanie swoich uczuć wobec drugiej osoby, nawet jeśli wcześniej sprawiało im to problem. Gwiazdy podpowiadają, że Barany powinny przejąć kontrolę nad sytuacją, posłuchać swojego wewnętrznego głosu i zignorować porady otoczenia. To zalecenie dotyczy szczególnie mężczyzn spod tego znaku.

Single i singielki mogą przegapić szansę na prawdziwą miłość, jeśli skoncentrują się jedynie na danych zewnętrznych potencjalnej drugiej połówki, zapominając o świecie wewnętrznym bliskiej osoby.

Horoskop Byk
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA 2020 ROK: BYK

Horoskop na 2020 rok przewiduje wzrost niemal pod każdym względem. Otoczenie będzie Ci zazdrościć, ale ryzykujesz popełnienie błędu, jeśli zaangażujesz się w zbyt wiele spraw naraz. W pierwszej połowie roku osoby spod znaku Byka będą musiały wielokrotnie podejmować decyzje, które nie będą odpowiadać ich potrzebom i poglądom. Zdrowy rozsądek pokona emocje, ale jest to dobra wiadomość.

Druga połowa roku może znacznie wyostrzyć Twoje poczucie humoru – dzięki temu znajdziesz rozwiązanie wielu problemów, i prawdopodobnie zaczniesz stosować tę metodę w przyszłości. Niewykluczone, że w tym roku postanowisz zakończyć relacje z osobami, które Cię wcześniej zawiodły. Może Cię to wiele kosztować.

HOROSKOP FINANSOWY NA 2020 ROK: BYK

Byki powinny zainwestować w realizację konkretnego celu. Opracowanie planu najważniejszych wydatków na nadchodzący rok może zająć sporo czasu, ale przy odrobinie cierpliwości, wszystko się uda. Jeśli przyjaciel poprosi o pożyczkę, nie odmawiaj – horoskop finansowy na 2020 nie wyklucza, że ta osoba w przyszłości zaoferuje Ci udział we wspólnym, bardzo dochodowym projekcie.

HOROSKOP KARIERY NA 2020 ROK: BYK

Gwiazdy ostrzegają, że w nowym roku będziesz musiała bronić swoich interesów i opinii. Pamiętaj jednak, że złamanie pewnych zasad i odejście od ustalonych norm może zagwarantować Ci sukces – jeśli nie spróbujesz, pozostaniesz na tym samym poziomie.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020 ROK: BYK

Byki stale dbają o bliskich, ale nie zawsze pamiętają o swoim własnym zdrowiu. Gwiazdy nie przewidują poważnych problemów w nadchodzącym roku, ale ostrzegają, że nie należy ignorować nawet najdrobniejszych dolegliwości. Terminowe wizyty u lekarza zapobiegną nieprzyjemnym sytuacjom.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: BYK

Byki nie powinny tracić czasu i energii na te osoby, które nie są tego warte. W 2020 roku warto pozbyć się różowych okularów, aby lepiej przyjrzeć się otoczeniu. Nadmierna łatwowierność może uniemożliwić Bykowi relację, która naprawdę by go uszczęśliwiła. To dobry czas na małżeństwo, ale dotyczy to tylko tych Byków, którzy od dawna są w stałych związkach.

Niektóre osoby spod znaku Byka mogą zaangażować się w romans w miejscu pracy. Gwiazdy ostrzegają, że takie rozwiązanie na dłuższą metę może się nie sprawdzić. Samotni przedstawiciele znaku chętnie nawiążą nowe znajomości, korzystając z przyjemności niezobowiązującego flirtu. Nie mogą jednak liczyć na poważne relacje. W ich przypadku, rok 2020 nie będzie sprzyjał miłości.

Horoskop Bliźnięta
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA 2020 ROK: BLIŹNIĘTA

W nadchodzącym roku nie zabraknie wydarzeń, które mogą wywrócić Twoje życie do góry nogami, całkowicie zmieniając Twój styl i rytm, zmuszając do porzucenia niektórych nawyków i zdobycia wielu nowych. Na pewno nie poczujesz się rozczarowana – nawet jeśli nie zaakceptujesz tych zmian z łatwością, nie pożałujesz. W każdym razie będzie to Twój wybór, być może nieświadomy, ale całkowicie dobrowolny.

Doświadczenie zdobyte w tym roku będzie bezcenne, dlatego Bliźnięta nie powinny unikać nowych możliwości rozwoju osobistego. Nie będziesz też narzekać na sprawy osobiste, a bliskie Ci osoby będą w pobliżu, chętne do wsparcia i pomocy. Koniec roku będzie wymagał konkretnych działań z Twojej strony. Aby nie przegapić kilku interesujących okazji na zmiany w życiu zawodowym, warto popracować nad siłą woli. Sytuacja rozwinie się w taki sposób, że lepiej będzie, jeśli Bliźniak popełni błąd, niż nic nie zrobi.

HOROSKOP FINANSOWY NA 2020 ROK: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy przewidują, że odniesiesz sukces w nowym roku, jednak będzie to możliwe tylko poprzez bardzo ciężką pracę i oszczędny tryb życia. Otoczenie będzie stale zachęcać Cię do ryzykownych transakcji, ale nie powinnaś się na nie zgadzać.

HOROSKOP KARIERY NA 2020 ROK: BLIŹNIĘTA

Początek 2020 roku nie będzie zbyt udany pod względem kariery. Bliźnięta zapomną o sprawach finansowych, całkowicie skupiając się na miłości... Jeśli uda Ci się zachować równowagę między życiem osobistym a zawodowym, i jeśli okażesz chęć rozwoju – wtedy osiągniesz sukces we wszystkim.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020 ROK: BLIŹNIĘTA

Nadmiar dobrej zabawy może negatywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie. Z reguły Bliźnięta cieszą się doskonałym zdrowiem, więc problemy mogą wystąpić tylko wtedy, gdy sama wyrządzisz sobie krzywdę. Zadbaj o porządną dawkę witamin.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: BLIŹNIĘTA

Horoskop miłosny dla Bliźniąt przewiduje, że w 2020 roku nadejdzie dla nich czas romantycznych uniesień, żywych emocji i zawrotów głowy. Gwiazdy podpowiadają, że przedstawiciele znaku nie powinni skupiać się na drobiazgach, ale działać z myślą o przyszłości.

Bliźnięta, które już tworzą stałe związki, nie unikną przykrych kłótni z ukochaną osobą. Niestety, zbyt ostra wymiana zdań może być początkiem końca. Brak kontroli nad nadmiernymi emocjami może wskazywać na potrzebę uzyskania pomocy z zewnątrz. Samotne Bliźnięta postawią na zmysłowość. Niewykluczone, że w 2020 spotkają kogoś wyjątkowego, jednak wydarzy się to dopiero pod koniec roku.

Horoskop Rak
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA 2020 ROK: RAK

Początek roku będzie szczególnie udany dla tych osób spod znaku Raka, które nie mają problemu z komunikacją. Nie rezygnuj z możliwości poszerzenia swojego kręgu społecznego, nawet jeśli wydaje Ci się, że nowe znajomości nie do końca odpowiadają Twoim potrzebom.

W pierwszej połowie 2020 roku warto wykazać się szczególną ostrożnością, aby nie paść ofiarą oszustwa finansowego. Możliwe, że ten rok przyniesie Ci długą podróż. Pamiętaj o planowaniu swoich działań, ponieważ poleganie na przypadku i tym, co przyniesie los, jest skazane na porażkę.

HOROSKOP FINANSOWY NA 2020 ROK: RAK

Przedstawiciele tego znaku zodiaku powinni unikać hazardu i wszelkich sporów pieniężnych. Tylko właściwe inwestycje pomnożą Twój dorobek. Szczególnie ostrożne i sumienne Raki nie muszą obawiać się o stan swojego konta – hojność Gwiazd w 2020 roku może pozytywnie zaskoczyć.

HOROSKOP KARIERY NA 2020 ROK: RAK

Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, nowy rok nie będzie dla Ciebie łatwy. Musisz być przygotowana na plotki i pogrążające działania za Twoimi plecami. Zrób wszystko, co możliwe, aby przekonać przełożonych, że jesteś naprawdę wartościowym pracownikiem.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020 ROK: RAK

Już na początku 2020 roku odczujesz zmęczenie emocjonalne. Nie oszczędzaj więc na sobie i wybierz się na relaksującą wycieczkę do ulubionego miejsca, aby nabrać energii i chęci do działania. Pamiętaj o równowadze między pracą a odpoczynkiem – w nowym roku ta zasada powinna być dla Ciebie najważniejsza.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: RAK

W nadchodzącym 2020 roku nastroje osób spod znaku Raka będzie bardzo zmienny, co wpłynie na ich życie osobiste. Bliskie osoby nie będą tym zachwycone. Przedstawiciele znaku, którzy nie będą mogli opanować emocji, nie mogą liczyć na wielką miłość.

Gwiazdy ostrzegają, że w drugiej połowie roku samotne osoby spod znaku Raka zaczną zanurzać się w świat flirtów i romansów, jednak nowe znajomości nie gwarantują poważnego związku. Niepowodzenie w życiu osobistym może skłaniać do melancholii.

Horoskop Lew
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA 2020 ROK: LEW

Gwiazdy przewidują, że osoby spod znaku Lwa dojdą do słusznego wniosku, że złoty środek nie istnieje. Przygotuj się więc, że będziesz musiała coś poświęcić, aby zyskać coś innego. Problem wyboru będzie Cię męczył przez cały rok. Te osoby, które szukają łatwych dróg, najprawdopodobniej unikną takich wątpliwości – ale czy są to prawdziwe Lwy?

W tym roku będziesz miała szczególnie zauważalny wpływ na swoje otoczenie, jednak w połowie roku nie unikniesz nieporozumień z bliskimi Ci osobami. Porada Gwiazd: nie wierz we wszystko, co słyszysz, a tym bardziej nie działaj na podstawie niezweryfikowanych informacji. Możliwe, że ktoś celowo wprowadzi Cię w błąd.

HOROSKOP FINANSOWY NA 2020 ROK: LEW

Lwy mogą odważnie patrzeć w przyszłość i nie obawiać się trudności. Jedyna porada horoskopu finansowego: nie warto wydawać pieniędzy na rzeczy, które nie będą spełniać swoich funkcji. W Twoim przypadku najlepiej zainwestować w rozwój osobisty.

HOROSKOP KARIERY NA 2020 ROK: LEW

Niewykluczone, że w 2020 roku zdecydujesz się na własny biznes. Musisz być jednak realistką, dlatego przygotuj się na duże straty finansowe. Unikaj rozmów o Twoich planach – rywale zrobią wszystko, aby Ci przeszkodzić w ich realizacji.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020 ROK: LEW

W nadchodzącym roku to właśnie Twoje zdrowie będzie dla Ciebie priorytetem. Prawdopodobnie zmienisz dietę i będziesz ściśle przestrzegać zasad zdrowego stylu życia. Horoskop zdrowia radzi Lwom, nie obciążały organizmu nadmierną aktywnością fizyczną.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: LEW

Jeśli chodzi o życie miłosne Lwów, w 2020 roku poświęcą się... pracy. Przedstawiciele znaku będą rozdarci między życiem osobistym a zawodowym. Brak równowagi może doprowadzić do nieprzyjemnych sprzeczek rodzinnych.

Samotne Lwy powinny aktywnie działać. Gwiazdy namawiają na zmianę priorytetów, ponieważ inne taktyki w tym roku zawiodą. Pozycja pasywna nie pozwoli zdobyć serca wybranej osoby. W drugiej połowie roku wszystko może się zmienić, pod wpływem kompletnie nieoczekiwanego, ale bardzo obiecującego spotkania.

Horoskop Panna
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA 2020 ROK: PANNA

Potrzeba poczucia bezpieczeństwa może spowodować, że Panna ukryje się w swoim świecie wewnętrznym. Nie próbuj z tym walczyć. Ten stan będzie szczególnie dotkliwy na początku roku, ale z czasem wszystko powróci do normy.

Gwiazdy przepowiadają, że na Twojej drodze pojawi się tajemnicza osoba, której obecność wpłynie na zamiary losu. W pewnym momencie zaczniesz zdawać sobie sprawę, że warto zaryzykować i zdecydować się na zmiany. Pod koniec roku otaczająca rzeczywistość dostosuje się do oczekiwań osób spod znaku Panny. Masz prawo walczyć o to, co najlepsze dla Ciebie.

HOROSKOP FINANSOWY NA 2020 ROK: PANNA

Niestety, Panny nie mogą liczyć na sukces finansowy w 2020 roku. Pomimo to, masz szansę na otrzymanie przyjemnej nagrody za swoje poświęcenie i zaangażowanie. Gwiazdy przekonują do poważnych inwestycji pod koniec nowego roku.

HOROSKOP KARIERY NA 2020 ROK: PANNA

Horoskop kariery podpowiada, że nie powinnaś biernie czekać na awans – przejmij inicjatywę i okaż swoje najlepsze cechy. Odpowiednie osoby docenią Twoją odwagę.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020 ROK: PANNA

Gwiazdy przepowiadają zmiany w Twoim życiu osobistym, dlatego zwrócisz większą uwagę na swój wygląd. Zabiegi nie tylko pozwolą Ci lepiej wyglądać, ale także poprawią Twój nastrój i pozytywnie wpłyną na Twoją samoocenę.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: PANNA

Panny będą zbyt mocno skupione na swoich sprawach osobistych. Tak emocjonalne podejście może negatywnie wpłynąć na to, co będzie działo się innych sferach życia. Osoby spod znaku Panny nie unikną kłopotliwych zmian nastroju, a pod koniec roku mogą podjąć nieprzemyślaną i bolesną decyzję.

Singielki i single spod znaku Panny mogą spotkać na swojej drodze osobę, która odkryje przed nimi świat szczerych uczuć. Horoskop przewiduje, że to spotkanie będzie nagłe, najprawdopodobniej odbędzie się z dala od rodzinnego miasta. Autentyczność będzie kluczem do udanej relacji Panien.

Horoskop Waga
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA 2020 ROK: WAGA

Wagi nie będą miały łatwego roku. Prawdopodobnie nie spotkasz się ze zrozumieniem, jeśli zaczniesz wypowiadać się w obronie tego, co uważasz za słuszne. Nie myśl jednak, że jesteś bezsilna. Pokonywanie przeszkód nie będzie najbardziej produktywnym zajęciem, ale uzyskasz reputację nieugiętej wojowniczki. To może się przydać.

Niewykluczone, że w sprawach zawodowych zaczniesz unikać jakiejkolwiek współpracy z innymi, stawiając wyłącznie na własne możliwości. W tym przypadku należy zachować szczególną ostrożność. Sierpień i wrzesień mogą przynieść nieoczekiwane zmiany. Wykorzystaj szansę od losu.

HOROSKOP FINANSOWY NA 2020 ROK: WAGA

W pierwszych miesiącach 2020 roku wszystkie koszty najlepiej ograniczyć do minimum. To jedyny sposób na uniknięcie długów w drugiej połowie roku. Zrezygnuj z nieprzemyślanych zakupów, a los odwdzięczy Ci się przyjemną niespodzianką.

HOROSKOP KARIERY NA 2020 ROK: WAGA

Już na początku roku powinnaś się zatrzymać i zastanowić, czy na pewno zmierzasz we właściwym kierunku? Być może nowy rok powinien być czasem poważnych zmian w Twoim życiu? Intuicja Cię nie zawiedzie.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020 ROK: WAGA

Skup się na zapobieganiu chorobom: postaw na ruch, dobierz odpowiednią dietę i zadbaj o swoje nerwy. Staraj się unikać braku wewnętrznej harmonii.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: WAGA

Wagi zanurzą się w świecie własnych marzeń i fantazji. Co zaskakujące, taki stan zachęci je do poszukiwania godnego partnera. Przedstawiciele znaku będą szukać kogoś, kto pomógłby im zrealizować ich najśmielsze marzenia.

Waga, w sercu której już żyje miłość, zainspiruje się nowymi emocjami. W nowym roku osoby spod tego znaku nie powinny wstydzić się swojej miłości, ale okazywać jak najwięcej czułości. Najpierw warto się jednak upewnić, że tym wszystkim nagradzają kogoś, kto na to zasługuje.

Horoskop Skorpion
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA 2020 ROK: SKORPION

Już na początku 2020 roku osoby spod znaku Skorpiona będą mogły wykorzystać okazję na wprowadzenie zmian w ustalonym systemie wartości. Zachowaj rozsądek, aby nie wpłynęło to na Twój wizerunek moralny.

Realizując głęboko samolubne cele, nieświadomie wpłyniesz na życie bliskiej Ci osoby. Gwiazdy nie mówią jednak, czy będzie to Twój sukces, czy porażka. Pod koniec września zaczniesz poważnie rozmyślać nad zmianą działalności. Zanim podejmiesz ostateczne kroki w tym kierunku, przeanalizuj wszystkie za i przeciw. Błędna decyzja może Cię wiele kosztować.

HOROSKOP FINANSOWY NA 2020 ROK: SKORPION

Jedyne opłacalne projekty będą wymagały od Ciebie zaangażowania i ogromu pracy już w pierwszych tygodniach nowego toku. Gwiazdy obiecują, że warto się poświęcić, ponieważ potem nadejdzie długo oczekiwany okres dobrobytu finansowego.

HOROSKOP KARIERY NA 2020 ROK: SKORPION

Nadchodzący rok przygotował wiele niespodzianek dla wszystkich Skorpionów. Nie zrealizujesz wszystkich planów, ale zdecydowaną większość. Jedyna porada horoskopu: uważaj na zazdrosnych współpracowników. Nie pozwól sobie na potknięcie.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020 ROK: SKORPION

Zadbaj o swoją odporność, najlepiej już na początku roku. Poza drobnymi kłopotami, nie będziesz narzekać na zdrowie. Wręcz przeciwnie, Twoja energia będzie doskonałą motywacją dla innych osób.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: SKORPION

O ile w 2019 roku osoby spod znaku Skorpiona nie chciały myśleć o zakładaniu rodziny, w nadchodzącym roku zmienią zdanie. Radykalnie zmienią swoje zasady. Odrzucą krótkotrwałe znajomości na rzecz poważnej, harmonijnej relacji i prawdziwych uczuć.

Samotni przedstawiciele znaku również mogą liczyć na szczęście w miłości. Sprzyjające okoliczności przyczynią się do rozwoju nowej relacji.

Horoskop Strzelec
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA 2020 ROK: STRZELEC

Ścieżka Strzelca nie będzie usiana różami. Będziesz musiała popracować nad własnym przeznaczeniem – bez wysiłku z Twojej strony nie wydarzy się nic dobrego. Jednak to wszystko nie oznacza, że 2020 rok będzie trudny. Wręcz przeciwnie, Twoje możliwości będą nieograniczone, ale musisz umiejętnie wykorzystać ten dar od losu. Szukający Strzelec na pewno coś znajdzie.

W drugiej połowie roku możesz wpaść na ekscytujący, ale dość niepewny sposób na rozwój zawodowy. Nie podejmuj żadnych decyzji w lipcu, ponieważ Gwiazdy przewidują, że właśnie w tym miesiącu poniesiesz największe straty. Nie warto ryzykować utraty przyjaciół.

HOROSKOP FINANSOWY NA 2020 ROK: STRZELEC

W przeciwieństwie do innych znaków zodiaku, Strzelce nie będą musiały się zbytnio męczyć, aby zdobyć fortunę. Pieniądze same wpadną do Twojej kieszeni, jeśli dokonasz kompetentnych inwestycji i zastanowisz się nad zakupem nieruchomości.

HOROSKOP KARIERY NA 2020 ROK: STRZELEC

Początek roku może Cię zaskoczyć nieoczekiwaną ofertą, zachęcającą do zmiany miejsca pracy. Być może zdecydujesz się na wyprowadzkę do innego kraju? Czy się zgodzisz, czy nie – to zależy tylko od Ciebie. Intuicja Cię nie zawiedzie.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020 ROK: STRZELEC

Strzelce same poczują, że nadszedł czas, aby porzucić złe nawyki. Jeśli wykażesz siłę woli, natychmiast poczujesz się znacznie lepiej. Jedyna uwaga Gwiazd: nie popadaj w przesadę.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: STRZELEC

Strzelce będą musiały stawić czoła łamigłówkom miłosnym. Nie będzie to łatwe, szczególni w pierwszej połowie 2020 roku. Aby utrzymać związek, osoby spod znaku Strzelca będą musiały zgodzić się na kompromis, ale jednocześnie nie stracić autorytetu.

Samotne Strzelce w nadchodzącym roku mogą spotkać kogoś, kto przybliży im pojęcie romantycznej miłości. Niewykluczone, że niektórzy przedstawiciele znaku podejmą decyzję o szybkiej zmianie stanu cywilnego.

Horoskop Koziorożec
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA 2020 ROK: KOZIOROŻEC

W nadchodzącym roku nie będziesz narzekać na brak towarzystwa. Popularność nałoży na Ciebie dodatkową odpowiedzialność, ale nie ingeruj w życie innych, jeśli nie chcesz ponieść rozpaczliwych konsekwencji.

Gwiazdy podpowiadają, że pierwsza połowa roku będzie idealnym momentem na pracę nad cieplejszą atmosferą w Twoim domu i życiu miłosnym. Długie podróże nie będą udane ze względu na problemy finansowe, których nie unikniesz, nawet jeśli szczegółowo opracujesz budżet. Zastanów się, czy Twoje potrzeby nie przekraczają Twoich możliwości?

HOROSKOP FINANSOWY NA 2020 ROK: KOZIOROŻEC

Przyłóż się do zobowiązań zawodowych. W Twoim przypadku pomoc krewnych może odegrać ważną rolę. Bądź jednak przygotowana na duże wydatki, ale potraktuj je jako inwestycję w swoją przyszłość.

HOROSKOP KARIERY NA 2020 ROK: KOZIOROŻEC

W nowym roku Koziorożce muszą polegać tylko na swoich mocnych stronach. Niestety, nie unikniesz starcia z rywalami – musisz być tak ostrożna, jak to tylko możliwe.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020 ROK: KOZIOROŻEC

Stan zdrowia zależny będzie jedynie od Twojego nastroju. Jeśli pozwolisz sobie na nadmierne przepracowanie, powrócą stare rany, które nie przeszkadzały Ci przez wiele lat. Zaplanuj urlop na lato. Wtedy odzyskasz siły.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: KOZIOROŻEC

Życie osobiste Koziorożca w 2020 roku będzie pełne dramatyzmu. Winę za taki obrót sprawy poniosą sami przedstawiciele tego znaku, ślepo podążający w kierunku emocji i żywych uczuć. W ten sposób Koziorożce będą próbowały uciec od nudy.

Single i singielki spod znaku Koziorożca powinni przygotować się do zmian, w przeciwnym razie stracą szansę na miłość. Mogą jednak liczyć na wsparcie Gwiazd.

Horoskop Wodnik
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA 2020 ROK: WODNIK

W przypadku Wodników, nowy rok będzie całkiem udany pod każdym względem – ale tylko w takim stopniu, w jakim przedstawicielka znaku okaże zdrowy rozsądek. Postaraj się pohamować nadmierne ambicje, ponieważ Twoje dalekosiężne plany nie tylko nie znajdą wsparcia, ale spowodują poważną irytację otoczenia, a szczególnie Twoich bliskich.

2020 rok przyniesie wiele nowych znajomości, co nie jest złe, ale może doprowadzić do tego, że ucierpią na tym kontakty z Twoimi starymi przyjaciółmi. Niestety, nie będziesz miała na to wpływu, jednak Gwiazdy sugerują, że w tak nieprzyjemny sposób zrozumiesz, kto zasłużył na Twoje zaufanie.

HOROSKOP FINANSOWY NA 2020 ROK: WODNIK

Niestety, Wodniki nie będą miały łatwego roku, jeśli chodzi o finanse. Gwiazdy nie wykluczają, że będziesz musiała podjąć się pracy dodatkowej. Jeśli wytrzymasz ten trudny test, pod koniec 2020 roku otrzymasz godną nagrodę.

HOROSKOP KARIERY NA 2020 ROK: WODNIK

Prawdopodobnie znów będziesz musiała zdecydować, kim chcesz być w tym życiu. Zanim podejmiesz decyzję, pamiętaj, że nie powinnaś zgładzać się na to, czego nie jesteś pewna. Każdy błąd zadziała na Twoją niekorzyść.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020 ROK: WODNIK

Gwiazdy radzą Wodnikom, aby nie były leniwe i ruszały się więcej. Nadchodzący 2020 rok będzie wymagał Twojej maksymalnej energii. Najlepszy sposób na witalność? Zmiana diety!

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: WODNIK

Nadchodzi jeden z najciekawszych okresów dla Wodników, jeśli chodzi o ich życie osobiste. W 2020 roku przedstawiciele tego znaku wyciągną wiele cennych wniosków dzięki lekcjom i nowym doświadczeniom, jakie przygotował dla nich los.

Gwiazdy ostrzegają, że Wodniki, które tworzą udane związki, powinny powstrzymać się od nadmiernej krytyki wobec ukochanych osób. W tym temacie najważniejsza będzie powściągliwość i pewność siebie.

Horoskop Ryby
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA 2020 ROK: RYBY

W pierwszej połowie roku osoby urodzone pod znakiem Ryb będą szczególnie poirytowane lekkomyślnością i łatwowiernością innych – biada tym, którzy muszą pracować pod nadzorem przedstawicieli tego znaku. Pamiętaj jedynie, że Twoje zasady wymagają, abyś sama również się do nich zastosowała.

W tym roku Twój sukces będzie uzależniony od pomocy z zewnątrz, dlatego Twoim głównym zadaniem będzie zdobycie zaufania i współczucia tych osób, które mogą Ci się przydać. Niestety, nie będziesz mogła określić, na kim dokładnie możesz polegać. Najbardziej stresującymi okresami w 2020 roku będą czerwiec i lipiec, a następnie listopad i grudzień. W tych miesiącach nie planuj interesów, ani podróży, aby nie narazić się na znaczące straty finansowe.

HOROSKOP FINANSOWY NA 2020 ROK: RYBY

Ryby mogą liczyć na najbardziej obiecującą prognozę finansową. Zysk z inwestycji w pełni uzasadni Twój wysiłek z zeszłego roku. W żadnym wypadku nie bierz pożyczki – lepiej zaoferować współpracę bliskiej osobie o podobnych poglądach.

HOROSKOP KARIERY NA 2020 ROK: RYBY

Horoskop przewiduje, że będziesz pracować bez wytchnienia, prawdopodobnie przez cały rok. Jednak Twoje zaangażowanie doprowadzi do tego, że otrzymasz ciekawą ofertę, która pozytywnie wpłynie na Twoje życie. Nie odmawiaj.

HOROSKOP ZDROWIA NA 2020 ROK: RYBY

Ryby z reguły zwracają uwagę na potrzeby organizmu, ale zwykle odkładają wizytę u lekarza. W nadchodzącym roku zmień swoje zasady, i nie eksperymentuj z samoleczeniem. Szczególną uwagę należy zwrócić na układ trawienny. Gwiazdy namawiają do regularnych posiłków.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: RYBY

Nadszedł czas, aby Ryby przestały stwarzać pozory. Nie warto chować się za maską osoby samowystarczalnej i w stu procentach szczęśliwej, jeśli nie jest to prawda. Gwiazdy ostrzegają, że podobne zachowanie skłoni przedstawicieli znaku do podjęcia decyzji, które nie wróżą pozytywnych zmian w życiu osobistym. Już na początku 2020 roku osoby spod znaku Ryb powinny wydostać się z otchłani negatywnych emocji i rozpocząć walkę z kompleksami.

Horoskop miłosny podpowiada, że samotne Ryby powinny zwrócić szczególną uwagę na ludzi wokół siebie, aby nie przegapić swojego szczęścia. Miłość pojawi się w najmniej spodziewanym momencie, jednak jej smak poznają tylko te osoby, które są gotowe na poważny związek. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.