Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Czy kolejny dzień lutego będzie dla Ciebie udany? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 05.02.2020

Redakcja VIVA! 5 lutego 2020 05:35
Horoskop codzienny

Horoskop na 05.02.2020 przewiduje, że niektóre znaki zodiaku wyróżnią się dziś całkowitą niechęcią do przestrzegania reguł. Opinia otoczenia nie będzie istotna, dlatego Gwiazdy nie wykluczają konfliktów i sporów. O ile w życiu zawodowym taka strategia może się sprawdzić, o tyle sprawy miłosne mogą na tym znacznie ucierpieć.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.02.2020: BARAN

Nie będziesz narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli opanujesz negatywne emocje i nie sprowokujesz niepotrzebnych sporów. Gwiazdy namawiają do szczególnej rozwagi, nawet w tych kwestiach, w których jesteś pewna swojej racji – nie ryzykuj dobrej reputacji. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.02.2020: BYK

Horoskop na 05.02.2020 przewiduje, że osoby spod znaku Byka będą musiały popracować nad swoimi wadami. Pozornie niewielkie niedociągnięcia mogą doprowadzić do popełnienia kilku niewybaczalnych błędów. Nie lekceważ też złego samopoczucia, jeśli chcesz uchronić się przed poważnymi problemami ze zdrowiem. Niektóre przedstawicielki znaku podejmą dziś trudną decyzję miłosną.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.02.2020: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą wspaniały dzień! Przygotuj się na przyjemne rozmowy i smak nowych doświadczeń. Możesz liczyć na sukces zarówno w sprawach zawodowych, jak i finansowych. Jedyne ostrzeżenie Gwiazd: uważaj na wybuch zazdrości. Bezpodstawne oskarżenia o niewierność mogą doprowadzić do rozstania z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.02.2020: RAK

Horoskop na środę podpowiada: powinnaś jedynie obserwować to, co dzieje się wokół Ciebie. Nie wdawaj się w żadne spory i nie wnikaj w konflikty innych, a nie będziesz ofiarą niefortunnych okoliczności. Pomimo napiętej sytuacji finansowej, unikaj wszelkich pożyczek. Samotne osoby spod znaku Raka mogą dziś poznać kogoś wyjątkowego.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.02.2020: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie będą narzekać na nudę. Przed Tobą dość produktywny dzień – im więcej dziś zrobisz, tym szybciej pozbędziesz się obowiązków, które Cię drażnią. Twoja samoorganizacja zrobi wrażenie na innych, dlatego Gwiazdy nie wykluczają awansu lub premii w najbliższej przyszłości. Szczera rozmowa z bliską osobą zmotywuje Cię do pewnych decyzji osobistych.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.02.2020: PANNA

Dzisiaj będziesz musiała wykazać się nie tylko cierpliwością, ale i odpornością. Niestety, nie unikniesz trudności, o których wcześniej nawet nie pomyślałaś. Nie ryzykuj, szczególnie jeśli chodzi o inwestycje – straty mogą być jeszcze bardziej bolesne. W sprawach miłosnych warto zachować spokój i zaproponować kompromis.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.02.2020: WAGA

Horoskop na 05.02.2020 ostrzega, że nie powinnaś wdawać się w żadne konflikty – nawet z tymi osobami, które krytykują Cię bez wyraźnej przyczyny. Skup się na bieżących obowiązkach służbowych, a nie będziesz musiała martwić się o konsekwencje ewentualnych opóźnień. Racjonalne podejście do kwestii wydatków uchroni Cię przed długiem. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.02.2020: SKORPION

Gwiazdy przepowiadają dość spokojny dzień dla większości Skorpionów. Pamiętaj o okazaniu wdzięczności wobec tych osób, którym wiele zawdzięczasz. Gdy znów okażesz się w sytuacji bez wyjścia, ich wsparcie pozwoli na pokonanie trudności. Ukochana osoba liczy na Twoją inicjatywę.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.02.2020: STRZELEC

Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał różnym przemyśleniom. Zastanów się, czy nowe projekty są warte twojego czasu i pieniędzy – jeśli intuicja podpowiada, że nie, koniecznie zaufaj temu przeczuciu. Horoskop na środę nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.02.2020: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca muszą przygotować się na intensywny, dość nieprzyjemny dzień. Niestety, nie unikniesz dziś konfliktów, które negatywnie wpłyną na Twoją reputację w pracy. Postaraj się opanować nadmierny wybuch emocji. Wieczorem koniecznie spotkaj się z zaufanymi przyjaciółmi. Ich wsparcie pomoże Ci przetrwać ten trudny czas.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.02.2020: WODNIK

Horoskop na środę przepowiada wszystkim Wodnikowi spokojny dzień. Z powodzeniem wywiążesz się ze wszystkich obowiązków i zrealizujesz cele na dzisiejszy dzień. Prawdopodobnie spłacisz zaległy dług, jednak Gwiazdy namawiają do porzucenia zgubnych nawyków finansowych. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 05.02.2020: RYBY

Przed Tobą cudowny dzień – na chwilę zapomnisz o kłopotach i skupisz się wyłącznie na przyjemnościach. Gwiazdy przepowiadają sukces, zarówno w sprawach zawodowych, jak i osobistych. Samotne przedstawicielki znaku powinny dać szansę osobie, która od dawna zabiega o ich względy... 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.