Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak znaki zodiaku rozpoczną nowy miesiąc? Oto Twój horoskop na dziś!

Co wydarzy się 01.02.2020?

Redakcja VIVA! 1 lutego 2020 06:35
Horoskop codzienny

Horoskop na 01.02.2020 przepowiada dzień pełen emocji. Znaki zodiaku muszą przygotować się na męczące zmiany nastroju, a spontaniczność działań i decyzje, podejmowane pod wpływem chwili, mogą mieć nieprzewidywalne konsekwencje. Jednocześnie Gwiazdy wróżą sukces w miłości.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.02.2020: BARAN

Horoskop na sobotę obiecuje wszystkim Baranom dość przyjemny dzień. Nie odmawiaj spotkania z przyjaciółmi – bliska osoba może Cię zaskoczyć nietypową, ale wartą uwagi propozycją zawodową. Pozytywna atmosfera podziała na Ciebie motywująco. Zrób wszystko, co możliwe, aby dobry nastrój trwał dłużej.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.02.2020: BYK

Gwiazdy mają dla Ciebie jedną wskazówkę: po prostu pewnie patrz w przyszłość i rób tylko to, co uważasz za słuszne. Uwierz w swoje możliwości, a szybko rozwiążesz zaległe problemy finansowe. Prawdopodobnie odzyskasz też zalegający dług. To doskonały dzień dla tych osób spod znaku Byka, które wybierają się w dłuższą podróż.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.02.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na sobotę ostrzega, że nie będzie to dla Ciebie łatwy dzień. Możliwe, że nie będziesz w stanie zapanować nad emocjami, dlaczego uważaj na swoje słowa. Nieświadomie możesz skrzywdzić osobę, na której bardzo Ci zależy. Ukochana osoba nie będzie dziś szczędzić komplementów.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.02.2020: RAK

Gwiazdy namawiają wszystkie Raki do rozwagi. Nie unikniesz dziś zawiłych sytuacji, jednak nie uciekaj się do pochopnych rozwiązań. Horoskop uprzedza również, że warto powstrzymać się od nadmiernie wylewnych rozmów o Twoim życiu osobistym – niektóre szczegóły mogą być wykorzystane przeciwko Tobie.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.02.2020: LEW

Horoskop na 01.02.2020 przewiduje spokojny dzień dla wszystkich osób spod znaku Lwa. Dziś powinnaś skupić się na odpoczynku, szczególnie jeśli ostatnio nie czujesz się najlepiej. Wieczorne spotkanie z bliską osobą poprawi Ci nastrój i zachęci do działania.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.02.2020: PANNA

Niestety, nie unikniesz dziś sytuacji, które będą dla Ciebie stresujące. Jednak, jeśli okażesz mocne strony swojego charakteru, uda Ci się zwyciężyć w każdej walce. W przypadku niepewności, koniecznie posłuchaj intuicji – dzisiaj Cię nie zawiedzie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.02.2020: WAGA

Osoby spod znaku Wagi przekonają się, czym jest nadmierna kontrola i jak bolesny bywa brak zaufania. Nieporozumienia w relacji z najbliższymi będą szczególnie przykre, a Ty poniesiesz nieprzyjemne konsekwencje Twoich niedawnych działań. Jedynie praca oderwie Cię od spraw osobistych.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.02.2020: SKORPION

Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś dziś po prostu odpocząć. Nadchodzący miesiąc będzie dla Ciebie szczególnie intensywny, dlatego zrób wszystko, co możliwe, aby naładować się pozytywną energią. Niektóre przedstawicielki znaku będą musiały podjąć trudną decyzję, związaną z ich życiem miłosnym. Intuicja podpowie najlepsze rozwiązanie.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.02.2020: STRZELEC

Prawdopodobnie spełnisz dziś jedno ze swoich największych pragnień. Gwiazdy nie wykluczają też, że otrzymasz ciekawą propozycję zawodową. Zanim ją przyjmiesz, rozważ wszystkie za i przeciw. Horoskop podpowiada, że ukochana osoba może Cię skrytykować za nadmierne wymagania. Nie prowokuj kłótni, nawet jeśli nie zgadzasz się z taką opinią.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.02.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na 01.02.2020 przewiduje dość intensywny dzień dla wszystkich osób spod znaku Koziorożca. Pomimo napiętej atmosfery, będziesz miała powód do radości. Twój wysiłek się opłaci – prawdopodobnie pozbędziesz się kilku problemów finansowych. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.02.2020: WODNIK

Wodniki czeka wyjątkowo przyjemny dzień! Gwiazdy wróżą powodzenie nie tylko w sprawach zawodowych, ale przede wszystkim miłosnych. Radosne spotkania, miłe komplementy i towarzystwo najbliższych zmotywuje Cię do wielkich rzeczy. Horoskop ostrzega jedynie przed kłopotami finansowymi – spontaniczne zakupy nie są najlepszym pomysłem.

HOROSKOP DZIENNY NA 01.02.2020: RYBY

Przed Tobą dość spokojny, a jednocześnie pracowity dzień. Ktoś może prowokować Cię do kłótni, jednak Gwiazdy nalegają na rozważnej reakcji. Pamiętaj, że nie musisz się tłumaczyć i nie musisz niczego udowadniać. Jeśli poszukujesz miłości, powinnaś zwrócić uwagę na kogoś, kto od dawna zabiega o Twoje względy... 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.