Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak zakończy się Twój tydzień? Sprawdź swój horoskop na niedzielę!

Przepowiednia na 09.02.2020

Redakcja VIVA! 9 lutego 2020 08:35
Horoskop codzienny

Gwiazdy podpowiadają, że dzisiejszy dzień nie będzie trudny, jeśli znaki zodiaku opanują negatywne emocje. Niezależnie od sytuacji, nie należy wdawać się w kłótnie i spory. Horoskop na 09.02.2020 nie przewiduje zmian w życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.02.2020: BARAN

Osoby spod znaku Barana będą dziś wyjątkowo drażliwe i poirytowane. Twoje samopoczucie będzie znacznie lepsze, gdy dostrzeżesz zadowalający rezultat Twojej pracy. Wykorzystaj ten moment i nie zmarnuj szansy na rozwój zawodowy. W miłości bez zmian. 

HOROSKOP DZIENNY NA 09.02.2020: BYK

Gwiazdy podpowiadają, że dziś warto zająć się obowiązkami domowymi. Bliska osoba może Cię poprosić o wsparcie w trudnej sytuacji – nie odmawiaj pomocy. Jeśli chodzi o miłość, to doskonały dzień na przemyślenia. Niektóre przedstawicielki znaku podejmą dziś ostateczne decyzje, związane z ich życiem osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.02.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na niedzielę przewiduje dość spokojny dzień dla wszystkich osób spod znaku Bliźniąt. Gwiazdy nie wykluczają ciekawej propozycje zawodowej – zanim się zgodzisz, zastanów się, czy zmiany są Ci teraz potrzebne. Jeśli nie, nie prowokuj losu. Wieczorem koniecznie spotkaj się z bliską osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.02.2020: RAK

Dziś odczujesz pilną potrzebę rozwoju – to doskonały dzień na naukę nowych rzeczy. Niewykluczone, że dzięki temu osiągniesz wymarzony cel. Pomimo pozornie spokojnej atmosfery, możesz narzekać na samopoczucie. Szczera rozmowa z ukochaną osobą może pomóc.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.02.2020: LEW

Horoskop na 09.02.2020 przypomina, że nie powinnaś poświęcać wszystkiego, co już osiągnęłaś, na rzecz pracy, której nie jesteś pewna. W przypadku wątpliwości, po prostu zaufaj swojej intuicji, a nie popełnisz błędu. Bliska osoba, którą ceniłaś za lojalność, może Cię rozczarować.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.02.2020: PANNA

Gwiazdy przepowiadają dzień poważnych decyzji – prawdopodobnie postanowisz poświęcać się pracy, która nie przyniesie dużego zysku, ale Cię uszczęśliwi. W sprawach finansowych postępuj rozsądnie. Harmonia wkrótce powróci do Twojego życia, również miłosnego.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.02.2020: WAGA

Osoby spod znaku Wagi nie będą narzekać na szalone tempo dnia. Gwiazdy nie wykluczają, że spotkasz się dziś z zaufanymi przyjaciółmi, których komplementy szybko poprawią Ci humor. Wysłuchaj uważnie tego, co maja do powiedzenia – być może odnajdziesz właściwą wskazówkę? W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.02.2020: SKORPION

Przed Tobą dość spokojny dzień. Jedynym zmartwieniem pozostaną sprawy finansowe – zastanów się, co możesz zrobić, aby spłacić zaległe długi. Ukochana osoba chętnie okaże Ci swoje wsparcie, a horoskop na niedzielę namawia do bardziej optymistycznego podejścia do wszystkiego, co Cię otacza. Los będzie po Twojej stronie.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.02.2020: STRZELEC

Gwiazdy nie przewidują żadnych zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Poświęć więc czas na relaks i to, co sprawia Ci największą przyjemność. Niewykluczone, że już wkrótce rozpoczniesz pracę na wielkim projektem, który wpłynie na Twoją przyszłość.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.02.2020: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie będziesz kontynuowała walkę o realizację jednego z najskrytszych marzeń – ujawnij swoje plany najbliższym, a być może szybciej osiągniesz swój cel. Samotne przedstawicielki znaku powinny zwrócić większą uwagę na kogoś, kto od dawna zabiega o ich względy.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.02.2020: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika powinny skupić się na swoim samopoczuciu. Nadmierny pośpiech, zaniedbana dieta i brak snu mogą doprowadzić do poważnych kłopotów zdrowotnych. Nie podejmuj dziś żadnych decyzji, związanych z pracą lub finansami – nie jest to dobry dzień na takie sprawy. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 09.02.2020: RYBY

Horoskop na niedzielę przewiduje, że nie będziesz narzekać na dzisiejszy dzień. Gwiazdy namawiają do nauki nowych rzeczy, które znacznie zwiększą Twoje szanse na awans. Jedynym zmartwieniem pozostanie brak harmonii w relacji miłosnej. Szczera rozmowa z ukochaną osobą może pomóc. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.