horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na czwartek!

Przepowiednia na 02.01.2020

Redakcja VIVA! 2 stycznia 2020 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy namawiają znaki zodiaku do zajęcia się sprawami, na które zazwyczaj brak im czasu – to doskonały moment na pozbycie się zaległości i sporządzenie nowego planu na nadchodzący rok. Horoskop na 02.01.2020 sugeruje również, że sprawy miłosne będą dziś wymagać odwagi. Warto pamiętać, że romantyczne działania będą miały mniejsze znaczenie niż konkretne propozycje i wyznania.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.01.2020: BARAN

Otrzymasz dziś szansę od losu na rozwiązanie trudnej sytuacji, w której się znalazłaś. Pomimo tego, prawdopodobnie poniesiesz konsekwencje błędów, popełnionych w przeszłości, jednak Gwiazdy nie przewidują innego sposobu na osiągnięcie celu. Wieczorne spotkanie z ukochaną osobą będzie wyjątkowo udane, jeśli postawisz na całkowitą szczerość.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.01.2020: BYK

Horoskop na czwartek zaleca Bykom spokój. Intuicja powstrzyma Cię przed nieprzemyślanymi działaniami, a warto pamiętać, że to, co sprawdzało się w zeszłym roku, już teraz nie przyniesie Ci sukcesu. Z tego powodu powinnaś zastanowić się nad swoim planem na najbliższe tygodnie, szczególnie pod kątem finansów. Bliska osoba może Cię oskarżyć o brak zaangażowania w związek.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.01.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy namawiają Bliźnięta do zmian wizerunkowych. To doskonały moment na wypróbowanie tego, na co wcześniej nie miałaś odwagi. Im większą przemianę przejdziesz, tym bardziej wzmocnisz pewność siebie. Nie obawiaj się poważnej rozmowy z ukochaną osobą – jeśli otwarcie opowiesz o swoich potrzebach, w Twoim związku zapanuje harmonia.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.01.2020: RAK

Horoskop na 02.01.2020 przewiduje, że nie unikniesz dziś sprzeczek na tle zawodowym. Twoje pomysły mogą drażnić współpracowników, jednak nie rezygnuj z tego, co uważasz za słuszne. Prawdopodobne problemy finansowe zmuszą Cię do rezygnacji z inwestycji, na którą liczyłaś. Samotne Raki powinny dać szansę osobom, która od dawna zabiegają o ich względy.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.01.2020: LEW

Zanim zdecydujesz się na zupełnie nowe wyzwanie zawodowe, musisz zamknąć poprzedni rozdział. Wszelkie niedociągnięcia negatywnie wpłyną na Twoją reputację, dlatego skup się na tym, co robisz. Gwiazdy namawiają również do obszernych badań zdrowotnych. Horoskop przewiduje doskonały dzień dla tych Lwów, które wybrały się w podróż zaplanowaną przez bliską osobę.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.01.2020: PANNA

Panny muszą przygotować się na dość trudny i chaotyczny dzień. Nie poddawaj się prowokacji i nie wdawaj się dziś w żadne spory – to tylko pogorszy Twoją sytuację. Lepiej skup się na celu, który chcesz osiągnąć w  najbliższej przyszłości. Gwiazdy obiecują, że będziesz miała szansę na poprawę sytuacji finansowej. Jeśli zaufana osoba zaproponuje Ci współpracę, nie odmawiaj.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.01.2020: WAGA

Horoskop na czwartek nie wyklucza, że osoby spod znaku Wagi otrzymają dziś to, na co liczyły od dawna. Radosne wydarzenie pozytywnie wpłynie na Twój nastrój i zmotywuje do dalszych działań. Być może warto przemyśleć zmianę diety? Nowe zasady doskonale wpłyną na Twoje samopoczucie.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.01.2020: SKORPION

Pamiętaj, aby okazać wdzięczność osobom, na które możesz liczyć. Nawet jeśli uważasz, że należy Ci się pomoc, taka postawa odepchnie od Ciebie najbliższych. Miłosna wskazówka Gwiazd: nie powinnaś w pełni ujawniać swoich uczuć, jeśli Twój związek jest dość świeży. Bądź bardziej tajemnicza.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.01.2020: STRZELEC

Dziś Strzelce powinny skupić się na obowiązkach zawodowych. Rywale liczą na Twój błąd, dlatego zwróć szczególną uwagę na to, co robisz i mówisz. Nie wstydź się niedawno nabytych umiejętności – przełożeni chętnie wynagrodzą fakt, że stawiasz na rozwój osobisty. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.01.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na 02.01.2020 przewiduje bardzo spokojny, a nawet nieco nudny dzień. Dzisiejsze wydarzenia nie będą miały żadnego wpływu na Twoją przyszłość, dlatego warto poświęcić czas na to, co odkładałaś na później. Gwiazdy szczególnie polecają zmianę wizerunku. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć nowym pomysłem na urozmaicenie związku.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.01.2020: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie powinny dziś zbyt dużo mówić o sobie, a szczególnie o sprawach finansowych. Nawet jeśli osiągniesz duży zysk, lepiej, żeby Twój sukces pozostał tajemnicą. Gwiazdy nie wykluczają, że w Twoim życiu ponownie pojawi się osoba, która już kiedyś zawiodła i złamała Ci serce. Doskonale znasz odpowiedź na pytanie, czy zasługuje na drugą szansę.

HOROSKOP DZIENNY NA 02.01.2020: RYBY

Horoskop na czwartek podpowiada, że nie narazisz się na nieprzyjemności, jeśli będziesz przestrzegać codziennej rutyny – pracuj według harmonogramu i postępuj zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Nie łam reguł, które sama ustaliłaś. Dziś naprawdę wiele zależy od Twojej dyscypliny, szczególnie w sprawach finansowych. W miłości bez zmian. 

Horoskop, 2020
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.