Horoskop
HOROSKOP VIVY!

Co czeka Cię w najbliższych tygodniach? Sprawdź w horoskopie Vivy!

Wagi powinny znaleźć czas dla siebie

Bianka - Redakcja VIVA! 20 września 2018 15:44
Horoskop

Tak, jak urodzona 28 września Martyna Wojciechowska jesteś zodiakalną wagą? W tym miesiącu powinnaś skupić się przede wszystkim na sobie. Co Cię czeka w najbliższych tygodniach? Sprawdź w horoskopie Vivy!

Waga 23.09 - 22.10

Poza regularnym trybem życia pamiętaj, żeby w naturalny sposób wzmocnić swoją odporność. Więcej wymagaj od siebie niż innych. Twoim atutem będzie magiczna wręcz intuicja. Atmosfera rodzinna będzie pełna ciepła. Planety wprowadzą do twojego domu więcej spokoju i stabilności. Twoja sytuacja materialna może się poprawić na tyle, że w końcu uda się odłożyć trochę grosza. Być może zdecydujesz się na zakup auta albo nieruchomości.

Skorpion 23.10–21.11

Reaguj intuicyjnie na potrzeby swojego organizmu. Nie będziesz się nudzić. Uważaj, ktoś może próbować zepsuć ci humor plotkami o tobie. Singielki, które będą poszukiwać kogoś do pary, teraz powinny zarzucić miłosne sidła. Gwiazdy sprawią, że poznasz kogoś interesującego i wartościowego. Sprawy o charakterze prawnym muszą poczekać na szczęśliwy finał. Będziesz miała szansę na realizację ambitnych planów.

Strzelec 22.11–21.12

Samopoczucie świetne. Wpływy planetarne zapowiadają relaks i wytchnienie. Spisz motywacyjne plany i nie zmieniaj ich potem w chwilach napięć i zwątpień. W miłości nie zwlekaj z deklaracjami, nie zawsze masz ku temu tak sprzyjającą aurę. Dobry czas na podejmowanie decyzji w sektorze materialnym. Może się zdarzyć, że nawet bez szczególnych okazji otrzymasz jakąś gratyfikację. W weekend nie daj się wplątać w cudze kłopoty.

Koziorożec 22.12–19.01

Nie ulegaj słabościom i nie kumuluj w sobie stresu, a dobra forma ci dopisze. Planety gwarantują dobrą passę w pracy. Jeżeli zależy ci na awansie, wykonuj swoje obowiązki solidnie. Bystrością umysłu wyprzedzisz konkurencję. Zamężnym Koziorożcom szczęście sprzyja na każdym kroku. W sprawach rodzinnych nie podejmuj spontanicznych decyzji – możesz ich później żałować. Dobrą radą posłuży ktoś spod znaku Byka.

Wodnik 20.01–18.02

Zadbaj o odpoczynek i regenerację. Wzmacniaj organizm mikroelementami. Skorzystaj z zaproszenia przyjaciół. Miłe wspomnienia poprawią ci humor. Drobne przysługi, jakie komuś wyświadczysz, zaprocentują w przyszłości. Jeśli zastanawiasz się nad jakąś inwestycją, teraz jest na nią najbardziej odpowiedni moment. W razie problemów negocjuj. Pojawi się kusząca propozycja dalekiego wyjazdu.

Ryby 19.02–20.03

Nadchodzący czas zapowiada się bardzo interesująco. Ktoś zacznie zabiegać o twoje względy. To doda ci skrzydeł, chęci do działania i pomoże osiągnąć cel – zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Powstrzymaj się od realizowania poważnych zakupów. Poprawi się twoja sytuacja zawodowa. Pojawi się możliwość podwyżki czy awansu. Przede wszystkim zmieni się jednak atmosfera, która od jakiegoś czasu nie była najlepsza.

Baran 21.03–19.04

W miłości początek szczęśliwego etapu. Seks będzie ci dawał dużo radości i satysfakcji. Jeżeli jest ktoś, kto ci się podoba, zrób pierwszy krok. Warto zainwestować w egzotyczną podróż, która przybliży cię do innej kultury. Twoja sytuacja zawodowa będzie korzystna. W weekendowy czas poczujesz potrzebę nadrobienia zaległości w sferze ducha – zaległa wystawa, kino. Uważaj na intrygi Strzelca.

Panna 23.08–22.09

Walcz o siebie, bo możesz sporo osiągnąć. Aby zrealizować wszystkie plany, postaraj się – przynajmniej do pewnego momentu – nie wtajemniczać w swoje zamierzenia nikogo poza najbliższymi przyjaciółmi. Czasami taka dyskrecja jest konieczna. W miłości gorące dni. W sprawach osobistych załatwisz coś, co ostatnio spędzało ci sen z powiek. Doczekasz się wreszcie zwrotu pożyczki. W firmie spokojna atmosfera.

Lew 23.07–22.08

Nie zapominaj, że trzeba czasem zregenerować siły. W relacjach rodzinnych bądź bardziej tolerancyjna. Przymknij oko na drobne grzeszki i niedoskonałości. Jeśli musisz wystąpić publicznie, nie obawiaj się 
– świetnie dasz sobie radę. Zostaniesz nagrodzona 
i dostrzeżona przez czujne oko szefa. Być może zostaniesz wysłana na szkolenie. W sprawach urzędowych działaj dyplomatycznie – inaczej rozstrzygnięcia nie będą dla ciebie korzystne.

Rak 22.06–22.07

Poczujesz, że świat należy do ciebie! Dobra forma, dobre samopoczucie. Spędzaj dużo czasu na świeżym powietrzu. Teraz samotne wieczory nie są twoim przeznaczeniem. Być może podczas miłej imprezy towarzyskiej wszystko się w twoim życiu zmieni. Kieruj się sercem. W firmie okażesz się niezastąpiona. Weźmiesz udział w naradach i w podejmowaniu ważnych decyzji. Dasz się poznać jako osoba kompetentna, życzliwa i sympatyczna.

Bliźnięta 21.05–21.06

To dobry czas, by wyjechać na spóźnione wakacje. Skup się tylko na sobie. Kup coś, o czym od dawna marzysz, i postaw na kuracje wzmacniające organizm. W stałych związkach więcej czułości i miłych słów. To nic nie kosztuje, a sprawi, że oboje poczujecie się świetnie. W finansach czeka cię uśmiech fortuny dzięki wcześniejszym decyzjom. Gwiazdy nie sprzyjają teraz rozpoczynaniu nowych projektów.

Byk 20.04–20.05

W kontaktach rodzinnych sprzyja ci szczęście. Będziecie mieli o czym rozmawiać. Otwarcie mów o swoich potrzebach. Partner szykuje sporo niespodzianek. Układ planet pobudzi twój błyskotliwy intelekt. Jeśli nie poniosą cię emocje, uda ci się zamknąć kłopotliwe sprawy zawodowe. Nieoceniona okaże się twoja umiejętność łagodzenia konfliktów z pracownikami. Dobra aura dla inwestujących na giełdzie.  

VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Martyna Wojciechowska, Łukasz Jemioł, numer 19/2018, wrzesień
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.