horoskop lew
Fot. materiały prasowe
STYL ŻYCIA

Co czeka Cię w najbliższych tygodniach? Sprawdź w horoskopie VIVY!

Lwy mogą spodziewać się wielu chwil radości

Redakcja VIVA! 9 sierpnia 2018 16:59
horoskop lew
Fot. materiały prasowe

Tak jak urodzony 21 sierpnia 1988 roku Robert Lewandowski jesteś zodiakalnym lwem? W najbliższych tygodniach gwiazdy przyniosą Ci wiele szczęścia! Awans, podwyżka i regeneracja? Sprawdź w horoskopie VIVY! co Cię czeka! 

Lew (23.07–22.08) 

Jeśli coś ci dolega, to bardzo dobry czas na przeprowadzenie skutecznej terapii. Twój organizm ma wysoką zdolność do regeneracji. Niespodziewanie pojawią się obiecujące perspektywy na drodze twojej kariery. Będziesz mogła zawalczyć o awans, a nawet wynegocjować podwyżkę. Działaj odważnie, a uda ci się zrealizować upragniony cel. Spodziewaj się poprawy w relacjach z kimś, na kim ci zależy, ale ostatnio nie było wam po drodze.

Panna (23.08–22.09)

Gimnastyka na świeżym powietrzu korzystnie wpłynie na ogólne samopoczucie. To dobry moment, by zrobić profilaktyczne badania okresowe i uzupełnić niedobory witamin i mikroelementów. Zaplanujesz wspólny wyjazd z kimś, kogo kochasz. To nie czas na kłótnie i rozstania, a pora na ważne inwestycje finansowe. Zrozumiesz, że możesz polegać na członkach swojej rodziny. Nie rezygnuj z niczego przedwcześnie.

Waga (23.09–22.10)

Podaruj sobie więcej czasu na odpoczynek na łonie natury. Obudzi się w tobie dążenie do nieskrępowanej wolności. Przestaniesz siedzieć w domu i zaczniesz szukać kontaktów ze znajomymi. Postaw na seks i tańce! Świeżo zakochane osoby będą się cieszyć szczęściem, którego nic nie zmąci. Nie decyduj się na ryzykowne inwestycje, bo przyniosą straty. Dobry okres dla Wag prowadzących własną działalność.

Skorpion (23.10–21.11)

Koniecznie zadbaj o formę, sprawność ciała i umysłu. Wzmocnisz się psychicznie, dzięki temu łatwiej poradzisz sobie z trudnościami w pracy. Nie zdziw się, jeśli szef zacznie wymagać od ciebie więcej niż od innych i obarczy cię dodatkowymi obowiązkami. To świetny czas na porządki – w szafie i kosmetyczce. Dobrze ci zrobi dieta oczyszczająca organizm z toksyn.

Strzelec (22.11–21.12)

Swym uśmiechem i ujmującym spojrzeniem oczarujesz każdego. To odpowiedni moment na zakończenie konfliktu rodzinnego, który utrudnia spotkania z najbliższymi i nie pozwala spokojnie spać. Poprawi się twoja sytuacja materialna, a ty poczujesz, że możesz wreszcie zaszaleć z kartą kredytową. Uważaj z nowymi sportami – brak przygotowania może doprowadzić do kontuzji. Twoja odporność psychiczna jest ograniczona.

Koziorożec (22.12–19.01) 

Aktywny wypoczynek zacznie być dla ciebie sposobem na odreagowanie stresu. Będziesz teraz osobą popularną i lubianą. Koleżeńska rada okaże się bezcenna. Dobre klimaty w pracy zachęcą do większej samodzielności. Daj sobie prawo do popełniania błędów. Zarobionych pieniędzy nie wydawaj na świecidełka, bo niebawem wyłoni się przed tobą poważny cel.

Wodnik (20.01–18.02)

Nie będziesz narzekała na zdrowie. Dzięki poczuciu humoru ominą cię huśtawki nastrojów. Gwiezdna pogoda zapali zielone światło dla singli. Seksapil nowo poznanej osoby może ci mocno zawrócić w głowie. Przekonasz się, że mając obrączkę na palcu, też można się podobać. W finansach ożywienie. Możesz dostać zaległy przelew, ktoś odda dawno pożyczone pieniądze. To także czas owocnej i satysfakcjonującej pracy.

Ryby (19.02–20.03)

Zapomnij o niepowodzeniach. Sukces w każdej dziedzinie jest na wyciągnięcie ręki. Nie przesadzaj ze szczerością. Prawda wypowiedziana prosto z mostu może kogoś zranić. Nie bój się eksperymentować z modą. Zakupy będą wyjątkowo udane! Wenus obdarzy cię harmonią ducha i ciała. Znajdź czas, by cieszyć się życiem rodzinnym. Sprawy biznesowe będą wymagały mobilności i kreatywnych działań.

Baran (21.03–19.04)

Nareszcie spotka cię więcej przyjemności niż przykrości. Powodzenie w sprawach sercowych zapewni umiejętność wczucia się w psychikę partnera, serdeczność, czułość i dyplomacja. Nie martw się przejściowymi kłopotami w firmie. To, co jest ci pisane, na pewno cię nie ominie. Nie zwalniaj tempa, a sukcesów nie zabraknie. Nie oszczędzaj na swojej wygodzie. Planowana podróż spełni twoje oczekiwania.

Byk (20.04–20.05)

Myśl pozytywnie, by nie dopadła cię chandra. Optymizm będzie ci teraz bardzo potrzebny. Szukaj szczęścia w tym, co tu i teraz. Miłe chwile w dobrym towarzystwie. Ktoś stara się zdobyć twoją przychylność. Może warto dać mu szansę? W rodzinie harmonia i pełne porozumienie. W kontaktach biznesowych nie przesadzaj z bezinteresownością. Zadbaj o porządek w dokumentach i postaraj się być bardziej decyzyjna.

Bliźnięta (21.05–21.06)

Postarasz się, aby atmosfera w twoim stałym związku była ciepła. Dużo czasu poświęcisz dzieciom. Dla samotnych aura jest przyjazna. Wenus zadba o dobre samopoczucie i postawi na twojej drodze czarującego mężczyznę. Zadbaj o tę znajomość, bo ma dużą szansę przerodzić się w prawdziwe uczucie. Niewykluczone, że ludzie, którzy staną na twojej drodze zawodowej, będą pochodzić z innych krajów i kultur.

Rak (22.06–22.07) 

Zatroszcz się głównie o siebie. Wizyta u kosmetyczki, fryzjera czy masażysty da ci silny zastrzyk energii i poprawi samopoczucie. U zaobrączkowanych miłe zmiany. Partner będzie ci okazywał więcej czułości i zainteresowania. Wspólna kąpiel w aromatycznym olejku przy cichej muzyce będzie jedynie romantycznym wstępem do upojnej nocy. W sferze służbowej to nie jest czas, kiedy możesz liczyć wyłącznie na łut szczęścia.

Robert Lewandowski horoskop
Fot. Reporter
Robert Lewandowski horoskop
Fot. Getty Images

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.