HOROSKOP

Co czeka Cię w lipcu? Sprawdź w horoskopie VIVY!

Zodiakalne raki mogą liczyć na coś wyjątkowego!

Marta Roszewska 2 lipca 2018 17:30
Horoskop
Fot. stock.adobe.com

Lipiec 2018 to pora, by oddać się przyjemnościom, ale także rozważnie podejmować decyzje. Sprawdź, swój horoskop i zobacz, czy astralne niebo będzie Ci sprzyjać. Trwa czas zodiakalnych Raków. Jednym z nich jest Michał Piróg, który 28 skończył 39 lat!

Horoskop 2018 - Rak

Nie twórz sobie fikcyjnych wrogów. Świat jest bardziej przyjazny, niż ci się wydaje. Otworzą się przed tobą nowe możliwości, a podróże upłyną ci wyjątkowo przyjemnie. Samotnym Rakom Wenus przyniesie okazję do poznania kogoś wyjątkowo atrakcyjnego. W stałych związkach również zapowiada się wspaniale! W pracy korzystaj z rad i podpowiedzi. W finansach nie idź na żywioł, bo na pewno stracisz.

Horoskop 2018 - Lew

Cieszyć się będziesz doskonałą formą. Trudności, zamiast zniechęcać, jeszcze bardziej cię zmobilizują. Wpadnie ci jakaś niespodziewana gotówka. Na pewno nie będziesz musiała żałować sobie na przyjemności i ekstrawaganckie wydatki. Większego znaczenia nabiorą przyjaźnie, zwłaszcza z ludźmi, przy których się rozwijasz i ciągle czegoś nowego się uczysz. W relacji z dziećmi uważaj, by nie podejmować pochopnych decyzji.

Horoskop 2018 - Panna

Nie będziesz narzekała na brak szczęścia. Miło spędzisz czas z ludźmi z różnych zakątków świata. Jeśli nie masz zobowiązań, to teraz możesz się szykować na podboje. Dla już szczęśliwie zakochanych perspektywy są równie kolorowe. Nie zdradzaj nikomu swoich sekretów. Zapomnij o używkach. Zafunduj sobie dietę bogatą w naturalne witaminy. Ćwiczenia na świeżym powietrzu staną się przyjemnością.

Horoskop 2018 - Waga

Emocje nie zawsze są dobrym doradcą w sprawach uczuć. Nowa znajomość może przerodzić się w trwały związek. Pojawi się pragnienie poznawania świata. Układ gwiazd w sektorze podróży podszepnie ci pomysł na zaplanowanie podróży marzeń. Wszelkie kuracje zdrowotne, w tym także odchudzające, okażą się skuteczne dzięki twojej konsekwencji. Świetnie zadbasz o swoje sprawy finansowo-zawodowe.

Horoskop 2018 - Skorpion

Wzrośnie twoja atrakcyjność. Miłość będzie smakować wyjątkowo słodko. Pisane są ci imprezy, spotkania i romantyczne randki. Jeśli musisz rozmówić się z kimś bliskim, nie obawiaj się, wszystko pójdzie jak z płatka. Skorpiony poszukujące pracy powinny podnosić poziom swojego wykształcenia. Nie wahaj się, tylko wspinaj się po szczeblach kariery. Dasz sobie radę z problemami prawnymi.

Horoskop 2018 - Strzelec

Z optymizmem spojrzysz w przyszłość. Układ astralny pozwoli ci bez wyrzutów sumienia cieszyć się życiem. Myśl o rzeczach wielkich, bo istnieją niewidzialne siły gotowe wesprzeć twoje marzenia. Wobec przyjaciół nie musisz nic udawać. Dobrze przemyśl każdą propozycję, nawet gdy wydaje się niedorzeczna. W weekend z nostalgią wspomnisz ludzi, których znałaś, a którzy już odeszli. Dobrze ci zrobi systematyczne uprawiana gimnastyka.

Horoskop 2018 - Koziorożec

Potrzebujesz pozytywnych emocji i przerwy od monotonii życia, niezależnie, czy będzie to wyjazd w daleki zakątek świata, czy weekendowy wypad za miasto. Każdy dzień bez sportu uznasz za stracony. By poprawić samopoczucie, odwiedź dietetyka. Single będą poszukiwać u partnera wsparcia. Zaobrączkowanych czekają trudne chwile. Sny o wielkich pieniądzach mogą się ziścić, ale nie nastąpi to dzięki ciężkiej i mozolnej pracy.

Horoskop 2018 - Wodnik

Poczujesz się lepiej, oczarujesz otoczenie swym urokiem. Przyjaciele podpowiedzą ci, jak atrakcyjnie wyglądać. Świadomość, że odważyłaś się na coś, co z różnych przyczyn wydawało się dla ciebie niedostępne, sprawi, że łatwiej pokonywać będziesz życiowe zakręty i lekko przeskoczysz każdą poprzeczkę. Małe kłótnie w domu będą na porządku dziennym, ale nie zabraknie też sympatycznych chwil.

Horoskop 201 - Ryby

Bądź koleżeńska i serdeczna. Optymizm pomoże ci rozwiązać niemal każdy problem. Łatwiej poradzisz sobie w stresujących sytuacjach. Teraz nie inwestuj w lokaty długoterminowe, bo mogą nie przynieść spodziewanych profitów. Możesz dostać propozycję pracy od konkurencyjnej firmy. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję, nie żałuj czasu na zapoznanie się z ofertami na rynku. Wzmocnij się ziołami.

Horoskop 2018 - Baran

Wypoczywaj na łonie natury i zdrowo jedz. Odrobina lenistwa cię uszczęśliwi. To, o co zwykle trzeba zabiegać, zdobędziesz bez wysiłku. Intelekt to za mało – w obowiązki będziesz musiała włożyć też serce. Wykorzystaj szansę, bo niewykluczone, że dostaniesz awans. Nie wydawaj pieniędzy, których jeszcze nie zarobiłaś. To są dobre dni na podróżowanie. Szczęście możesz znaleźć za granicą.

Horoskop 2018 - Byk

Zadbaj o ducha, zbliż się do kosmicznej harmonii. Ćwicz jogę lub tai-chi, doskonale cię wyciszą. Życie towarzyskie będzie sprawiało ci autentyczną radość. Czeka cię zawrót głowy od komplementów. Nie bój się spojrzeć na swój związek miłosny z nieco innej perspektywy, a wasze uczucie rozkwitnie. Twoim atutem będzie szybkie działanie i odwaga w podejmowaniu decyzji. Jeśli wykorzystasz pojawiające się okazje, dużo na tym zyskasz.

Horoskop 2018 - Bliźnięta

Zawalczysz o swoje szczęście. Znajdziesz świetny sposób na pokonanie oporu ludzi, którzy nie są przekonani do twoich pomysłów. Drobne przeszkody nie będą cię ani zrażać, ani zasmucać. Możesz teraz zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki lub wzięcie kredytu. Nie będziesz miała problemu z ich spłatą. W miłości dokonasz trudnego wyboru i poczujesz wreszcie, że żyjesz w zgodzie ze sobą. Wszelkie domowe plany zrealizujesz w stu procentach.

Michał Piróg, Viva!, styczeń 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Piróg, Viva!, styczeń 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!