znaki zodiaku a seks
Fot. STOCK ADOBE
STYL ŻYCIA

Znaki zodiaku a seks… Mają ze sobą więcej wspólnego niż Ci się wydaje!

Sprawdź, kto nie boi się eksperymentów w łóżku…

Gabriela Łaskowska 15 września 2018 16:32
znaki zodiaku a seks
Fot. STOCK ADOBE

Osoby spod znaku Wodnika mają najlepsze życie erotyczne! Tak wynika z badań, przeprowadzonych przez firmę Lovehoney, zajmującą się sprzedażą zabawek erotycznych. Lovehoney przebadało 3500 osób spod wszystkich 12 znaków zodiaku, pytając je o ich życie seksualne, częstotliwość odbywanych stosunków, a także ich jakość. Jesteście ciekawi wyników? Zobaczcie szczegóły seksualnego horoskopu!

Kto ma najlepsze życie erotyczne?

Wspomniany wcześniej Wodnik zajął pierwsze miejsce w rankingu, co oznacza, że statystycznie osoby spod tego znaku cieszą się najatrakcyjniejszym życiem erotycznym. Według ankiet są nieprzewidywalne, a jednocześnie bardzo lojalne wobec swoich partnerów. Kolejne miejsca zajęły kolejno: Byk, Ryby, Panna i Lew.

Jakie w łóżku są poszczególne znaki zodiaku?

Baran woli traktować każde spotkanie seksualne jako podbój, nawet jeśli jest to już trzeci raz z tym samym partnerem. Z reguły działa w pośpiechu, co daje mało miejsca na grę wstępną. Z drugiej strony, nie poddaje się, dopóki nie osiągnie zadowalającego wyniku. Dla obu stron.

Dla Byka seks to często ciężka praca. Czasami jest zbyt leniwy, chcąc, aby to partner przejął inicjatywę. Jest trudny do uwiedzenia i preferuje stałego partnera. Seks traktuje bardzo poważnie.

Bliźnięta traktują seks jak grę. Musi być pełno zabawy, łaskotania i śmiechu. Nie traktują seksu zbyt poważnie, co oznacza, że miłość i oddanie nie są konieczne. Bliźnięta oczywiście umieją kochać. Jednak nie jest to konieczne, by poczuć pragnienie.

Rak uważa seks za najlepszy sposób, w jaki dwie osoby mogą okazać sobie miłość. To dla niego rzecz święta. Dlatego zawsze dąży do tego, aby moment zbliżenia był zmysłowy i namiętny.

Jeśli chodzi o seks, Lew dba bardziej o własną satysfakcję. A nie trudno go zaspokoić. Sama uwaga jest pokarmem dla jego próżności. Potrafi być jednak dobrym i troskliwym kochankiem.

Dla Panny seks nie jest zbyt łatwy. Wynika to z jej dążenia do doskonałości. Emocje w tej sytuacji są drugorzędne. Dokładnie bada partnera, aby odkryć, co naprawdę sprawia mu przyjemność.

Dla Wagi w seksie chodzi o dzielenie się. Dwie osoby (nigdy więcej!) dbają o swoje wzajemne odczuwanie przyjemności. Dla niej seks to dwie osoby, które stają się jednością.

Skorpiona fascynuje emocjonalny wymiar seksu. Atrakcyjność, pożądanie i pasja... to dla niego prawdziwa rozkosz. Mimo że emocje dla niego, to sprawa kluczowa, po nim nie zawsze je widać. Żeby je dostrzec, partner musi zajrzeć mu głęboko w oczy i wsłuchać się w jego oddech i bicie  jego serca.

Strzelec z natury jest nieuchwytny i trudno go uwieźć. Sam też rzadko uwodzi. Seks czasem jest dla niego szybki i nic nieznaczący, a innym razem bardzo intensywny i namiętny.

Koziorożec woli najpierw stworzyć plan spotkania seksualnego, a potem postępować zgodnie z nim. Traktuje seks jak współpracę, a gra wstępna jest dla niego bardzo ważna. Zbliżenie powinno trwać długo, by przynieść wyczekiwane efekty.

Wodnik nie lubi rutyny. Jest bardzo wrażliwy na potrzeby partnera, ale jednocześnie nie daje się mu tak łatwo rozczytać. Dla niego seks to badanie, przez które chce lepiej poznać partnera. Fascynuje go to, co dzieje się między ludźmi w chwilach intymności.

Dla Ryby gra wstępna musi być długa. Jest bardzo troskliwy i opiekuńczy, w stosunku do partnera. W seksie ważniejsze jest dla niej zadowolenie partnera. Są bardzo delikatne i subtelne w łóżku.

Kto chętnie eksperymentuje...?

Co ciekawe, badanie wykazało również, że prawie połowa uczestników wierzy, że astrologia rzeczywiście ma ogromny wpływ na nasze życie. Z kolei, co piąta osoba uważa, że znak zodiaku jest istotny przy budowaniu relacji z innymi ludźmi. Inne ciekawe wnioski, o których dowiadujemy się z ankiety? Podobno Ryby uwielbiają kokietować partnera, zakładając seksowną bieliznę, Barany chętnie eksperymentują z łóżkowymi akcesoriami, a Raki gustują w doznaniach sensualnych. Za to osoby spod znaku Wagi lubią czasem ostrzejszą zabawę!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.