horoskop koziorożec
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
WIELKI HOROSKOP VIVY!

Byki mają szansę kogoś poznać... A co czeka Ciebie w roku 2019?

Tego dowiesz się z naszego rocznego horoskopu!

Redakcja VIVY! - Bianka 10 stycznia 2019 16:53
horoskop koziorożec
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

W roku 2019 powinniśmy się skupić się na relacjach z innymi – partnerem, rodziną, a także ludźmi wokół. A także na odkrywaniu własnych możliwości. Sprawdź w naszym rocznym horoskopie, co wróżą Ci gwiazdy w miłości, biznesie i jaka będzie twoja kondycja psychiczna i fizyczna! Oto horoskop dla Ciebie...

Baran

21.03–19.04

Wenus doda odwagi Baranowi w wyrażaniu emocji i fantazji erotycznych. W partnerze zobaczy nie tylko kochanka, ale także przyjaciela.

Skupisz się na tym, co może dobrze wpłynąć na twoją przyszłość. Doświadczysz wielu niespodzianek, zawsze miłych. Pojawi się szansa na realizację planów dotyczących przeprowadzki , zakupu domu czy powiększenia rodziny. Postaw na współpracę z cudzoziemcami.

Miłość 

Zadbaj, by ten rok spędzić blisko tych, których kochasz i wiesz, że to osoby tobie oddane. Wenus doda ci odwagi w wyrażaniu emocji i fantazji erotycznych. Marzec to okres rozwoju, płodności i namiętności! Singlom nie zabraknie okazji do poznania właściwej osoby. Szczęście znajdziesz w ramionach kogoś, komu nie poświęcałaś nigdy dotąd uwagi. Nieziemskie przeżycia dodadzą ci skrzydeł! Letnie słońce obdarzy cię poczuciem humoru, które przyda ci się w rozwiązywaniu konfliktów w domu. W październiku staniesz się pewna swoich uczuć. W partnerze zobaczysz nie tylko kochanka, ale także przyjaciela. Oddacie się wspólnym pasjom i zaczniecie planować przyszłość. 

Praca

Możesz liczyć na wsparcie nie tylko ze strony osób wpływowych i zamożnych, ale również instytucji, od których będzie zależna. W lutym nadarzy się okazja do dokonania niezbędnych reform. Zdecyduj, co kontynuować, a z czego zrezygnować. W wiosenne dni w sztuce zawierania kompromisów i dyplomacji nie będziesz miała sobie równych. Letni atrakcyjny urlop uszczupli twoją kieszeń w znacznie mniejszym stopniu, niż to przewidziałaś. W listopadzie zastanów się nad propozycją międzynarodowej współpracy. W grudniu zarobione pieniądze będą się mnożyć!

Zdrowie

Lekarstwem na wszelkie dolegliwości będzie prowadzenie aktywnego trybu życia. Zacznij więc regularnie odwiedzać siłownię albo albo klub fitness, a poczujesz się jak nowo narodzona. Nie zapominaj o wizycie u stomatologa.

Ważne daty

Idź na całość: 6, 12, 23, 25 lutego, 8, 9 kwietnia, 7 maja, 22, 28 sierpnia, 12, 19 listopada, 4, 7 grudnia.
Uważaj: 5, 18 marca, 1 kwietnia, 16, 25 czerwca, 7 lipca, 11, 14 października, 23 grudnia.

Byk

20.04–20.05

Początek roku wyśmienicie wpłynie na twoje relacje z bliskimi. W lipcu samotne Byki mają szansę na poznanie kogoś interesującego.

Poznasz interesujących ludzi z różnych kręgów kulturowych. Jeśli jesteś singlem, przed tobą ogromna szansa na spotkanie wielkiej miłości. Szczęśliwe zbiegi okoliczności w sprawach zawodowych. Jeśli myślisz o zakupie domu, działki czy mieszkania, możesz trafić na wyjątkowo ciekawą ofertę.

Miłość 

Początek roku wyśmienicie wpłynie na twoje relacje z bliskimi. Postaraj się poświęcić więcej czasu swojemu stałemu partnerowi, a przekonasz się, jak bardzo wzmocni to wasz związek. Nikt cię nie będzie rozumiał tak jak ukochany. Możesz mu się zwierzyć ze swoich marzeń i sekretów. Towarzysko ruch jak na skrzyżowaniu. Będziesz brylowała na spotkaniach. Zaskoczysz wszystkich urokiem i wielką klasą. W lipcu samotne Byki mają szansę na poznanie kogoś bardzo interesującego. Dobrym momentem będzie krótki wyjazd - zdarzy się wiele... Czuwa nad wami moc. Zaakceptujcie swoje potrzeby seksualne. Możliwa przeprowadzka do ukochanej osoby. Doświadczysz wielu miłych niespodzianek, które pozwolą ci zrozumieć, jak ważna jest dla ciebie rodzina.

Praca

W lutym na horyzoncie pojawią się nowe możliwości, ale życie przypomni o ograniczeniach. Byki pracujące na własny rachunek, czekają przejściowe problemy z kontrahentami. Od kwietnia codzienne obowiązki zaczną ci sprawiać więcej przyjemności niż dotychczas. Odkryjesz też sposób, by nie popadać w rutynę. We wrześniu nie przepracowuj się. Jeśli jednak otrzymasz propozycję od znajomych, nie wahaj się z niej skorzystać. W grudniu z łatwością przeforsujesz swoje plany i osiągniesz spektakularny sukces!

Zdrowie

Zadbaj o ducha, zbliż się do kosmicznej harmonii. Postaw na naturalne środki poprawiające odporność, a unikniesz infekcji. Odrobina lenistwa cię uszczęśliwi. Jesienią może ci dokuczać migrena.

Ważne daty

Idź na całość: 2, 12 lutego, 27, 29 marca, 16, 20 maja, 4, 12 lipca, 11, 17 września, 6, 19, 23, 28 listopada.
Uważaj: 20 stycznia, 27 lutego, 5, 9 kwietnia, 11 czerwca, 4, 9 września, 24 grudnia.

Bliźnięta

21.05–21.06

Bliźniaki muszą uważać, aby nie przegapić prawdziwego uczucia, wybierając kogoś, kto jest tylko biegły w sztuce uwodzenia. Uwaga! Unikajcie interesów z rodziną.

Zaimponujesz otoczeniu intuicją i ogromną wrażliwością. Zawodowo – rozbudzą się w tobie nowe ambicje. Warto zapisać się na jakiś kurs, by wykorzystać rosnącą kreatywność. Dostrzeż tych, którzy potrzebują twojej pomocy.

Miłość 

Znikną twoje rozterki sercowe, gdy odkryjesz prostą zasadę – aby więcej dostawać od innych, trzeba więcej dawać z siebie. Z pewnością nie będzie ci brakowało adoratorów. Uważaj tylko, aby nie przegapić prawdziwego uczucia, wybierając kogoś, kto jest tylko biegły w sztuce uwodzenia. Na początku wiosny ktoś zbierze się na odwagę, by wyjawić ci swoje długo skrywane uczucia. Latem uda ci się przekonać ukochaną osobę do czegoś szalonego, o czym od dawna marzyłaś. Bliźnięta po przejściach zrobią remanent w sprawach sercowych. Zaufasz komuś poznanemu w gronie przyjaciół. W listopadzie biesiadowanie, muzyka na pewno ci dobrze zrobi. Na wiele swoich przyjaźni uda ci się spojrzeć bardziej realistycznie.

Praca

W styczniu szef będzie oczekiwał od was nowych pomysłów na rozwój firmy. Postaraj się naprawdę dobrze zastanowić nad propozycjami, bo kreatywność zostanie nagrodzona. W marcu nawał pilnych zajęć spowoduje, że zapomnisz o czymś ważnym. Bądź ostrożna, bo ktoś czyha na twój błąd. Od maja duży oddech finansowy. W sprawach urzędowych zielone światło. Nie bój się zmian i postaw na komunikatywność. We wrześniu droga, na którą nagle wkroczysz, przyniesie ci spektakularny sukces. W grudniu unikaj interesów z rodziną. 

Zdrowie

Potrzebujesz większej dawki witamin na wzmocnienie. Pod względem duchowym jedynie w kwietniu mogą cię trapić różne wątpliwości. Dopadnie was bezsenność. Spróbuj medytować, na pewno pomoże. Twój słaby punkt to nerki.

Ważne daty

Idź na całość: 22, 27, 30 stycznia, 24 lutego, 1, 4, 19 kwietnia, 12, 30 lipca, 30 sierpnia, 1, 3, 8, 22 listopada, 5, 18, 22 grudnia.
Uważaj: 1 lutego, 6, 9 marca, 17, 27 maja, 21 października, 12 listopada, 1 grudnia.

Rak

22.06–22.07

Raki powinny słuchać głosu intuicji. W marcu Słońce przyniesie im miłość i przyjaźń. Sierpniowy wyjazd w daleki zakątek świata będzie niezapomniany!

Zaczniesz dostrzegać pozytywne strony życia. Uśmiechem zjednasz sobie sympatię innych. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na sny i przeczucia. Zapowiada się wspaniale, bo otworzą się przed tobą nowe możliwości finansowe. Twoja sytuacja materialna będzie się poprawiać z dnia na dzień.

Miłość 

Spotkasz się z ludzką pomocą i życzliwością. Niedawno poznana osoba staje się coraz bardziej intrygująca, ale nie do końca mówi prawdę. Słuchaj głosu intuicji. W marcu Słońce przyniesie miłość i przyjaźń. Samotni oddadzą się flirtowaniu i uwodzeniu. Miłe słowa partnera zadziałają jak balsam na twoją spragnioną czułości duszę. Latem nowe wiadomości, jakie usłyszysz od rodziny, dadzą ci wiele do myślenia. Dom stanie się dla ciebie miejscem, w którym najlepiej wypoczniesz. Sierpniowy wyjazd w daleki zakątek świata będzie niezapomniany! Po powrocie poczujesz się wypoczęta i pełna energii. Możesz poznać kogoś, dzięki komu zainteresujesz się czymś twórczym i inspirującym. W grudniu zakochani podejmą istotne decyzje.

Praca

Nie będzie ci brakowało ambicji. Przed tobą okres sukcesów, dobrobytu i dostatku. Tylko nie koncentruj się na drobiazgach. Dotychczasowe hobby może stać się twoim nowym zawodem, dzięki czemu poczujesz się spełniona. Wiosną nauczysz się mówić „nie”. W sierpniu osiągniesz każdy zamierzony cel. Działaj zdecydowanie i od nikogo nie oczekuj pomocy. W listopadzie możesz zyskać finansowo dodatkową sumę na koncie jako nagrodę czy gratyfikację. A jeśli grasz w gry liczbowe, skreślisz właściwe cyfry.

Zdrowie

Regularna aktywność fizyczna wzmocni twoją kondycję i usunie stres. Wiosna to bardzo korzystny czas na to, żeby zadbać o swój ogólny wygląd. Wzmacniaj się ziołami. Ukojenie znajdziesz w salonie SPA.

Ważne daty

Idź na całość: 5, 14, 20 lutego, 17, 21 marca, 8, 13 maja, 19 czerwca, 3, 11, 23 września, 15, 24 listopada, 10 grudnia. Uważaj: 12, 18 kwietnia, 1 maja, 22, 24 lipca, 15, 19 października, 22 grudnia.

Lew

23.07–22.08

Lwico, uważaj, aby twoja zaleta – temperament – nie zmieniła się w wadę. Najlepsze, co możesz dla siebie zrobić, to dużo czytać, chodzić do galerii i słuchać muzyki.

to idealny moment na podróże i zawieranie nowych przyjaźni. Spodziewaj się wielu korzystnych zbiegów okoliczności na każdej płaszczyźnie życiowej. Latem znajdź czas na krótką refleksję, aby zastanowić się nad swoimi pragnieniami. Dobrze ulokujesz oszczędności!

Miłość 

Rozkwit uczuć. Roztoczysz wokół siebie magnetyzm, któremu żaden mężczyzna się nie oprze. Uwodzenie sprawi ci radość. Singielki powinny zwrócić uwagę na mężczyzn o wysokim intelekcie. W lutym nie angażuj się w rodzinne kłótnie, a szybko miną. Za to przyjaciele pojawią się wtedy, gdy będziesz ich najbardziej potrzebowała. W grupie Lwów z obrączką na palcu czas na więcej gestów, a mniej słów. Uważaj, aby twoja zaleta – temperament – nie zmieniła się w wadę. Masz szansę doprowadzić do równowagi i harmonii sferę uczuć i doznań. Jesienią  nie decyduj o niczym w pośpiechu. Stwórz wokół siebie aurę, w której pesymistyczne myśli same znikną. 

Praca

W styczniu sukces jest w zasięgu twoich możliwości. Podejmij odpowiednie działania, ale zachowaj spokój, nie bądź rozrzutna ani drobiazgowa. Koncentruj siły! Wiosną po okresie oszczędzania nadszedł wreszcie czas zakupów. Zatem płać i nie miej wyrzutów sumienia. W lipcu nie przywiązuj nadmiernej wagi do drobnych niepowodzeń, te zdarzają się wszystkim. Dla inwestujących kapitał jesienna aura będzie wyjątkowo przyjazna. Zimą nie angażuj się w nowe projekty biznesowe. To nie jest dobry czas na zmiany. Doceń to, co masz, i postaraj się pracować najlepiej jak potrafisz.

Zdrowie

Wsparcie kosmosu. Najlepsze, co możesz dla siebie zrobić, to dużo czytać, chodzić do galerii i słuchać muzyki. Zadbaj o kręgosłup. Dobrze zrobi ci pływanie lub masaże. Uważaj na to, co jesz!

Ważne daty

Idź na całość: 5, 12, 23 marca, 17 kwietnia, 23, 27 maja, 22 lipca, 24, 27 sierpnia, 6, 8 listopada.
Uważaj: 15, 24 lutego, 23 kwietnia, 6 czerwca, 22, 25 października, 7 grudnia.

Panna

23.08–22.09

W lutym rozmowa z przyjacielem skłoni cię do większej refleksji nad przyszłością. Przed Pannami znakomity czas na zaplanowanie podróży.

Sukcesy rodzą się najpierw w naszych myślach. Wiara we własne możliwości czyni cuda! W relacjach międzyludzkich postaw na tolerancję i pogodę ducha. Dobra pora, by znaleźć lek na samotność. Na poprawę nastroju pozytywnie wpłyną aromatyczne kąpiele i medytacja. 

Miłość 

Będziesz pogodna jak nigdy. Rozkwitniesz! Przed tobą znakomity czas na zaplanowanie podróży. Masz szansę przeżyć romans z przystojnym cudzoziemcem, którego oczarujesz urodą i magnetycznym urokiem. Niewykluczone, że nowe doznania erotyczne mocno zawrócą ci w głowie. Dołożysz starań, by twoje życie towarzyskie było barwne i wesołe. W lutym rozmowa z przyjacielem skłoni cie do większej refleksji nad przyszłością. W kwietniu będzie ci trochę trudniej utrzymać dobre relacje z rodziną, więc staraj się być wyrozumiała. Jeśli zapanujesz nad sytuacją, niebawem wróci miła atmosfera. Latem w uczuciach staraj się docenić zalety stałego, sprawdzonego związku. Samotne Panny znajdą wreszcie drogę do serca mężczyzny, o którym od dawna marzą.

Praca

Spotkasz się z przychylnością ludzi, od których zależy twój rozwój w firmie. Nie rezygnuj z wcześniej zaplanowanych spotkań biznesowych. Pamiętaj, że twoim atutem jest punktualność. W marcu i czerwcu pilnuj rozliczeń z bankami. Wykażesz się przedsiębiorczością, gdy pojawi się okazja do zakupu działki lub mieszkania. Nie przegap transakcji, bo masz szansę wzbogacić się. Pieniądze wprost lgną do ciebie. Latem pokusa zmiany pracy. Zawalcz o korzystny kontrakt. W październiku rozwiążą się wreszcie twoje urzędowe problemy z przeszłości.

Zdrowie

Nie będziesz miała poważniejszych problemów zdrowotnych.  Postaraj się wprowadzić więcej rozrywek do codziennego życia. Jesienią zadbaj o płuca.

Ważne daty

Idź na całość: 22, 28 stycznia, 17 lutego, 17 , 20 kwietnia, 12 czerwca, 15, 23 września, 7 listopada, 12, 21 grudnia.
Uważaj: 17, 21 marca, 11,21 maja, 9 lipca, 16, 23 października, 30 grudnia.

Waga

23.09–22.10

Jeśli liczysz na pikantna przygodę, to na pewno się nie zawiedziesz. Wago… waż słowa. W pracy zaskoczysz niebanalnymi pomysłami.

W kręgach towarzyskich będziesz oszołomiona wirem zdarzeń. Być może wrócisz do osób lub miejsc, które kiedyś znałaś i kochałaś. Dasz się skusić na udział w ciekawej wyprawie. To będzie podróż twojego życia! W maju wstrzymaj się ze zwierzeniami.

Miłość 

Zadbaj o dobrą atmosferę w domu, by w relacjach z bliskimi nie brakło ciepła i miłych gestów. W lutym twoja szczerość i wierność mogą zostać podane próbie. W małżeństwie czeka cię dużo zmysłowych wrażeń, pod warunkiem że nie będziesz zbyt zaborcza ani zazdrosna. W kwietniu znajomość sprzed lat może wrócić do łask. Uważaj na słowa. Lepiej powiedzieć mniej, niż składać puste obietnice. Latem przyciągać będziesz do siebie bardzo atrakcyjne osoby. Szykuje się poważny romans! Jeśli liczysz na pikantna przygodę, to na pewno się nie zawiedziesz. W listopadzie w sprawach partnerskich bądź bardziej stanowcza.

Praca

Zaskoczysz innych niebanalnymi pomysłami. Od szefa usłyszysz pochwały, a od współpracowników wyrazy uznania. Wiosną zanosi się na duże zmiany. Otrzymasz ciekawą propozycję, wartą szybkiego rozważenia. Jednak ostrożnie z poważnymi decyzjami. Sukcesy będziesz świętować na zakupach, uważaj tylko, żeby nie uzależnić się od kart kredytowej. Jesienią duże korzyści możesz osiągnąć na palu jakie daje internet i kontakty z obcokrajowcami. Od listopada nie oczekuj szczególnych wydarzeń zmieniających bieg twojej kariery.

Zdrowie

Będziesz potrzebować mnóstwa energii! Popracuj nad kondycją. Może zdecydujesz się na poranne bieganie? Jesienią nie lekceważ drobnych dolegliwości. Spróbuj rozprawić się z nimi domowymi sposobami.

Ważne daty

Idź na całość: 4, 18, 22 lutego, 8, 10, 23 kwietnia, 8 czerwca, 9, 12, 27 sierpnia, 19, 25 listopada.
Uważaj: 28 stycznia, 6, 9 marca, 21, 24 maja, 8 lipca, 12, 18 grudnia.

Skorpion

23.10–21.11

Ktoś nieco tajemniczy, wręcz egzotyczny, może wydać się Skorpionowi bardzo bliski. Ale zanim komuś zaufasz, postaraj się go dobrze poznać.

W zdrowym ciele zdrowy duch! Będziesz dostrzegać piękno świata i ludzi wokół ciebie. Zrozumiesz, że miłość i przyjaźń podwajają radość życia. Małymi krokami zdobędziesz uznanie. Jeśli chodzi o podróże, czekają cie fascynujące wyjazdy zagraniczne.

Miłość 

Zafascynuje cię nowa znajomość. Ktoś nieco tajemniczy, wręcz egzotyczny, wyda ci się nagle tak bliski, jakbyście znali się od zawsze. Zachwycona wrażeniem, że wiele was łączy, pozwolisz, by zawrócił ci w głowie. W kwietniu możesz odnieść wrażenie, że twoja druga połówka poświęca ci za mało czasu i nie interesuje się twoimi sprawami. Zdobądź się na szczerą rozmowę. Latem będziesz szukać towarzystwa i przyjaciół. Każda chwila samotności to dla ciebie męczarnia. Zanim komuś zaufasz, postaraj się go dobrze poznać. W rodzinie możliwe są śluby, chrzciny lub podobne uroczystości, na których spotkasz dawno niewidzianych krewnych. Zimą zaobrączkowani zechcą sprawdzić, jak to jest… poza związkiem. Tylko ostrożnie!

Praca

W styczniu czeka cię więcej obowiązków i ważnych spraw do rozstrzygnięcia. To znakomity czas dla pracy twórczej. Spotkasz kogoś, kto w biznesie szybko stanie się twoim przewodnikiem i mentorem. W kwietniu, podejmując decyzje zawodowe, myśl nie tylko o pieniądzach, lecz rozpatrz także inne aspekty oferty. By umocnić swoją pozycję w firmie, postaw na kursy doszkalające. Warto, bo czeka cię wspaniała kariera! Jest szansa, że uda ci się zlikwidować debet. Jesienią słuchaj rad współpracowników - dzięki temu nie popełnisz błędu.     

Zdrowie

Twojemu sercu przyda się więcej ruchu! Nie wyolbrzymiaj problemów i staraj się uspokoić emocje. Strzeż się bomb kalorycznych, bo z nadejściem wiosny będziesz z niechęcią patrzeć w lustro.

Ważne daty

Idź na całość: 25, 28 stycznia, 7, 19, 23, 28 marca, 5, 9 maja, 9 czerwca, 17, 22, 28  sierpnia, 5, 8 listopada, 4 grudnia.
Uważaj: 23, 27 lutego, 12 kwietnia, 11 , 21 września, 6 października..

Strzelec

22.11–21.12

Strzelce na początku wiosny kogoś zauroczą. Jeśli mają zamiar zaciągnąć długoletni kredyt, najpierw muszą dobrze skalkulować swoje możliwości.

Wenus wróży ci zabawę i szczęście w miłości. Podróżowanie wciągnie cie jak nigdy, odkryjesz nowe miejsca, zaangażujesz się w odkrywanie świata! Zaufaj intuicji, a wszystkie twoje decyzje będą miały szczęśliwy finał.

Miłość 

Dowiesz się czegoś ważnego o sobie i o najbliższych, ta wiedza okaże się bezcenna. U zaobrączkowanych widać silne przyciąganie, miłosną chemię. Ukochana osoba zgodzi się na wszystko. Pamiętaj, by nie słuchać plotek. Na początku wiosny spotkasz kogoś, kogo zauroczysz. Ta znajomość będzie się rozwijać powoli. Samotne Strzelce zwrócą uwagę na mężczyzn, którzy są odpowiedzialni i stanu wolnego. Poszukiwać będą bezpieczeństwa i spokoju. Dzięki pozytywnemu myśleniu dojdą do wniosku, że to, co dobre i romantyczne, jeszcze przed nimi. Ci z was, którzy stali się rodzicami, odnajdą się w nowej sytuacji znakomicie. Jesienią zaczniesz analizować wspomnienia i szukać sensu w związkach, które tworzyłaś w przeszłości. Przypomnij sobie tylko to, co było dobre!

Praca

Jesteś świadoma swoich zalet, teraz musisz je tylko umieć przedstawić innym. Spróbuj sił w konkursie talentów. W lutym nie rozpowiadaj o swoich inwestycyjnych planach. Jeśli masz zamiar zaciągnąć długoletni kredyt, najpierw dobrze skalkuluj swoje możliwości. W maju wiele zależy od formy, w jakiej wyrażać będziesz uwagi pod adresem współpracowników. Jesienią rozdzwonią się telefony, padną propozycje, wszyscy będą cię potrzebować, mieć do ciebie różne interesy. Będziesz działać na kilku frontach. Powiodą się negocjacje i wszystkie formy handlu. 

Zdrowie

Postanowisz bardziej zadbać o swój organizm. Regularnie odwiedzaj dentystę i wzmacniaj system kostny. Latem mocny zastrzyk energii obudzi twój optymizm i chęci do życia.

Ważne daty

Idź na całość: 2, 20 lutego, 8, 14 kwietnia, 5, 8 maja, 12, 30 sierpnia, 17 września, 18 grudnia. Uważaj: 29 stycznia, 5, 8 marca, 12 lipca, 4, 12, 17 listopada, 1, 2 grudnia.

Koziorożec

22.12–19.01

Pani Koziorożec odkryje siebie na nowo, poczuje się bardziej atrakcyjna i zmysłowa. Na początku roku rysują się dobre widoki na zmianę pracy.

Zmień wady w zalety! Nie ustawiaj swoich potrzeb na samym końcu. Powodów do radości dostarczą ci wydarzenia w twojej rodzinie. W relacjach przyjacielskich pojawi się przestrzeń na coś nowego, wartościowego. 

Miłość 

Odkryjesz siebie na nowo, poczujesz się bardziej atrakcyjna i zmysłowa. Zatęsknisz za kimś, kto by cię mocno kochał i choć trochę adorował. Będziesz brylowała w eleganckim towarzystwie, więc jeśli wciąż jesteś sama, na pewno poznasz kogoś niebanalnego. W kwietniu dyskusja z pewnym sympatycznym mężczyzną przywróci ci nie tylko dobry humor, ale również wiarę w prawdziwą miłość. Poświęć ukochanemu więcej czasu, a nie będziesz żałować. Twoje zachowanie wprowadzi sporo ciepła do waszego związku. Nie zepsuj tego nieuzasadnioną zazdrością o ukochaną osobę. Jesienią w sprawach osobistych poszczęści ci się jak w bajce!

Praca

Na początku roku rysują się dobre widoki na zmianę pracy, zwłaszcza jeśli marzy ci się stały etat. Możesz podjąć się nawet najtrudniejszych działań, a i tak osiągniesz cel. W maju nieoczekiwanie pieniądze spadną ci jak z nieba. Latem te osoby, które awansowały, odkryją, że otaczają je nie tylko ludzie życzliwi, ale także zazdrośnicy. Trzymaj rękę na pulsie, bo ktoś inny może cię wykorzystać do swoich celów. Jesienią negocjuj, targuj się i używaj swoich dyplomatycznych zdolności. W grudniu korzystnie załatwisz skomplikowaną sprawę w urzędzie i w końcu odetchniesz z ulgą.

Zdrowie

Jeśli stosujesz dietę, bądź konsekwentna, a twoja sylwetka szybko osiągnie wymarzone kształty. Tylko rób to mądrze, tak by nie osłabić odporności organizmu.

Ważne daty

Idź na całość: 4, 11, 25 lutego, 10, 20 maja, 12, 24 lipca, 22 sierpnia, 2, 5, 9 listopada, 31 grudnia.
Uważaj: 24 stycznia, 27 marca, 15, 21 czerwca, 27 października, 22 grudnia.

Wodnik

20.01–18.02

Wodniku, w styczniu plany finansowe kreśl z marginesem bezpieczeństwa. W marcu skup się bardziej na stosunkach z rodziną.

Zapraszaj gości, bywaj u innych! Na spotkaniach towarzyskich możesz dostać bardzo cenne informacje. Rodzinna sytuacja będzie stabilna i satysfakcjonująca. Zaakceptuj swoje pragnienia, a twoje życie zyska inny wymiar. To doskonały rok na treningi sportowe.

Miłość  

Marzenia zwykle się spełniają, ale nie wtedy, kiedy tego pragniemy. Dzięki pomocy Wenus może zrealizować się coś, o czym już nawet zapomniałaś! Dasz partnerowi wyraźni do zrozumienia, czego oczekujesz od związku i co możesz dać w zamian. Dzięki szczerej rozmowie zażegnacie wszystkie niedawne nieporozumienia i odnajdziecie wspólny język. W marcu skup się bardziej na stosunkach z rodziną. Teraz bliscy oczekiwać będą większej troski z twojej strony. Jeśli marzy ci się miłość od pierwszego wejrzenia, to w lipcu gwiazdy szykują ci miłą niespodziankę. Z małego flirtu może wybuchnąć gorące uczucie. W grudniu romanse rozpoczęte w pierwszej połowie roku mogą się zakończyć pięknym ślubem.

Praca

W styczniu plany finansowe kreśl z marginesem bezpieczeństwa. Uważaj na stronę prawną każdego ruchu. Twoja pomysłowość i ciekawe kontakty z ludźmi przyniosą konkretne zyski. Wiosna to dobry czas na załatwienie spraw urzędowo – prawnych, edukację i podróże. W finansach okażesz się przedsiębiorcza, więc stan konta będzie systematycznie wzrastał. W sierpniu będziesz mieć skłonność do rozpoczynania niepotrzebnych dyskusji, a nawet kłótni, zarówno ze współpracownikami , jak i przełożonymi. W grudniu skupisz się na załatwieniu zaległych spraw służbowych.

Zdrowie

W wiosenny czas warto zatroszczyć się o siebie bo planety sprzyjają wszelkim kuracjom leczniczym, upiększającym i odżywczym. Powinnaś dostarczyć organizmowi dużo wapnia i mikroelementów. Jesienią zadbaj o krtań i gardło.

Ważne daty

Idź na całość- 15,22, 26 lutego, 6,18 marca, 3 maja, 4,18 lipca, 19 października, 5,9 grudnia
Uważaj- 29 stycznia, 5,9 kwietnia, 17,19 sierpnia, 23 grudnia.1, 2 grudnia

Ryby

19.02–20.03

Samotne Ryby zaczną intensywniej szukać drugiej połówki – być może zarejestrują na portalu randkowym. W pracy – planety dyskretnie pomogą sprawom, na których ci zależy.

Będziesz otwarta emocjonalnie i duchowo. Zacznij analizować sny i wskazówki, jakie daje ci intuicja. Warto bez uprzedzeń podchodzić do nowych osób, nieznanych dziedzin. Dobra passa w uczuciowej sferze życia! 

Miłość 

Zaskoczysz bliskich życzliwością i poczuciem humoru. Samotne Ryby zaczną intensywniej szukać drugiej połówki. Być może zarejestrują na portalu randkowym. Jest szansa na odnalezienie prawdziwej miłości i stworzenie związku na tradycyjnych fundamentach. W maju spodziewaj się wiadomości od dawnych wielbicieli. Jednak piękne wspomnienia to za mało, by rozbudzić żar w twoim sercu. Letnią porą w miłości będziesz szukać kogoś, kto cię rozbawi. Nie warto inwestować uczuć w mężczyzn, którzy na pierwszej randce opowiadają o kryzysie i chorobach. W  twoim stałym związku pojawi się jeszcze więcej czułości. Szczęście trzeba pielęgnować, więc jak najwięcej czasu spędzajcie razem.

Praca

Usłyszysz wiele pochwał i komplementów, na które zasłużyłaś. Planety dyskretnie pomogą sprawom, na których ci zależy. Możesz poznać kogoś, kto podpowie ci, jak działać skuteczniej i lepiej wykorzystywać swoje umiejętności.  Zostaniesz doceniona przez ludzi którzy byli twoimi przeciwnikami. Świeżość umysłu przełoży się na stan konta. Latem nieoczekiwany wpływ sporej sumy pieniędzy sprawi, że będzie cie stać na coś o czym od dawna marzyłaś. W listopadzie przekonanie, że masz wpływ na każdy element swojej pracy, okaże się , niestety, błędne. W grudniu możliwy zatarg w urzędzie.

Zdrowie

Silnego zdrowia każdy będzie ci mógł pozazdrościć. Dzięki pozytywnemu myśleniu wrócisz do dobrej formy i odzyskasz równowagę psychiczną. W marcu będą problemy z kręgosłupem. Jedyna rada to gimnastyka. 

Ważne daty
Idź na całość- 16,23,29 marca, 7,18,23 maja, 8 czerwca, 1,3 września, 7,18 listopada.
Uważaj – 3,11 lutego, 10 kwietnia, 5,9 sierpnia, 3,19 października, 5 grudnia. 20 grudnia.  

TAGI #horoskop

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?