HOROSKOP VIVY!

Szczęście będzie po stronie Ryb! A co z resztą znaków zodiaku?

Sprawdź w naszym horoskopie już teraz!

Ksenia Krasko 7 marca 2019 17:00
Fot. Materiały prasowe

Tak, jak piosenkarka Rihanna jesteś zodiakalną Rybą? Twoja popularność wzrośnie! Za to Panny nie będą narzekać na brak romantycznych chwil w związku z partnerem. A co czeka inne znaki zodiaku? Sprawdź w naszym horoskopie!

Ryby

19.02-20.03

Rozwiniesz swoje talenty i zdobędziesz popularność. Sięgniesz po książki, które otworzą ci oczy na duchowy wymiar życia. Na horyzoncie pojawią się kłopoty krewnych i przyjaciół, których wesprzesz emocjonalnie i finansowo. Możesz zdecydować się na zaciągnięcie kredytu. Nie będziesz miała większych kłopotów z jego spłatą. W sferze biznesowej szczęście jest po twojej stronie, wystarczy dobrze się rozejrzeć.

Baran

21.03–19.04

Zapewnisz swojej rodzinie poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji finansowej. Nareszcie zrozumiesz, czego chcesz i jak to osiągnąć. Przedsiębiorcze Barany mogą teraz dobrze zarobić bez względu na dziedzinę, którą się zajmują. Dobrym partnerem biznesowym okaże się Byk, Koziorożec i Wodnik. W kontaktach z przełożonymi nie okazuj irytacji. Dzięki pomocy życzliwych gwiazd uporządkujesz zaległą korespondencję. 

Byk

20.04–20.05

Twoim atutem będzie magnetyzm wynikający z siły charakteru. Pozwól sobie na więcej spontaniczności i serdeczności. Na zdrowie nie będziesz narzekać, choć czasem dopadnie cię stres. Pamiętaj, że twój organizm potrzebuje ruchu. Bardzo obiecujące perspektywy finansowe. Na polu zawodowym zanosi się na ostrą rywalizację, a nawet zgrzyty ze współpracownikami. Skup się na sprawach kluczowych.

Bliźnięta

21.05–21.06

Postanowisz zerwać ze złymi przyzwyczajeniami, rzucisz palenie, zaczniesz zdrowo się odżywiać i medytować. Doskonałe rezultaty da to wszystko, co zrobisz dla swojej urody. Nawet krótki seans w salonie piękności poprawi twój wygląd i nastrój. Na atmosferę w stałym związku nie będziesz narzekać. Uda się przerzucić most porozumienia między pokoleniami. Dziadkowie i wnuki będą się razem wspaniale bawić!

Rak

22.06–22.07

Twoja wyobraźnia i moc pozytywnego myślenia pozwolą ci sięgnąć chmur. Zapowiada się wiele rozrywek, nie zapominaj więc zaglądać do kalendarza, by nie przeoczyć ważnej daty. W stałych parach istotne rozmowy – będziesz zmuszona podjąć ważną decyzję. W pracy spodziewaj się pasma sukcesów. Zaczniesz realizować nowe pomysły, pokażesz szefowi, że bez ciebie nie dałby sobie rady.

Lew

23.07–22.08

Będziesz tryskała optymizmem. Poznasz kogoś miłego i zabawnego. Nie spodziewaj się od razu pierścionka zaręczynowego, ale na przelotnym flircie ta znajomość na pewno się nie zakończy. Romantyczne chwile czekają Lwy z obrączką na palcu. W sprawach biznesowych nie pozwalaj sobie na zaniedbania. Jeśli pracujesz na etacie, rób to, co należy do twoich obowiązków, i nie daj się wykorzystywać. Wróć do zaniedbanej pasji.

Panna

23.08–22.09

Pracuj nad znalezieniem wewnętrznego spokoju. Możesz spotkać kogoś, kto w przyszłości zostanie twoim najlepszym przyjacielem. Czekają cię piękne romantyczne chwile. Twoja druga połówka wreszcie znajdzie dla ciebie czas. Okaż jej więcej czułości. Pojawi się okazja na awans, podwyżkę lub zmianę pracy, jeśli w obecnej nie dzieje się zbyt dobrze. Uważaj na drobne nieporozumienia ze współpracownikami.

Waga

23.09–22.10

Dowiesz się o sobie sporo miłych rzeczy. Bądź życzliwa światu, a wszystko ułoży się obiecująco. Jeśli dostrzeżesz, jak dużą rolę w miłości odgrywa przyjaźń, możesz wygrać los na loterii! Być może zdecydujesz się na powiększenie rodziny lub odnowienie przysięgi małżeńskiej. Weekendowy czas na pewno nie będzie nudny. Impreza za imprezą i mnóstwo okazji, by poznać kogoś godnego uwagi.

Skorpion

23.10–21.11

Dystansu do życia i problemów nabierzesz dzięki przyjaciołom, którzy okażą się nadzwyczaj opiekuńczy. Poczujesz, że wszystko, co dobre, przed tobą. W sprawach służbowych twoje szczęście zależy od tego, czy potrafisz obiektywnie ocenić sytuację i odrzucić sentymenty. Biorąc pod uwagę twoje kompetencje, możesz naprawdę zdziałać cuda. Zadbaj, by w twojej diecie znalazło się więcej witamin.

Strzelec

22.11–21.12

Doskonały czas na medytację, doskonalenie duchowe czy badanie własnej natury. Czasami postaraj się być bardziej wyrozumiała dla siebie. Zrobisz wrażenie na innych. Wenus przypomni zakochanym, że wartość związku polega przede wszystkim na wzajemnym poszanowaniu i wspólnych ideałach. By cieszyć się dobrym samopoczuciem, nie zaniedbuj ćwiczeń usprawniających stawy i kręgosłup.

Koziorożec

22.12–19.01

Czeka cię wiele ekscytujących wrażeń. Masz szansę spotkać kogoś, kto już dawno zrobił na tobie piorunujące wrażenie i zniknął tak szybko, jak się pojawił. Pary ze stażem mogą przejść nie zawsze łatwy test wierności. Koziorożce cierpiące na chroniczne dolegliwości  powinny skorzystać z pomocy medycyny naturalnej. To znakomity czas na wizytę u bioenergoterapeuty albo lekarza. Zawalcz o lepsze stanowisko pracy!

Wodnik

20.01–18.02

Energia witalna będzie cię wprost rozpierać, dlatego zapomnisz o wszelkich dolegliwościach zdrowotnych. Planety zapewniają ci duże powodzenie w sprawach osobistych. Będziesz adorowana i obsypywana wyszukanymi komplementami. Zatroszcz się o cieplejsze relacje z bliskimi. By poprawić atmosferę w firmie, zaproponuj kolegom spontaniczny wypad do pubu lub kina. Zapali się zielone światło  dla starających się o kredyt w banku.  

 

Fot. instagram.com/badgalriri

Wideo

Marka 5.10.15. przełamuje tabu i porusza bardzo ważny temat! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!