Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Horoskop, znaki zodiaku
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź, co wydarzy się w Twoim życiu osobistym! Oto horoskop miłosny na październik

Gwiazdy przygotowały pikantne niespodzianki...

Redakcja VIVA! 27 września 2019 20:19
Horoskop, znaki zodiaku
Fot. stock.adobe.com

Kochać, pragnąć, pożądać... Co przepowiadają Gwiazdy, jeśli chodzi o Twoje życie osobiste w nadchodzącym miesiącu? Aby się dowiedzieć, sprawdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co mówi Twój horoskop miłosny!

Horoskop Baran
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na październik 2019: BARAN

Puste słowa, wymijające obietnice i inne pół-środki nie są dla Ciebie. Jeśli uda Ci się wytłumaczyć ten fakt ukochanej osobie, wtedy odnajdziecie kompromis. W przeciwnym razie, nie będziesz mogła liczyć na romantyczne chwile... Postaraj się kontrolować swoje emocje. Aby uniknąć niepotrzebnych zmartwień, możesz zadać sobie jedno bardzo ważne pytanie – czy warto ciągle „naprawiać” związek, jeśli wydaje Ci się, że już nigdy będzie tak dobry, jak kiedyś?

Horoskop Byk
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na październik 2019: BYK

Początek miesiąca może wprowadzić pewne zmiany w Twojej relacji. Posłuchaj opinii zaufanej osoby. Jeśli zastanawiasz się nad sposobem na wzmocnienie związku, skorzystaj z wolnych dni i zaplanuj krótki odpoczynek we dwoje. Znów poczujesz zmysłowe połączenie z ukochaną osobą... Słodkie gesty, czułe wyznania i inne przyjemności życia sprowokują was do ważnych decyzji o wspólnej przyszłości.

Horoskop Bliźnięta
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na październik 2019: BLIŹNIĘTA

Wygląda na to, że jesteś gotowa na kolejny ważny krok. Jednak w ostatniej chwili pewne pilne obowiązki mogą o sobie przypomnieć. Gwiazdy nie wykluczają też, że ukochana osoba skutecznie zniechęci Cię do jakichkolwiek eksperymentów miłosnych. Teraz lepiej nie mówić, ale słuchać. Twoja druga połówka ma do powiedzenia coś ważnego, o czym chciałabyś wiedzieć.

Horoskop Rak
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na październik 2019: RAK

Niewykluczone, że będziesz musiała pozbyć się nadmiaru energii seksualnej. Napięta sytuacja w związku może stać się przeszkodą. Nie poddawaj się zbyt szybko – jeśli opanujesz emocje, i zdecydujesz się na spokojną rozmowę, prawdopodobnie osiągniesz to, na co liczysz. Nie zabieraj sporów do sypialni. Seks jest przede wszystkim przyjemnością, a nie sposobem na wygraną.

Horoskop Lew
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na październik 2019: LEW

Odpocznij od nadmiaru komunikacji, poświęć czas tylko sobie. Zasłużyłaś na taki prezent! Nie martw się o relację, ponieważ jest na tyle mocna, że jej to nie zaszkodzi. Ukochana osoba chętnie poczeka, i przywita Cię garstką bardzo pikantnych pomysłów. Nie pożałujesz tej rozłąki. Singielko – bohater Twoich snów jest gdzieś w pobliżu, więc nie będziesz musiała długo czekać na romantyczne spotkanie.

Horoskop Panna
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na październik 2019: PANNA

Wygląda na to, że niepewność uniemożliwiała Ci objęcie wiodącej roli nie tylko w związku, ale i w sypialni. Obawiasz się, że popełnisz błąd? Gwiazdy przekonują, że powinnaś o tym zapomnieć i całkowicie zaufać swoim pragnieniom. Tworzenie scenariuszy seksualnych jest super, ale jeszcze lepsze jest ich urzeczywistnienie w waszej sypialni...

Horoskop Waga
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na październik 2019: WAGA

Zastanów się, czy ukochana osoba spełnia Twoje pragnienia? A może wolałabyś przejąć dowodzenie i dyktować zasady gry? Zaufaj swoim uczuciom i opowiedz o potrzebach, wymaganiach i innych elementach, które mogą pozytywnie wpłynąć na Twoje życie seksualne. Pozwoli to uniknąć wielu nieporozumień w przyszłości.

Horoskop Skorpion
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na październik 2019: SKORPION

Zazwyczaj doskonale rozpoznajesz – i spełniasz – swoje pragnienia, ale w tym miesiącu może Ci się to nie udać. Gwiazdy namawiają do rozmowy z partnerem. Bądź pewna siebie! Nowe erotyczne pomysły, zmieniające rutynę seksualną, nie zrujnują Twojego wizerunku. Nie wahaj się zbyt długo, ale pozwól sobie na coś zupełnie szalonego. Twoja ukochana osoba z chęcią wypróbuje nawet najbardziej dzikie fantazje.

Horoskop Strzelec
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na październik 2019: STRZELEC

Przed Tobą miesiąc odkryć seksualnych. Z chęcią spełnisz pragnienia ukochanej osoby, ale w zamian zaczniesz oczekiwać tych samych ekscytujących gestów. Starając się osiągnąć doskonałość, przeanalizuj każde swoje doznanie, wprowadzając większe lub mniejsze zmiany. Pozytywny nastrój wpłynie nie tylko na waszą relację, ale i na Twoje życie ogólnie.

Horoskop Koziorożec
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na październik 2019: KOZIOROŻEC

W tym miesiącu poczujesz się wyjątkowo pewna siebie. Wszelkie wątpliwości, związane z wyglądem, znikną – Twoja samoocena Cię nie zawiedzie. Najprawdopodobniej już nie raz wyobrażałaś sobie, że mogłabyś pozwolić sobie na więcej. Październik to doskonały moment na takie eksperymenty. Gwiazdy nie wykluczają, że ​​będziesz musiała wprowadzić drobne poprawki do zaplanowanego scenariusza, ale wyjdzie Ci to na dobre.

Horoskop Wodnik
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na październik 2019: WODNIK

Gotowa na romantyczną przygodę? Spontaniczność odświeża zmysły, jest źródłem orzeźwiającej adrenaliny i zachęca do nowych odkryć. Nie obawiaj się swoich fantazji, ale wręcz przeciwnie, wprowadź je w życie. Drobna wskazówka Gwiazd: pozwól, aby to ukochana osoba przejęła dowodzenie. Nie pożałujesz!

Horoskop Ryby
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na październik 2019: RYBY

Zmysłowe i estetyczne aspekty Twojej relacji będą w tym miesiącu najważniejsze. Być może nie będziesz w stanie przekonać się do pewnych szczegółów, ale w końcu zrobisz wszystko dokładnie tak, jak chcesz. Bliska osoba może jednak upierać się przy swoich upodobaniach, ale zmienisz jej nastawienie, jeśli wykorzystasz swój urok osobisty. Gwiazdy podpowiadają, że to doskonały czas na nowy etap związku. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!