horoskop
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop codzienny na pierwszy tydzień sierpnia!

29.07 – 04.08.2019

Redakcja VIVA! 28 lipca 2019 16:53
horoskop
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy już wiedzą, co wydarzy się w Twoim Życiu na początku sierpnia! Sprawdź swój znak zodiaku!

BARAN (21.03 – 19.04)

baran horoskop

Horoskop na poniedziałek 29.07.2019

Gwiazdy obiecują dziś powodzenie w interesach, zwłaszcza jeśli chodzi o nieruchomości lub dzieła sztuki. Twoje działania i Twoje poczucie własnej wartości pomogą Ci szybko zdobyć szacunek otoczenia. Twoje wysiłki w dziedzinie wszelkich spraw prawnych przyniosą długoterminowe i pozytywne rezultaty.

Horoskop na wtorek 30.07.2019

Przed Tobą dzień wspaniałej podróży, gwarantującej nowe wrażenia, jednak nie obejdzie się bez niespodzianek i przeszkód. Ewentualne obawy o przyszłość znikną po rozmowie z najbliższymi. Ukochana osoba wykona piękny gest w stosunku do Ciebie.

Horoskop na środę 31.07.2019

Dziś może się wyjaśnić dawna zawiła sytuacja – okaże się, że to Ty miałaś rację. Obudzi się Twoja ciekawość świata, będziesz otwarta na wiedzę o rezerwatach przyrody, a może nawet zaplanujesz wycieczkę.

Horoskop na czwartek 01.08.2019

Dzień pełen radości, miłych niespodzianek i przyjemności. Twój nastrój znacznie się poprawi także dzięki temu, że w Twoim życiu wydarzy się coś bardzo ważnego i od dawna wyczekiwanego. Jeśli nie jesteś na urlopie, w pracy może Cię dopaść rutyna, ponieważ Gwiazdy nie obiecują specjalnych darów losu.

Horoskop na piątek 02.08.2019

Gwiazdy podpowiadają, że dziś powinnaś spełnić swoje pragnienie. Twoja wystarczająco wysoka pozycja zostanie wzmocniona, wiele problemów zniknie. Poczucie stabilności pozwoli Ci się uspokoić i odetchnąć z ulgą. Możesz być bardziej wymagająca wobec drugiej połówki – z czasem to doceni.

Horoskop na sobotę 03.08.2019

Przed Tobą spokojny i beztroski dzień. Sprawa, której nie można było doprowadzić do końca, w końcu ruszy z martwego punktu i kłopoty biznesowe odejdą na dalszy plan. Dziś najważniejsi będą przyjaciele i spotkania z nimi.

Horoskop na niedzielę 04.08.2019

Niewykluczone, że dziś odważysz się na bardzo ważny krok na drodze do szczęścia. Możesz liczyć na poranne szalone spotkanie i przyjemny wypoczynek wieczorem. Możliwe, że do Twoich drzwi zapuka stary i oddany przyjaciel.

BYK (20.04 – 20.05) 

byk horoskop

Horoskop na poniedziałek 29.07.2019

Przed Tobą dość trudny dzień, pełen niepokoju, zgiełku i nieprzyjemnych kłopotów. Jedynie w sprawach finansowych koniec dnia będzie owocny. Wieczorem będziesz musiała zaopiekować się ukochaną osobą.

Horoskop na wtorek 30.07.2019

Dzisiaj nie powinnaś nikomu ufać – licz tylko na siebie. Pomimo to, Twoje ambitne projekty otrzymają wsparcie partnerów biznesowych.

Horoskop na środę 31.07.2019

Dziś okażesz niesamowitą pracowitość, przywrócisz porządek w swoich myślach. Twoja subtelność i wyrafinowane maniery zachwycą nowych znajomych. Z powodzeniem wykonasz kolejny ruch w kierunku szczęścia i dobrobytu.

Horoskop na czwartek 01.08.2019

Gwiazdy przepowiadają pomoc rzetelnej osoby – razem osiągniecie sukces, łącząc biznes z przyjemnością. Dzień przyniesie szczęście zarówno w długiej podróży, jak i w krótkich wyjazdach. Życie pokaże Ci swoją najjaśniejszą stronę. Wieczorem możesz poczuć się zmęczona z powodu nadmiaru wrażeń.

Horoskop na piątek 02.08.2019

Jeśli dziś będziesz chciała szczerze porozmawiać z ukochaną osobą, pamiętaj o cierpliwości. Warto zwrócić większą uwagę na to, co mówi druga połówka. W przeciwnym razie napięcie między wami przerodzi się w poważną dyskusję, która w rezultacie przeistoczy się w przykrą awanturę.

Horoskop na sobotę 03.08.2019

Dziś doświadczysz przypływu energii. Impulsem do udanych działań stanie się wsparcie Twoich bliskich, którzy mądrze i subtelnie wzmocnią Twoje poczucie własnej wartości.

Horoskop na niedzielę 04.08.2019

Nie unikniesz poczucia rozczarowania, związanego z ukochaną osobą lub przyjaciółmi. Wizja wieczoru, spędzonego w samotności Cię nie zadowoli, będziesz wolała wyjść z domu. Zadbaj o zdrowe odżywianie i dobry sen, i w żadnym wypadku nie przemęczaj się.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

bliźnięta horoskop

Horoskop na poniedziałek 29.07.2019

Prawdopodobnie dziś nawiążesz obiecujące i interesujące kontakty, które zapewnią Ci spokój ducha i pewność siebie w przyszłości. Dzień sprzyja wakacyjnym podróżom.

Horoskop na wtorek 30.07.2019

Przed Tobą dzień pełen różnych przyjemnych wydarzeń, radosny i beztroski. Będziesz zdolna do lekkomyślnych zmian, które doprowadzą do pewnych strat w relacjach z przyjaciółmi, ale pozytywnie wpłyną na Twój sukces finansowy.

Horoskop na środę 31.07.2019

Energia, sukces, beztroska i lekkomyślność – właśnie w ten sposób upłynie Ci środa. Gwiazdy obiecują zwiększenie budżetu i zmianę statusu. Po południu wybierz się na większe zakupy, aby poprawić sobie humor.

Horoskop na czwartek 01.08.2019

Nie pozwól, aby niepotrzebna irytacja zastąpiła uczucie radości, ale aktywnie działaj, a pokonasz wszelkie trudności. Godziny wieczorne będą sprzyjać przywróceniu harmonii w związku miłosnym.

Horoskop na piątek 02.08.2019

Jeśli okażesz cierpliwość, szybko dostrzeżesz, że wszystko idzie tak, jak powinno. W Twoim życiu zawodowym pojawią się nowe perspektywy. Zmiana rutynowych zwyczajów będzie miała korzystny wpływ na Twoją relację z ukochaną osobą.

Horoskop na sobotę 03.08.2019

Przed Tobą ważny dzień pod względem osiągnięcia celów. Wieczorem możesz narzekać na złe samopoczucie i lenistwo. Poświęć więcej uwagi bliskim – czekają oni na Twoje wsparcie.

Horoskop na niedzielę 04.08.2019

Dziś powinnaś uważać na nieprzemyślane wydatki. Będziesz tak bardzo zainspirowana najnowszymi wydarzeniami w swoim życiu, że pojawi się niebezpieczeństwo zmarnowania pieniędzy. Nie angażuj się w działalność, której nie jesteś pewna.

RAK (22.06 – 22.07)

rak horoskop

Horoskop na poniedziałek 29.07.2019

Twoje zadania służbowe będą dziś bardziej skomplikowane, ale nie doszukuj się podstępu. Stajesz się bardziej elitarnym specjalistą, i wkrótce powierzą Ci zupełnie nowe zadania.

Horoskop na wtorek 30.07.2019

Przed południem będziesz pełna energii, ale później coś się załamie i zaczną się kłopoty. Unikaj podejmowania ważnych decyzji. W sprawach miłosnych bezchmurny dzień, pełen miłych niespodzianek od ukochanej osoby.

Horoskop na środę 31.07.2019

Niewykluczone, że dziś uda Ci się rozwiązać ważną dla Ciebie kwestię. Daj sobie czas na przygotowanie się do decydującego kroku. Powinnaś być zadowolona, że pragnienia nie dają Ci spokoju i sprawiają, że żyjesz, a nie egzystujesz w poczuciu depresyjnej obojętności wobec wszystkiego, co Cię otacza.

Horoskop na czwartek 01.08.2019

Dziś będzie Ci się wydawało, że jesteś dowcipna i życzliwa, ale otoczenie może odebrać Twoje słowa zupełnie inaczej. Z tego powodu napotkasz pewne trudności, ale bliskie osoby nie zawiodą i okażą wsparcie.

Horoskop na piątek 02.08.2019

Gwiazdy ostrzegają, że możesz stać się ofiarą pewnych niespodziewanych okoliczności. Jedynie harmonijna relacja z drugą połówką pozostanie nienaruszona i stabilna. Zwracaj szczególną uwagę na drobiazgi, od nich może zależeć Twoje szczęście.

Horoskop na sobotę 03.08.2019

Sobota to doskonały dzień na romantyczne spotkanie z ukochana osobą. Pewna informacja może zakłócić Twoje plany wakacyjne.

Horoskop na niedzielę 04.08.2019

W cudowny sposób Twoje pragnienia zostaną łatwo spełnione, będziesz szczęśliwsza, niż kiedykolwiek. Wkrótce zaczyna się bardzo ważny okres w dziedzinie rozwoju zawodowego, który będzie wymagał od ciebie maksymalnej koncentracji, jasności celów i odpowiedzialnego podejścia do nauki lub pracy. Odpocznij więc, korzystaj z słońca i witamin.

LEW (23.07 – 22.08)

lew horoskop

Horoskop na poniedziałek 29.07.2019

Z trudem, ale uda Ci się dziś wydostać ze stanu przygnębienia. Wszelkie problemy, związane ze sprawami biznesowymi, rozwiążesz szybko, łatwo i bezboleśnie. Poczujesz przypływ siły i energii, a odkrywając niezwykły potencjał walki o rozwój kariery, zaczniesz działać aktywniej.

Horoskop na wtorek 30.07.2019

Uważaj na oszustwa, przekręty i niedopowiedzenia w sprawach finansowych. Gwiazdy ostrzegają przed podwójną grą za Twoimi plecami. Zadbaj o swoje zdrowie, inaczej ryzykujesz przepracowanie.

Horoskop na środę 31.07.2019

Przed Tobą doskonały dzień po względem komunikacji z bliskimi osobami. Zapragniesz spotkać się z byłymi przyjaciółmi, a w rękach może pojawić się bilet na wymarzone wakacje.

Horoskop na czwartek 01.08.2019

Dziś będziesz wprost rozchwytywana! Zdasz sobie sprawę, że jesteś olśniewająca. Radość czeka na ciebie tam, dokąd najmniej będzie Ci chciało się iść.

Horoskop na piątek 02.08.2019

W menu tego dnia znajdziesz kilka niespodzianek, które pozytywnie wpłyną na Twój nastrój. Przed Tobą czas eksperymentów, poszukiwania nowych sposobów wyrażania siebie, wchodzenia na nowe poziomy samoświadomości, wypróbowywania niezwykłych wzorców zachowań.

Horoskop na sobotę 03.08.2019

Niewykluczone, że w Twojej duszy zapanuje ciemność i zły nastrój, ale na zewnątrz przejawi się to tylko nadmierną koncentracją i zgłębieniem się w sobie. Jeśli uważasz, że potrzebujesz chwili tylko dla siebie, otwarcie powiedz o tym ukochanej osobie.

Horoskop na niedzielę 04.08.2019

Dziś nie będzie Cię dla innych: pogrążysz się w siebie, i w swoje przeżycia. Bądź tolerancyjna i dyskretna w kontaktach z drogimi Ci osobami, w przeciwnym razie konsekwencje mogą być bardzo smutne. W życiu miłosnym możesz liczyć na przyjemność stagnację.

PANNA (23.08 – 22.09)

panna horoskop

Horoskop na poniedziałek 29.07.2019

Dzisiaj będziesz musiała wstąpić na dość trudną ścieżkę, prowadzącą do sukcesu i zwycięstw. Nie unikniesz kłopotów, związanych z uporządkowaniem dokumentów. Nie spiesz się wyciągać wniosków, a tym bardziej nie działaj w pośpiechu. Musisz dokładnie przemyśleć swoje pragnienia, a unikniesz poważnych błędów w życiu osobistym i zawodowym.

Horoskop na wtorek 30.07.2019

Przed Tobą dobry dzień pod względem wyjazdów służbowych, nowych kontaktów biznesowych i transakcji finansowych. Jeśli przyjdzie Ci bronić swojej racji, zrób to ze spokojem i godnością, co pozwoli utrzymać pozycję w środowisku i dobre relacje ze współpracownikami oraz przełożonymi.

Horoskop na środę 31.07.2019

Dzień może przynieść smutek. Aby uniknąć strat materialnych i emocjonalnych, nie spiesz się dzisiaj, waż swoje słowa i nie podejmuj pochopnych decyzji. Twoja niezdolność do równoważenia czasu służbowego i prywatnego może wywołać niezadowolenie ze strony ukochanej osoby.

Horoskop na czwartek 01.08.2019

Jeśli od dawna planowałaś ważny i kosztowny zakup, w ten czwartek warto zaryzykować. Przed Tobą cudowny wieczór, pełen miłych spotkań, szczerych i długich rozmów od serca i nowych znajomości.

Horoskop na piątek 02.08.2019

Twój egoizm przejawi się w nieco oryginalny sposób – skoncentrujesz się na karierze, spychając życie osobiste na drugi plan. Dzisiaj unikaj hałaśliwego towarzystwa, masowych imprez i późnych powrotów do domu. Mogą być źródłem bardzo nieprzyjemnych starć i konfliktów.

Horoskop na sobotę 03.08.2019

Dzisiejsza sprzeczka z ukochaną osobą może odbywać się w nieprzyjaznej atmosferze nieporozumień, wzajemnych obelg i pretensji. Nie odbieraj nagłej wrogości zbyt osobiście, ale spróbuj przeanalizować przyczyny takiej agresji.

Horoskop na niedzielę 04.08.2019

Dziś nie unikniesz poczucia melancholii. Głębokie przemyślenia mogą wywołać negatywne emocje, przez co stracisz pewność siebie. Gwiazdy podpowiadają, że już wkrótce odzyskasz energię do działania.

WAGA (23.09 – 22.10)

waga horoskop

Horoskop na poniedziałek 29.07.2019

Wszystkie sprawy i przedsięwzięcia zakończą się dziś sukcesem. Śmiało, nadszedł Twój czas! Zachowaj jednak ostrożność i nie ufaj nowym partnerom biznesowym.

Horoskop na wtorek 30.07.2019

Masz szansę na sukces, jeśli okażesz więcej elastyczności i szacunku wobec przełożonych. Jeśli będziesz sumiennie wykonywać rutynowe obowiązki, Twoja sytuacja finansowa pozostanie stabilna.

Horoskop na środę 31.07.2019

W relacji z ukochaną osobą możesz liczyć na pełnię szczęścia i wzajemnego zrozumienia. Wieczorem znajdziesz się w centrum uwagi – nawet, jeśli nie będziesz tego chciała.

Horoskop na czwartek 01.08.2019

Gwiazdy przepowiadają sukces, powodzenie w poważnych przedsięwzięciach i udane zakupy. Nie pozwól sobie na beztroskę i marnowanie czasu – plotki, intrygi i omawianie cudzego życia mogą obrócić się przeciwko Tobie.

Horoskop na piątek 02.08.2019

Przed Tobą dzień silnych pragnień i drobnych rozczarowań. Zwróć uwagę na swoje zdrowie. Nie przemęczaj się, działaj w miarę swoich możliwości. W miłości bez zmian.

Horoskop na sobotę 03.08.2019

Ataki samokrytyki i wyrzuty sumienia z powodu niezrealizowanych szans, dziś ostatecznie mogą zmienić się w pragnienie zemsty. W życiu osobistym odzyskasz szacunek do siebie dzięki spokojnemu i godnemu zachowywaniu się w stosunku do ukochanej osoby.

Horoskop na niedzielę 04.08.2019

Przygotuj się na kłopotliwe sytuacje, związane z krewnymi lub przyjaciółmi. Gwiazdy podpowiadają, że pomimo dobrych chęci, nie wszystkie zaplanowane przez Ciebie niespodzianki spotkają się z uznaniem.

SKORPION (23.10 – 21.11)

skorpion horoskop

Horoskop na poniedziałek 29.07.2019

Dzisiaj miłość do życia rozbłyśnie z nową siłą, a dary losu przekroczą wszystkie Twoje oczekiwania. Uważaj na ingerencję nieprzychylnych Ci osób w Twoje sprawy zawodowe. Gwiazdy nie wykluczają oszczerstw z ich strony.

Horoskop na wtorek 30.07.2019

Twój kobiecy urok przyciągnie ciekawą osobę. Unikaj osób, które będą próbowały wciągnąć Cię w niepewne interesy, a także przypadkowych rozmów z mało znajomymi kobietami. 

Horoskop na środę 31.07.2019

Nadmiar Twojej energii fizycznej i duchowej trudno będzie dziś poprowadzić w jakimkolwiek konkretnym kierunku. Najlepiej pójdą sprawy finansowe i negocjacje.

Horoskop na czwartek 01.08.2019

Przed Tobą dzień realizacji planów i spełnienia długo oczekiwanych pragnień. Z łatwością nawiążesz bliską znajomość podczas długiej podróży. Postaraj się nie dominować w relacji z druga połówką, ale postaw na miękkość i łagodność.

Horoskop na piątek 02.08.2019

Dziś możesz liczyć na przyjemne niespodzianki i wydarzenia, które mogą podnieść Twoją samoocenę na długi czas. Najkorzystniejszym czasem na podjęcie ważnych decyzji będzie poranek tego dnia. Nie należy słuchać rad, które mogą uniemożliwić przyjęcie bardzo dochodowej, długo oczekiwanej oferty.

Horoskop na sobotę 03.08.2019

Dzisiaj może Ci się przydać elastyczność i spryt. W życiu osobistym unikaj wywierania presji na ukochaną osobę, panuj nad wybuchami emocji i nie popadaj w zbytni egoizm. Poczujesz lekkie rozczarowanie, ale Twoja zrozumiała natura znajdzie kompromis, i wszystko się ułoży.

Horoskop na niedzielę 04.08.2019

Ten dzień nie przyniesie powodzenia w życiu osobistym, ale Gwiazdy obiecują sukces w sprawach finansowych. Zajmij się rutynowymi zadaniami, które nie wymagają napięcia nerwowego.

STRZELEC (22.11 – 21.12)

strzelec horoskop

Horoskop na poniedziałek 29.07.2019

Nadszedł czas, aby spróbować znaleźć miejsce, gdzie zostaną docenione Twoje profesjonalne, sportowe i kreatywne aspiracje. Wymagania w stosunku do Ciebie wzrosną, być może będziesz musiała popracować nad sobą.

Horoskop na wtorek 30.07.2019

Troska i hojność bliskich otoczą Cię ze wszystkich stron, ale nie przyniosą wiele radości, ponieważ będziesz czuła się przygnębiona z powodu niepowodzeń miłosnych. Pokusy i odważne pomysły będą tłumione i gaszone przez Ciebie w zarodku.

Horoskop na środę 31.07.2019

Dzisiaj będziesz nadzwyczajnie poirytowana – ktoś będzie próbował zdecydować o losie bliskiej Ci osoby, nie pytając Cię o zdanie. Najwyraźniej nadszedł czas zastanowić się nad niektórymi przyjacielskimi relacjami.

Horoskop na czwartek 01.08.2019

Dzisiaj uda Ci się w pełni wywiązać z zobowiązań i obietnic. Bliska osoba prawdopodobnie zaskoczy Cię nietypowym wyznaniem, dlatego postaraj się docenić szczerość i nie osądzaj.

Horoskop na piątek 02.08.2019

Zapowiada się dość spokojny dzień. Uważaj jedynie na nieprzemyślaną rozmowę z przyjacielem – relacja może się zaostrzyć z powodu jakiejś informacji, która zmieni Twoje spojrzenie na tą znajomość.

Horoskop na sobotę 03.08.2019

Dziś nagle odkryjesz, że jakieś wydarzenie, które wywołało u Ciebie silne uczucie zawiści, w rzeczywistości okaże się fiaskiem. Ta świadomość poprawi Ci nastrój. Wieczorem koniecznie zrelaksuj się w towarzystwie ukochanej osoby.

Horoskop na niedzielę 04.08.2019

Dziś w Twoim życiu panować będzie harmonia. To doskonały dzień na uporządkowanie garderoby, zabiegi kosmetyczne i spełnianie dawnych obietnic.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)

koziorożec horoskop

Horoskop na poniedziałek 29.07.2019

Wszystkie Twoje myśli skupią się dziś na życiu prywatnym. Poszukiwanie sposobów wyjścia z kryzysu miłosnego wymaga dużo sił i czasu. Pomyśl też o uporządkowaniu relacji rodzinnych.

Horoskop na wtorek 30.07.2019

Bądź ostrożna, realizując duże transakcje finansowe i wystawiając pełnomocnictwa. Dzisiaj musisz dokładnie obmyślać swoje kroki, analizować strategię i taktykę.

Horoskop na środę 31.07.2019

Zbytnie zaangażowanie w życie miłosne i zapominanie o obowiązkach może doprowadzić do poważnych konfliktów z otoczeniem, szczególnie zawodowym. Postaraj się odzyskać równowagę, aby oszczędzić sobie kłopotów.

Horoskop na czwartek 01.08.2019

Odczujesz silną presję ze strony innych osób. Gwiazdy podpowiadają, że dziś powinnaś znaleźć czas na całkowity relaks i odprężenie. Poszukaj odosobnionego miejsca, gdzie będziesz mogła przeczekać atak czyjejś złości. 

Horoskop na piątek 02.08.2019

Przed Tobą dzień pełen przyjemnych wydarzeń, które złagodzą Twoje emocje. Oczekiwanie na ważnego gościa może pokrzyżować Twoje plany na wieczór.

Horoskop na sobotę 03.08.2019

W sobotę postaw przede wszystkim na odpoczynek i dobrą zabawę. Ktoś może wymagać od Ciebie zbyt wiele – nie pozwól, aby żądania tej osoby stały się ważniejsze, niż Twoje uczucia i plany na ten dzień.

Horoskop na niedzielę 04.08.2019

Niewykluczone, że zdecydujesz się na spontaniczną podróż w towarzystwie bliskich Ci osób. Po drodze zdobędziesz nowe umiejętności, co pozytywnie wpłynie na Twój nastrój.

WODNIK (20.01 – 18.02)

wodnik horoskop

Horoskop na poniedziałek 29.07.2019

Twoja osobowość i silny charakter popchną Cię do niebezpiecznych klifów, krętych ścieżek i ekstremalnych wyzwań. Ryzykuj, ale nie łam podstaw swojego istnienia.

Horoskop na wtorek 30.07.2019

Wdrożenie niektórych z Twoich pomysłów będzie skazane na niepowodzenie. Będzie to dzień niepowodzeń w Twoim indywidualnym harmonogramie, ale mimo to postaraj się zachować przynajmniej minimalny rytm życia. Wieczorem odzyskasz pewność siebie i energię.

Horoskop na środę 31.07.2019

Dzisiaj przyda się Twoja życzliwość dla ludzi. Bliska osoba może potrzebować Twojej rady i pomocy. Postaraj się nie spóźniać, ponieważ wszelkie opóźnienia mogą bardzo negatywnie wpłynąć na wynik ważnej dla Ciebie sprawy.

Horoskop na czwartek 01.08.2019

Nie rozpraszaj się w miejscu pracy, a wszystko pójdzie sprawnie. Niekontrolowany przypływ energii może doprowadzić Cię do miejsca, w którym podniesiesz własną samoocenę. Dziś uda Ci się rozwiązać męczący Cię problem.

Horoskop na piątek 02.08.2019

Gwiazdy nie wykluczają nieoczekiwanej zmiany. Szczególną uwagę należy zwrócić na relację z bliską osobą. Unikaj pustej komunikacji, która może zabijać Twój czas i energię. Tylko kreatywna praca przyniesie Ci radość, spokój i satysfakcję.

Horoskop na sobotę 03.08.2019

W sobotę zauważysz, jak bardzo zmieniają się Twoje poglądy – to, co kiedyś było niedostępne, staje się bliskie i na wyciągnięcie reki. Możesz niespodziewanie otrzymać bardzo kusząca ofertę zmiany pracy, podwyżkę lub premię. Nie podejmuj pochopnej decyzji w tym temacie.

Horoskop na niedzielę 04.08.2019

Przed Tobą dość trudny i niespokojny dzień. Osoba, na którą liczyłaś, nie będzie w stanie działać teraz w Twoich interesach.

RYBY (19.02 – 20.03)

ryby horoskop

Horoskop na poniedziałek 29.07.2019

Trudne chwile mogą wynikać z Twoich opinii, działań i intencji. Dziś zbyt łatwo będziesz ulegać emocjom, co negatywnie wpłynie na relację z otoczeniem. Dopiero wieczorem Twój nastrój znacznie się poprawi.

Horoskop na wtorek 30.07.2019

Twoje wysiłki zawodowe wejdą na nowy poziom. Nie musisz już kontrolować każdego kroku, ponieważ możesz być pewna, że wszystko Ci się uda. Gwiazdy przepowiadają ogromną satysfakcję z powodu wyniku Twojej ciężkiej pracy.

Horoskop na środę 31.07.2019

Przed Tobą dzień pełen smutku. Zdecydujesz się na koniec długoletniej relacji, zmianę miejsca pracy, lub rewolucję w życiu osobistym. Jeśli będziesz wahać się z podejmowaniem decydujących działań, będziesz musiała pokonać ciągnącego się za Tobą pecha, a to będzie trudniejsze.

Horoskop na czwartek 01.08.2019

Musisz skupić się na niedokończonych zadaniach zawodowych – nawet kosztem kuszących projektów. To dobry dzień pod względem negocjowania podwyżki lub poszukiwań nowej, dobrze płatnej pracy.

Horoskop na piątek 02.08.2019

Twoja pozycja zawodowa może być poważnie zagrożona, nie unikniesz niepewności i wątpliwości. Gwiazdy mówią jednak, że szybko zapomnisz o dzisiejszych niepowodzeniach za sprawą ukochanej osoby i propozycji nie do odrzucenia.

Horoskop na sobotę 03.08.2019

Dzień sprzyja poważnym transakcjom i długo oczekiwanym zakupom. Postaraj się też zadbać o swoje zdrowie – przemyśl kwestię zdrowego odżywiania, wprowadź kilka dobrych nawyków i nie unikaj ćwiczeń fizycznych.

Horoskop na niedzielę 04.08.2019

W miłości możesz liczyć na stabilność. Uważaj jednak na osoby, które chcą zniszczyć Twoje szczęście. Niedziela to doskonały dzień, aby uświadomić sobie, co jest najważniejsze w Twoim życiu. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?