horoskop
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop codzienny na nadchodzący tydzień!

22–28.07.2019

Redakcja VIVA! 21 lipca 2019 16:59
horoskop
Fot. stock.adobe.com

Co wydarzy się w Twoim życiu w ostatnim pełnym tygodniu lipca? Gwiazdy już wiedzą – sprawdź swój znak zodiaku!

BARAN (21.03 – 19.04)

baran horoskop

Horoskop na poniedziałek 22.07.2019

Przed Tobą dynamiczny i pracowity dzień. Wiele zwykłych działań, do których jesteś już przyzwyczajona, wymaga zmian dostosowanych do nowych warunków. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaczniesz zastanawiać się nad jakością Twojego życia osobistego.

Horoskop na wtorek 23.07.2019

Dzisiejszy dzień upłynie pod znakiem niestandardowych i kontrowersyjnych rozwiązań, a także napiętych momentów. Pewna władczość i kategoryczność mogą pojawić się dzisiaj w Twojej komunikacji, więc unikaj poważnych rozmów.

Horoskop na środę 24.07.2019

To bardzo ważny dzień dla Ciebie – Gwiazdy gwarantują długo oczekiwany sukces! Nowe inicjatywy lepiej odłożyć na drugą połowę dnia. Zapomniane uczucie miłosne, takie jak czułość, powrócą do Twojego związku.

Horoskop na czwartek 25.07.2019

Skupisz się na dokładnej analizie nowej relacji miłosnej. To, czy spełnisz prośbę o wzajemność, jest nadal dużym pytaniem, ale Gwiazdy przewidują, że najprawdopodobniej nie zdecydujesz się na ostateczną odpowiedź. Wszystko, co otrzymasz w tym dniu będzie doskonałej jakości.

Horoskop na piątek 26.07.2019

Trudności tego dnia można przypisać potrzebie szybkiego reagowania na dynamiczne i nieoczekiwane zmiany w Twojej dziedzinie zawodowej. Pamiętaj, że samotnie nie odniesiesz upragnionego sukcesu, dlatego pomoc i wsparcie podobnie myślących osób stanie się dla Ciebie nieuniknioną koniecznością.

Horoskop na sobotę 27.07.2019

Dziś będziesz otwarta nowe pomysły. Masz również szansę na pomyślne rozwiązanie niektórych problemów finansowych. Jeśli chodzi o miłość, Gwiazdy podpowiadają, że warto odrzucić wszystkie myśli o przeszłości.

Horoskop na niedzielę 28.07.2019

Znajdziesz siłę i środki, aby rozpocząć i ukończyć bardzo ważny projekt. Przed Tobą spokojny dzień, który prawdopodobnie spędzisz w towarzystwie najbliższych. Pewna wiadomość z daleka może sprowokować Twój niepokój.

BYK (20.04 – 20.05)

byk horoskop

Horoskop na poniedziałek 22.07.2019

Dziś z powodzeniem zaangażujesz się w swój rozwój i realizację planów. Aby nie znaleźć się w kompromitującej sytuacji, uważaj na wyrażanie swojego punktu widzenia w tematach, które przekraczają Twój poziom kompetencji.

Horoskop na wtorek 23.07.2019

Przed Tobą bardzo pomyślny dzień pod względem miłosnym, szczególnie jeśli wykażesz się dużą dawką opanowania i pomyślisz nad nietypowym podejściem do rozwiązywania problemów osobistych.

Horoskop na środę 24.07.2019

Uważaj na to, co obiecujesz, a unikniesz kłótni. Pozytywne nastawienie Cię nie opuści, więc jeśli chcesz, aby Twoje życie osobiste miało bardziej żywe kolory, wszelkie romantyczne wydarzenia najlepiej zaplanować na ten dzień.

Horoskop na czwartek 25.07.2019

Twoja wyjątkowa osobowość nie dopuści do porażki. Gwiazdy przewidują dość spokojny dzień, jednak nie unikniesz nieprzyjemnych wspomnień związanych z przeszłością. Zachowanie ukochanej osoby może Cię zaskoczyć, zarówno pozytywnie, jak i negatywnie.

Horoskop na piątek 26.07.2019

Piątek będzie słonecznym, radosnym i jasnym dniem – żadnej zawiści, kłopotów i strat, tylko sukces i miłość. Niewykluczone, że rozpoczniesz walkę o dawne strefy wpływów zawodowych, w związku z próbami pozbawienia Cię stanowiska.

Horoskop na sobotę 27.07.2019

Przygotuj się na nieprzyjemną sytuację i uczucie zakłopotania w relacji z przyjaciółmi, krewnymi lub współpracownikami. Bądź szczera i otwarta, a szybko rozstrzygniesz problem. Dziś będziesz bliska realizacji śmiałego planu finansowego.

Horoskop na niedzielę 28.07.2019

Długi spacer na świeżym powietrzu poprawi Ci nastrój. Postaraj się odpocząć, aby nabrać motywacji do działania w następnym tygodniu. Inaczej pewne opóźnienia zawodowe nie pozwolą Ci na kolejny krok w karierze.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

bliźnięta horoskop

Horoskop na poniedziałek 22.07.2019

Nowi znajomi mogą odpowiadać za Twoją radość i satysfakcję, ale pod koniec dnia poczujesz się zmęczona ich towarzystwem. Nagroda, wynikająca z Twojego zaangażowania w projekty zawodowe, może Cię rozczarować.

Horoskop na wtorek 23.07.2019

Dziś możesz liczyć na niesamowity sukces i fantastyczne szczęście! Pamiętaj jednak, że Twoje dzisiejsze zwycięstwa docenią tylko te osoby, które Ci zazdroszczą. Unikaj kłótni z ukochaną osobą.

Horoskop na środę 24.07.2019

Dziś odczujesz silną chęć zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, aby wpłynąć na swoją karierę – wszystko to będzie wymagało Twojej koncentracji i wielkich wysiłków. Wieczór przyniesie wiarę w siebie i swoje możliwości.

Horoskop na czwartek 25.07.2019

Przygotuj się na nieoczekiwane wydatki. Dzisiaj duże i drogie zakupy będą udane, a wszelkie inne transakcje finansowe skuteczne. W miłości bez zmian.

Horoskop na piątek 26.07.2019

Poczujesz, że nabierasz rozpędu, pozostawiają w tyle ból z powodu niedawnych rozczarowań. Drobne konflikty ze współpracownikami znikną, jeśli przywiążesz większą wagę do przyjaznej komunikacji i skorzystasz z potężnego wsparcia wpływowej osoby.

Horoskop na sobotę 27.07.2019

Przed Tobą długo oczekiwany dzień Twojego debiutu w nowej dziedzinie. Nie poddawaj się, ponieważ masz dość siły, aby pokonać napotkane przeszkody. Ta sobota będzie najbardziej udanym dniem pod względem troski o zdrowie.

Horoskop na niedzielę 28.07.2019

Gwiazdy przewidują dzień pełen ekscytacji. Ponowna ocena własnych poglądów i wcześniejszych doświadczeń może Cię zmotywować do zmian. Będzie Ci łatwiej zrozumieć, do czego dążysz, czego dokładnie chcesz i jak możesz to osiągnąć.

RAK (22.06 – 22.07)

rak horoskop

Horoskop na poniedziałek 22.07.2019

Wydarzenia tego dnia skupią się na sentymentalnych wspomnieniach z przeszłości, ciężkiej pracy i niespodziewanych drobnych rozczarowaniach. Jeśli chcesz uniknąć problemów finansowych, zastanów się, czy nie powinnaś być bardziej praktyczna i oszczędna.

Horoskop na wtorek 23.07.2019

Ten dzień będzie niezwykle ważny. Niespodziewana radość wiązać się będzie z rozmową z osobą, której bardzo Ci brakowało. Nie popadaj w przygnębienie z wyprzedzeniem, ponieważ wszystkie Twoje smutki są chwilowe.

Horoskop na środę 24.07.2019

Jeśli powstrzymasz się od nadmiernych pochwał swoich osiągnięć, unikniesz zazdrosnych i nieprzyjaznych ataków ze strony mniej szczęśliwych znajomych. Jeśli obawiasz się kłótni i konfliktu z ukochaną osobą, nie możesz dać jej powodów do zazdrości.

Horoskop na czwartek 25.07.2019

Tymczasowy dyskomfort doprowadzi Cię do myśli o uciekającym czasie. Postaraj się zmienić kąt widzenia, aby spojrzeć na wiele znanych Ci rzeczy głębiej i uważniej. Wieczorem warto zaplanować urlop.

Horoskop na piątek 26.07.2019

Dziś powinnaś skupić się na zadaniu, w którym się jeszcze nie sprawdzałaś. Szybko odkryjesz, jakich umiejętności Ci brakuje. Niewykluczone, że Twoi przyjaciele poproszą o kilka porad związanych z ich życiem osobistym.

Horoskop na sobotę 27.07.2019

Nie krępuj się i śmiało podejmuj najbardziej romantyczne decyzje. Gwiazdy przekonują, że właśnie dziś z dużym wysiłkiem osiągniesz to, o czym marzyłaś od dawna.

Horoskop na niedzielę 28.07.2019

Szanse na nieporozumienia są dziś wysokie. Mogą wystąpić drobne problemy związane z ukochaną osobą. Zwróć większą uwagę na zdrowy sen i odpoczynek, w przeciwnym razie Twoje ciało odmówi Ci posłuszeństwa.

LEW (23.07 – 22.08)

lew horoskop

Horoskop na poniedziałek 22.07.2019

Tego dnia lepiej nie planuj niczego poważnego i trudnego – jest niezwykle niekorzystny pod względem ważnych decyzji i działań. Unikaj ryzyka i nielegalnych operacji finansowych.

Horoskop na wtorek 23.07.2019

Nieporozumienie z bliską osobą może wytrącić Cię z równowagi na cały dzień. Nie opowiadaj głośno o swoich problemach osobistych, a nie będziesz musiała tłumaczyć się po fali nieprzyjemnych plotek na Twój temat.

Horoskop na środę 24.07.2019

Dzisiaj, w jakichkolwiek wydarzeniach i interakcjach, zwycięstwo będzie Twoje. W życiu osobistym nie możesz liczyć na widoczne zmiany, ale Gwiazdy polecają dokładną analizę obecnej relacji i zastanowienie się, czy taki stan rzeczy Ci odpowiada.

Horoskop na czwartek 25.07.2019

Dziś masz szasnę na sukces, o ile dopilnujesz spokojnego przebiegu wydarzeń, a także powstrzymasz narastający wybuch nagromadzonych emocji, w tym irytacji. Twój nastrój może doprowadzić do drobnej kłótni z ukochaną osobą.

Horoskop na piątek 26.07.2019

Przed Tobą dzień pełen ekscytujących wydarzeń i zabawnych zajęć. Odważnie realizuj swoje pragnienia! Zaoferuj bliskiej osobie najbardziej niewiarygodne czyny, a zobaczysz, że tego dnia chętnie zaakceptuje ona wszystkie twoje innowacje.

Horoskop na sobotę 27.07.2019

Dzisiaj może Ci się przydarzyć coś bardzo tajemniczego i romantycznego. Krewni mogą okazać zapotrzebowanie na komunikację z Tobą, szczególnie jeśli ostatnio zaniedbałaś życie rodzinne.

Horoskop na niedzielę 28.07.2019

Twoja słuszność zostanie rozpoznana tylko wtedy, gdy uczciwie uwzględnisz interesy wszystkich uczestników emocjonalnej dyskusji. Dzisiaj będziesz optymistyczna i spokojna. Unikaj przepracowania, postaraj się odłożyć niektóre pokusy przynajmniej na jutro.

PANNA (23.08 – 22.09)

panna horoskop

Horoskop na poniedziałek 22.07.2019

Niektóre nieporozumienia z drugą połówką negatywnie wpłyną na Twoją koncentrację. Jednak pomoc starych przyjaciół to najlepsza gwarancja na to, że uzyskasz wszelkie niezbędne informacje.

Horoskop na wtorek 23.07.2019

Dziś warto zwiększyć intensywność Twoich aspiracji zawodowych – nic nie przychodzi samo przez się, musisz w pełni wykorzystać swój potencjał twórczy.

Horoskop na środę 24.07.2019

Przed Tobą dzień przydatnych i dojrzałych zmian – w domu, w wyglądzie, w relacjach z przyjaciółmi i rodziną. Konieczne będzie większe skupienie się na głównych zadaniach, dlatego bardzo ważne jest, abyś nie traciła czasu na błachostki.

Horoskop na czwartek 25.07.2019

Przy odrobinie szczęścia dotrzesz dziś do bramy prowadzącej do nowych sukcesów, które pozytywnie wpłyną na Twoje życie. Skoro jesteś gotowa na zmiany, co Cię powstrzymuje?

Horoskop na piątek 26.07.2019

Dziś mogą wystąpić poważne zawirowania w Twoim obecnym miejscu pracy. Możesz się pogrążyć w natrętne myśli, jeśli nie podzielisz się swoim problemem z drugą połówką. Pamiętaj, że Twój sukces zależny jest od wspierających Cię osób.

Horoskop na sobotę 27.07.2019

Twoja dusza wymaga rozrywki, ale Twoje ciało może odmówić posłuszeństwa na tle przeciągającego się braku snu. Zdrowie też nie będzie zbyt dobre, ale jeśli pogoda będzie słoneczna, koniecznie wybierz się na relaksujący spacer.

Horoskop na niedzielę 28.07.2019

Dziś postaraj się unikać wszelkich działań, których rezultatu nie jesteś pewna. Gwiazdy przewidują, że Twoja ukochana osoba spojrzy na Ciebie w nowy sposób, co gwarantuje cudownie radosny, romantyczny i niezapomniany dzień.

WAGA (23.09 – 22.10)

waga horoskop

Horoskop na poniedziałek 22.07.2019

Poniedziałek to odpowiedni dzień na wyzwolenie z relacji, która groziła Ci upokorzeniem, poczuciem niższości i niezadowoleniem. Niektóre niezbyt optymistyczne wydarzenia sprawią, że zapomnisz na chwilę o codziennym samodoskonaleniu.

Horoskop na wtorek 23.07.2019

Dziś znów nabierzesz wiatru w żagle i będziesz dążyć do celu, doceniając swoje wysiłki. Samodyscyplina nie pozwoli Ci się zrelaksować. Nie skupiaj się na wydarzeniach przeszłości – stracisz jedynie czas i duchową siłę.

Horoskop na środę 24.07.2019

Związek z drugą połówką nie będzie zbyt jasny. Z tego powodu Twoje myśli będą dalekie od spraw zawodowych. Niewykluczone, że w pracy będziesz musiała powtarzać to samo wiele razy, oczekując przynajmniej niewielkiej podpowiedzi ze strony współpracowników.

Horoskop na czwartek 25.07.2019

Rozwiązując najważniejszy dla Ciebie problem miłosny, przegapiłaś zawirowania w innych obszarach Twojego życia. Postaraj się powrócić na ziemię i uporządkuj najpilniejsze sprawy. W przeciwnym razie grozi Ci utrata tego, na co tak długo pracowałaś.

Horoskop na piątek 26.07.2019

Pomimo wysiłków, dziś Twoi wrogowie nie będą w stanie wyrządzić Ci znaczącej krzywdy. Pomimo to postaraj się nie opowiadać o swoich planach na najbliższą przyszłość.

Horoskop na sobotę 27.07.2019

Dzisiejszy dzień sprzyja negocjacjom i kontaktom z wpływowymi ludźmi. Nie unikniesz jednak dramatycznej lub konfliktowej sytuacji, dlatego warto podjąć niezwykle ostrożne kroki w kierunku nowych relacji zawodowych.

Horoskop na niedzielę 28.07.2019

Pewne uczucie pustki i zmęczenia nie pozwoli Ci się zrelaksować przed nadchodzącym tygodniem. Jeśli właśnie rozpoczynasz urlop, dzisiejsza podróż może zamieni się w spełnienie marzeń.

SKORPION (23.10 – 21.11)

skorpion horoskop

Horoskop na poniedziałek 22.07.2019

Dzisiaj możesz otrzymać zaszczyt reprezentowania dużej liczby osób w ważnym wydarzeniu, i zadanie to wypełnisz z godnością. Podróże do innego regionu lub za granicę mogą zaowocować przydatnymi znajomościami i nową wiedzą.

Horoskop na wtorek 23.07.2019

Przed Tobą udany dzień pod każdym względem, wypełniony brakiem trudnych sytuacji i problemów, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Nie przegap okazji, aby wykorzystać szczyt swojej intuicji. Dziś możesz podjąć odważne decyzje, ale tylko na własną rękę.

Horoskop na środę 24.07.2019

Zakłopotanie w związku z ukochaną osobą odkryje przed Tobą nowe aspekty miłości i lojalności. Romantyczne spotkanie lepiej przełożyć na inny dzień tygodnia. Z wielką ostrożnością traktuj własne pokusy i ryzykowne pragnienia, zwłaszcza w sferze materialnej.

Horoskop na czwartek 25.07.2019

Być może będziesz musiała zrezygnować z pewnych oficjalnych rozmów, aby oszczędzić siły na spotkanie z zupełnie innymi uczestnikami negocjacji. Gwiazdy sugerują jednak, że będzie to właściwa decyzja.

Horoskop na piątek 26.07.2019

Piątek będzie cudownym dniem, głównie ze względu na Twój doskonały nastrój i wielką energię fizyczną. Uważaj jedynie na zazdrość pewnej bliskiej Ci osoby, która może przyćmić wspaniałość Twojego sukcesu.

Horoskop na sobotę 27.07.2019

Dziś powinnaś okazać uznanie i wsparcie swoim najbliższym, inaczej ryzykujesz nieprzyjemny konflikt interesów. Jakaś niespodzianka sprawi, że poczujesz się naprawdę szczęśliwa. Ponadto pozbędziesz się wszelkich trudności w sprawach finansowych.

Horoskop na niedzielę 28.07.2019

Głos Twojej podświadomości przypomni Ci o Twoich kłopotach, ale tylko wtedy, gdy pozostaniesz sama ze swoimi myślami. Z tego względu postaraj się jak najwięcej czasu poświęcić spotkaniom z przyjaciółmi i nie bój się pytać o rady.

STRZELEC (22.11 – 21.12)

strzelec horoskop

Horoskop na poniedziałek 22.07.2019

Intuicja i namiętne pragnienia doprowadzą Cię do wybuchowych wydarzeń w życiu miłosnym. Dzisiaj powinnaś robić tylko to, co już dawno zaplanowałaś – odrzuć wszelkie pomysły, które nagle narzucono Ci z zewnątrz.

Horoskop na wtorek 23.07.2019

Twoje fantastyczne umiejętności dyplomatyczne pomogą wygładzić wszystkie konflikty zawodowe. Gwiazdy są pewne, że Twoje zaangażowanie nie będzie niezauważone. Przygotuj się na zastrzyk gotówki.

Horoskop na środę 24.07.2019

Spróbuj nadrobić zaległości w życiu rodzinnym. Przed Tobą doskonały dzień na zaplanowanie wypoczynku w towarzystwie najbliższych Ci osób. Powstrzymaj się jedynie od pożyczania pieniędzy, ponieważ możesz ich nigdy nie odzyskać.

Horoskop na czwartek 25.07.2019

Poranek przyniesie dobry nastrój, a wieczór – romantyczne wyznania i materialny zysk. Zamartwianie się z powodu głębokich przeżyć emocjonalnych, nieporozumienia w relacji z ukochaną osobą, utrata pewności siebie... To wszystko zniknie z Twojego życia, nie pozostawiając śladu.

Horoskop na piątek 26.07.2019

Jeśli dziś nagle osłabisz swój sprzeciw wobec pokus, zamiast skutecznie posuwać się naprzód, możesz wpaść w kłopoty. W sferze zawodowej nieuniknione są nieporozumienia i konfrontacje, głównie ze względu na znaczące różnice w poglądach.

Horoskop na sobotę 27.07.2019

Gwiazdy mają jedyne zalecenie, jeśli chodzi o dzisiejszy dzień – musisz odpocząć. Najlepiej w samotności, aby pozbierać myśli i przeanalizować pragnienia oraz cele na najbliższą przyszłość.

Horoskop na niedzielę 28.07.2019

Drobne zmiany w wystroju domu pozwolą Ci się zrelaksować. Kontynuacja znajomości z bardzo wpływową osobą znacznie wpłynie na Twoją karierę zawodową.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01) 

koziorożec horoskop

Horoskop na poniedziałek 22.07.2019

Przed Tobą dzień pełen wrażeń! Odwdzięczysz się na niezasłużoną zniewagę i brak szacunku. Nieuzasadniona i bezpodstawna zazdrość może negatywnie wpłynąć na związek z ukochaną osobą.

Horoskop na wtorek 23.07.2019

Poczucie odpowiedzialności zawsze uniemożliwiało Ci szalone działania, ale dziś zdecydujesz się na coś nowego. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które uwielbiają kreatywne rozwiązania – bezwstydnie ciesz się owocami swojej ciężkiej pracy.

Horoskop na środę 24.07.2019

Dziś powinnaś postawić na ruch, spotkania towarzyskie i relaksujące spacery, a pod koniec tygodnia odzyskasz spokój i dobry nastrój. W miłości bez zmian.

Horoskop na czwartek 25.07.2019

Dobre nastawienie do pracy to sposób na pozbycie się przeszkód w osiągnięciu konkretnych wyników. Pamiętaj jednak, że nie powinnaś zwlekać z prośbą o pomoc, jeśli poczujesz, że znalazłaś się w sytuacji bez wyjścia.

Horoskop na piątek 26.07.2019

Dzisiejszy dzień będzie niekorzystny pod względem wszelkich transakcji finansowych. Zadbaj o siebie i swój wygląd, a poczujesz się znacznie lepiej. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć nietypową propozycją. Zanim odpowiesz, dokładnie zastanów się, czy tego właśnie chcesz.

Horoskop na sobotę 27.07.2019

Liczne wspomnienia będą podstawą Twoich dzisiejszych doświadczeń. Będziesz cieszyć się nowymi umiejętnościami i zadaniami zawodowymi.

Horoskop na niedzielę 28.07.2019

Niedziela to doskonały dzień, aby odpocząć od nadmiernie szybkiego tempa życia. Wykorzystaj szansę na doskonały odpoczynek w towarzystwie ukochanej osoby, najlepiej z dala od głośnego miasta.

WODNIK (20.01 – 18.02)

wodnik horoskop

Horoskop na poniedziałek 22.07.2019

Gwiazdy podpowiadają – nie odkładaj na jutro realizacji obiecujących przedsięwzięć. Ślepe podążanie za cudzą radą nie doprowadzi do niczego dobrego. Daj sobie jeszcze kilka dni na przemyślenie tej konkretnej propozycji.

Horoskop na wtorek 23.07.2019

Niezwykłe spotkania i okoliczności oraz Twoja staranność pozwolą Ci przygotować dobry grunt pod nadchodzący odpoczynek oraz wymarzoną podróż. W miejscu pracy nie powinnaś się zbytnio relaksować, inaczej ryzykujesz utratę wiarygodności.

Horoskop na środę 24.07.2019

W Twoim życiu osobistym pojawi się nowa osoba, a konsekwencje tej znajomości będą dość zaskakujące. Nie podejmuj jednak pochopnej decyzji i nie angażuj się w tą relację zbyt mocno.

Horoskop na czwartek 25.07.2019

Już na początku tego odczujesz wzrost w sferze finansów, a związana z tym odważna i śmiała decyzja wpłynie na Twój rozwój zawodowy. Co prawda będziesz musiała włożyć wiele wysiłku, aby osiągnąć swój cel, ale wyniki będą Cię niezmiernie cieszyć.

Horoskop na piątek 26.07.2019

Bliska osoba nie tylko pomoże rozwiązać kłopotliwą sprawę, ale będzie tez wspierać Cię moralnie. Szczęście wkrótce uśmiechnie się do Ciebie, bez względu na trudności, które możesz napotkać.

Horoskop na sobotę 27.07.2019

Zainspiruj się własnymi pomysłami i zrób pierwszy krok w kierunku nowego życia. Gwiazdy są pewne, że tym razem nie popełnisz fatalnego błędu.

Horoskop na niedzielę 28.07.2019

Będziesz zmuszona do podjęcia pośpiesznej, ale bardzo ważnej decyzji. W dużym stopniu wpłynie to na Twoją przyszłość. Jeśli chcesz utrzymać harmonię w związku, postaraj się zaakceptować pewne ograniczone poglądy drugiej połówki.

RYBY (19.02 – 20.03)

ryby horoskop

Horoskop na poniedziałek 22.07.2019

W żadnym wypadku pnie nastawiaj się na odpoczynek. Dzisiaj będziesz musiała pokonać wiele trudności, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Los jest po Twojej stronie.

Horoskop na wtorek 23.07.2019

Niestety, nie unikniesz dziś rozczarowania. Ukochana osoba może Cię zawieść, dlatego powinnaś skupić się na takim rozwoju wydarzeń, którego skutki będą najkorzystniejsze dla Ciebie. Zadbaj też o swoje zdrowie.

Horoskop na środę 24.07.2019

Już o poranku zwróć jak najwięcej uwagi na swój wygląd. Pozytywna samoocena ma dobry wpływ na zdrowie! Dziś wiele rzeczy będzie zależnych od Twoich emocji, dlatego nie możesz dopuścić do sytuacji, w której stracisz czujność.

Horoskop na czwartek 25.07.2019

Fałszywa radość nie jest dobrym wyborem, szczególnie w życiu miłosnym. Odważ się na szczerość i poproś drugą połówkę o większe zaangażowanie, ponieważ czwartek to doskonały dzień na pracę na związkiem.

Horoskop na piątek 26.07.2019

Jeśli dziś uda Ci się podjąć niezbędną inicjatywę, możesz osiągnąć wielki sukces zawodowy. Potrzebujesz jedynie komunikacji z ludźmi o podobnych poglądach – w grupie osiągniesz znacznie więcej.

Horoskop na sobotę 27.07.2019

W weekend będziesz miała okazję wypocząć w towarzystwie ukochanej osoby. Spotkanie z przyjaciółmi również nie jest wykluczone. Nie powinnaś zakładać, że spełnisz wszystkie cele życiowe w tym samym czasie, w przeciwnym razie ryzykujesz niepowodzenie.

Horoskop na niedzielę 28.07.2019

Dziś unikaj kłótni w życiu osobistym, ponieważ niedziela będzie niekorzystna pod względem miłości. Jeśli jesteś zaniepokojona swoją sytuacją finansową, poszukaj ofert obiecującej współpracy. To również doskonały moment na zaplanowanie zasłużonych wakacji. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?