Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop codzienny i przygotuj się na nadchodzący tydzień!

Czym zaskoczą Cię Gwiazdy w dniach 15–21.07.2019?

Redakcja VIVA! 14 lipca 2019 16:56
Fot. stock.adobe.com

Rozpocznij nowy tydzień lipca z naszym horoskopem!

BARAN (21.03 – 19.04)

baran horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.07.2019

Dziś otrzymasz wszelkie możliwe powody do radości, szczególnie w życiu osobistym. Jednak Gwiazdy nie wykluczają, że nie unikniesz problemów w miejscu pracy, ze względu na chwilowy brak skupienia. Postaraj się zachować równowagę między życiem prywatnym, a zawodowym.

Horoskop na wtorek 16.07.2019

Dziś możesz narzekać na nieznośne warunki do pracy lub brak odpoczynku w ciszy i spokoju. Zdecyduj, które z rozwiązań jest Ci bliższe – albo przetrwasz ten dzień z uśmiechem na ustach, albo wycofasz się do miejsca, w którym przytłumione dźwięki Cię zrelaksują.

Horoskop na środę 17.07.2019

W środę powinnaś wykazać się wielką powściągliwością w kwestii wydawaniu pieniędzy, zwłaszcza jeśli wydatki nie dotyczą bezpośrednio Ciebie. Przed Tobą dzień aktywnych działań, które mogą przynieść zwycięstwo i sukces. W miłości bez zmian.

Horoskop na czwartek 18.07.2019

Gwiazdy przewidują, że prawdopodobnie nie unikniesz nieporozumienia w relacji z ukochaną osobą. Wasze różniące się opinie spowodują niewielki konflikt. Nie przeciążaj myśli i nie denerwuj się z tego powodu, ponieważ już wkrótce harmonia ponownie zagości w Twoim związku.

Horoskop na piątek 19.07.2019

Dzisiaj skutecznie rozwiążesz problemy, które od dawna Cię frustrują. Unikaj jedynie ryzykownych działań finansowych – pod tym względem dzień jest niekorzystny, możesz stracić wszystkie oszczędności.

Horoskop na sobotę 20.07.2019

Czy zdecydowałaś się zmienić, aby uzyskać pożądaną nagrodę? Gwiazdy zalecają, aby nie zaczynać od wyglądu, ale od eliminacji takich cech charakteru, jak zgubne przyzwyczajenia. Konflikt z otoczeniem może wynikać z Twojej słabej znajomości pewnych aspektów życia.

Horoskop na niedzielę 21.07.2019

Dziś z powodzeniem będziesz kontynuować Twój pośpieszny projekt, nie przejmując się wyrzutami sumienia. Nie zakładaj jednak, że takie działania przyniosą radosne nowiny. życiu miłosnym należy podjąć ostateczną decyzję – posłuchaj swojej intuicji.

BYK (20.04 – 20.05)

byk horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.07.2019

Prawdopodobnie dziś zobowiążesz się do wykonania niejednoznacznych i bezsensownych działań. Problemy osobiste i kiepski stan zdrowia mogą komplikować Twoje życie, ale planowanie długo oczekiwanych wakacji w towarzystwie najbliższych Ci osób zrekompensuje trudne chwile.

Horoskop na wtorek 16.07.2019

Dzisiaj będziesz ucieleśnieniem kobiecości, skupiając w sobie najlepsze cechy wzorowej kochanki i pani domu. Spróbuj skupić się na jednej rzeczy, nie bierz na siebie za dużo, nie składaj obietnic – nie będziesz musiała się tłumaczyć, jeśli zmienisz zdanie lub odmówisz pomocy osobie, która na to nie zasługuje.

Horoskop na środę 17.07.2019

Gwiazdy ostrzegają, że dziś zrozumiesz, jak duża jest przepaść między Twoimi intencjami, a realiami nadchodzącego dnia. Swoje potrzeby i pragnienia powinnaś formułować w prosty sposób. Unikaj hipokryzji, ponieważ tylko szczerość, bezpośredniość i logiczne postępowanie mogą poprawić sytuację.

Horoskop na czwartek 18.07.2019

Nawet po długiej i męczącej podróży będziesz prawdziwie zadowolona, otwarta na kontakt z innymi ludźmi i uprzejma. Niewykluczone, że nagle zaczniesz tęsknić za ukochaną osobą, i to uczucie będzie odwzajemnione.

Horoskop na piątek 19.07.2019

Twoje dzisiejsze błędy będą dość typowe i powszechne. Jednak pomimo drobnych potknięć w życiu zawodowym, nadal będziesz mądrzejsza i bardziej doświadczona niż większość Twoich współpracowników.

Horoskop na sobotę 20.07.2019

Niesatysfakcjonująca odpowiedź może posłużyć za powód do łez i niepokoju umysłowego, ale Twój niewyczerpany optymizm pomoże Ci odzyskać pewność siebie. Gwiazdy podpowiadają, że warto spojrzeć na to, co się stało, w sposób bardziej filozoficzny.

Horoskop na niedzielę 21.07.2019

Dzisiaj nie będziesz miała czasu na rozmowy, a dialogi, które wciąż będą miały miejsce, będą wypełnione niepotrzebnymi słowami. Jeśli nie chcesz pogorszyć relacji miłosnej, postaraj się nie wdawać w spory – najlepiej zrelaksuj się w samotności.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

bliźnięta horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.07.2019

Przed Tobą dzień pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji. Niewykluczone, że świadomie zaczniesz łamać wszelkie zasady – być może tylko własne – i w ten sposób ostatecznie pozbędziesz się fałszywych wyrzutów sumienia.

Horoskop na wtorek 16.07.2019

Nadmiar energii z poprzedniego tygodnia może prowadzić do spadku aktywności, ale dziś nie powinnaś odpuszczać, ponieważ ten dzień daje szansę na przełom w karierze. Jeśli chwilowo nie pracujesz lub jesteś na wakacjach, warto rozpocząć cykl odnowy biologicznej.

Horoskop na środę 17.07.2019

Dziś powinnaś zdecydowanie unikać niebezpiecznych tematów do rozmów. Nie unikniesz zamieszania w miejscu pracy, co uniemożliwi Ci prowadzenie interesów. Jednak Twoi bliscy okażą anielską cierpliwość, odnosząc się do Twoich kaprysów ze zrozumieniem. Nie zapomnij im podziękować.

Horoskop na czwartek 18.07.2019

Jeśli dziś nie uda Ci się poskromić swojego temperamentu, narazisz się na starcie z autorytatywną postacią w firmie. Unikaj sytuacji, które mogą spowodować duże problemy w przyszłości. Wieczorem będziesz miała wystarczająco dużo czasu, aby oddać się refleksjom na temat prawdziwej przyczyny własnego niezadowolenia.

Horoskop na piątek 19.07.2019

Dziś będziesz potrzebowała ogromnego wysiłku, aby ukończyć co najmniej połowę zaplanowanych zadań. Być może powinnaś zwrócić większą uwagę na sprawy finansowe – powstrzymaj się od nieplanowanych wydatków.

Horoskop na sobotę 20.07.2019

Konflikt z ukochaną osobą, wywołany nieporozumieniami w kwestiach życia codziennego, nie jest wykluczony. Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś okazać wdzięczność za spełnianie Twoich pragnień i kaprysów.

Horoskop na niedzielę 21.07.2019

W tę niedzielę poczujesz, że tak naprawdę jesteś szczęśliwa. Spotkaj się z przyjaciółmi, szczególnie jeśli ostatnio zaniedbałaś bliskie Ci osoby. Gwiazdy mówią wprost – jeśli chcesz osiągnąć pożądany cel, musisz zdecydować się na odważny krok.

RAK (22.06 – 22.07)

rak horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.07.2019

Odważne pomysły i śmiałe plany będą dziś Twoją największą motywacją. Być może zaczniesz marzyć o relaksujących wakacjach z dala od domu. Nie daj się zwieść drugiej połówce i zapewnieniom o świetlanej przyszłości – nie wszystko przychodzi łatwo.

Horoskop na wtorek 16.07.2019

Dziś zaczniesz polować na nowe perspektywy, aby poprawić warunki życia. Gwiazdy zalecają ostrożność w działaniach, a zwłaszcza w słowach.

Horoskop na środę 17.07.2019

Dzisiejszy dzień nie jest najlepszy pod względem nowych początków w życiu osobistym i zawodowym. Nie jest również korzystny pod względem negocjacji – lepiej doceń sukces starych osiągnięć.

Horoskop na czwartek 18.07.2019

Pomocy w trudnej sytuacji należy oczekiwać od starego przyjaciela, który znajdzie wyjście i zaoferuje Ci wiele świeżych pomysłów. Gwiazdy nie wykluczają drobnych zmian. Poświęć więcej uwagi sprawom domowym, ponieważ ukochana osoba może Cię skrytykować za brak zaangażowania.

Horoskop na piątek 19.07.2019

Prawdopodobnie będziesz czuła się nieco nieswojo wśród bliskich Ci ludzi. Będziesz szukać przyczyny kiepskiego humoru w sobie, w swoim niewłaściwym zachowaniu i lekkomyślnie rzuconych słowach. Gwiazdy podpowiadają, że nie jest to dobry kierunek.

Horoskop na sobotę 20.07.2019

Okres samorealizacji nie mienie, a pragnienia będą Cię motywować jeszcze bardziej. Komplementy, pochwały i deklaracje miłości nie sprawią Ci radości – najwyraźniej nie są dokładnie tym, czego naprawdę potrzebujesz. Nowe znajomości zapewnią niezapomniane wrażenia na całe życie.

Horoskop na niedzielę 21.07.2019

Dziś dojdziesz do wniosku, że wszystko, w co mocno wierzyłaś, zaczyna hamować Twój osobisty rozwój. W tym dniu spodziewane są duże wpływy gotówkowe. Nie zmarnuj szansy na potwierdzenie Twojej konkurencyjności.

LEW (23.07 – 22.08)

lew horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.07.2019

Ktoś mądrze i subtelnie wpłynie na Twoje uczucia. Unikaj nietolerancji i ostrych wypowiedzi – nie każda osoba jest tak punktualna, pedantyczna, sumienna i ostrożna jak Ty.

Horoskop na wtorek 16.07.2019

Przed Tobą dzień nauki nowych umiejętności, porządkowania dokumentacji i podpisywania umów. Niewykluczone, że znajdujesz się w obliczu przepracowania, dlatego zwróć uwagę na swoje zdrowie.

Horoskop na środę 17.07.2019

Środa będzie bardzo kreatywna: zaczniesz cieszyć się swoim sukcesem w życiu zawodowym. Możesz jednak spodziewać się kłopotów ze strony pozornie nieszkodliwych, cichych i nieśmiałych osób. Uważaj na swoje spontaniczne pragnienia.

Horoskop na czwartek 18.07.2019

Dziś odkryjesz nowe przyjemności w prawdziwym i wirtualnym życiu. Jeśli należysz do grona wyjątkowo kreatywnych osób, odniesiesz ogromny sukces, pomimo pewnych problemów zdrowotnych.

Horoskop na piątek 19.07.2019

Dzisiaj nie bez powodzenia przedstawisz siebie jako silną i atrakcyjną osobowość. Okaż, że jesteś otwarta na prawdziwe opinie innych. Ten dzień stawia przed Tobą wyzwanie – możesz wybrać ścieżkę samorealizacji, ale nie wahaj się za długo.

Horoskop na sobotę 20.07.2019

Ważne i trudne zwycięstwo warto świętować w gronie jedynie najbliższych Ci osób, ponieważ reszta będzie zainteresowana tylko rezultatem. Nikt, oprócz krewnych, nie dostrzeże Twoich wysiłków i łez na drodze do sukcesu.

Horoskop na niedzielę 21.07.2019

Tego dnia będziesz pożądać czegoś niezwykłego, bezprecedensowego, fantastycznie przyjemnego. Wieczorem możesz liczyć na zwiększoną uwagę osób, których obecność w Twoim życiu naprawdę bardzo doceniasz.

PANNA (23.08 – 22.09)

panna horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.07.2019

Nieoczekiwany sukces w miłości zainspiruje Cię do nowych wyczynów w każdej innej dziedzinie życia. Niewykluczone jednak, że będziesz przytłoczona uczuciem niepokoju, pragnienia zmiany, wyboru innej drogi, odwrócenia istniejącego porządku...

Horoskop na wtorek 16.07.2019

Dziś warto wzmocnić pozytywnie oddziałujące partnerstwo zawodowe – sama nie będziesz w stanie osiągnąć pożądanego sukcesu. Krewni mogą poprosić Cię o zorganizowanie jakiegoś jubileuszu lub święta, dzięki czemu zasłużysz na podziękowania i szczere uznanie.

Horoskop na środę 17.07.2019

W środę warto skupić się na sobie – uporządkuj swoje myśli, emocje i... garderobę. Wydarzenia dotyczące Twojego życia osobistego będą zależne od intensywności uczuć, zarówno Twoich, jak i ukochanej osoby.

Horoskop na czwartek 18.07.2019

Dzisiaj powinnaś skupić się na zaległych zadaniach zawodowych. Gwiazdy przewidują, że wieczorem będziesz zachowywać się bardzo biernie i samolubnie, co może rozczarować Twoją drugą połówkę. Aby nie dopuścić do poważnej kłótni, postaraj się kontrolować swoje słowa.

Horoskop na piątek 19.07.2019

Wykorzystaj możliwości tego dnia i spróbuj nawiązać kontakty z różnymi specjalistami, aby zapewnić sobie wspaniałe perspektywy na najbliższą przyszłość. Pomimo złego nastroju warto znaleźć czas na szczerą rozmowę z ukochaną osobą.

Horoskop na sobotę 20.07.2019

O ile nie poddasz się dziś bezczynności i lenistwu, będziesz mogła rozwiązać jakiś irytujący Cię od dawna problem. Broniąc dziś swojego punktu widzenia nie zapominaj, że inne osoby również mają prawo do okazania im szacunku i zrozumienia.

Horoskop na niedzielę 21.07.2019

Dzisiaj jest dobry dzień, aby pogodzić się z faktem, że nigdy nie staniesz się doskonałym wzorem do naśladowania i ucieleśnieniem nierealistycznie wysokich oczekiwań. Nadszedł czas, aby się zrelaksować i cieszyć się tylko tym, co już osiągnęłaś.

WAGA (23.09 – 22.10)

waga horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.07.2019

Dzisiejszy dzień może być niezwykle udany w sferze miłości – ukochana osoba chętnie spełni Twoje wyrafinowane prośby. Odległe, mgliste perspektywy zbliżą się, staną się jaśniejsze, a obietnice przyjaciół zyskają wyraźniejsze kontury.

Horoskop na wtorek 16.07.2019

Nie daj się zwieść pięknym opowieściom, kiedy nieznana osoba zacznie zapewniać Cię o chęci pomocy. Pamiętaj, że w pewnych sprawach możesz liczyć tylko na siebie. Staraj się zachowywać ostrzej i nie tak ufnie, kwestionuj wszystko, co widzisz i słyszysz, a dostrzeżesz o wiele więcej.

Horoskop na środę 17.07.2019

Dzień będzie burzliwy, ciekawy, obiecujący. Niewykluczone, że zaczniesz działać w nowych obszarach aktywności, zapragniesz podróży, nauki, piękna, miłości... Tego dnia nie prowokuj cudzej agresji, zachowaj równowagę i spokój.

Horoskop na czwartek 18.07.2019

Dziś udowodnisz, że nie jest tak łatwo pozbawić Cię równowagi psychicznej. Tego dnia wszystko jest możliwe: zmiana zawodu, przeprowadzka do nowego miejsca zamieszkania, małżeństwo. Pomoc Twoich przyjaciół i krewnych odegra dużą rolę w tym wszystkim.

Horoskop na piątek 19.07.2019

Unikniesz dziś irytujących błędów w ważnych sprawach, zwiększając tym samym swoją wiarygodność. W sprawach finansowych nie będzie powodów do zmartwień. W miłości nie skupiaj się na rozpamiętywaniu przeszłości, ale posłuchaj swojego serca.

Horoskop na sobotę 20.07.2019

Gwiazdy wróżą trudny początek złożonego i czasochłonnego projektu, w związku z którym staniesz się zbyt wymagająca i kategoryczna. Krytyka bliskiej osoby może doprowadzić do poważnego, przedłużającego się konfliktu.

Horoskop na niedzielę 21.07.2019

Spróbuj postępować zgodnie ze swoimi potrzebami. Prawdopodobnie będziesz dziś rozdarta między ostrą potrzebą odpoczynku w samotności, a poczuciem obowiązku wobec bliskich i krewnych.

SKORPION (23.10 – 21.11)

skorpion horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.07.2019

Gwiazdy podpowiadają: zanim zadasz wiele nowych pytań innym, musisz najpierw odpowiedzieć na te, które zostały zadane wczoraj. Staraj się nie podpisywać żadnych dokumentów i nie podejmuj nieprzemyślanych kroków.

Horoskop na wtorek 16.07.2019

Nie wybiegaj w przyszłość, jeśli nie jesteś pewna swoich pragnień. Dziś powinnaś zaangażować się w zaległe zadania zawodowe, jeśli nie chcesz stać się obiektem plotek i nieprzyjemnej krytyki w miejscu pracy. W miłości bez zmian.

Horoskop na środę 17.07.2019

Przed Tobą łatwy, bezchmurny i przyjemny dzień, zwłaszcza jeśli właśnie zaczynasz urlop. Twoja energia zainspiruje do działania zarówno przyjaciół, jak i krewnych. Nie ignoruj swojego samopoczucia – szybkie zmęczenie może być sygnałem o potrzebę relaksu w samotności.

Horoskop na czwartek 18.07.2019

Gwiazdy przewidują, że dziś prowadzona będziesz przez własną inspirację. Bez zbędnych słów wyrazisz wszelkie uczucia, myśli i pragnienia. Nie przegap szansy na sukces finansowy.

Horoskop na piątek 19.07.2019

Dziś doświadczysz podziwu dla wszystkich Twoich talentów i umiejętności. Bez wyraźnego wysiłku z Twojej strony rozwiążesz każdy zaległy problem, zarówno zawodowy, jak i prywatny.

Horoskop na sobotę 20.07.2019

Prawdopodobnie zaimponujesz dziś tym osobom, które od dawna nie wiedzą, co o Tobie myśleć. Wykorzystaj sobotę na beztroską zabawę w towarzystwie ukochanej osoby. Okaż więcej czułości, a w związku zapanuje harmonia.

Horoskop na niedzielę 21.07.2019

Jeśli poczujesz się dziś wyczerpana, zmęczona i zdewastowana, nawet nie próbuj odzyskać utraconej witalności. Nie ignoruj tych objawów – po prostu potrzebujesz odpoczynku.

STRZELEC (22.11 – 21.12)

strzelec horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.07.2019

Marzenie o rozwiązaniu problemów mieszkaniowych może się dziś spełnić. Silną zachętą do odważnych kroków w karierze będzie wsparcie bliskich. Dzisiejszy dzień wypełniony będzie różnego rodzaju spotkaniami, znajomościami, rozrywkami i przydatnymi kontaktami.

Horoskop na wtorek 16.07.2019

Ciesz się owocami swoich dobrych uczynków i wysiłków! Jeśli chodzi o Twoje życie prywatne, nie ma końca wszelkim obawom i wątpliwościom. Twoja wiedza i informacje nie wystarczą, niewykluczone więc, że wkrótce będziesz potrzebować pomocy profesjonalisty lub innej doświadczonej osoby.

Horoskop na środę 17.07.2019

Gwiazdy ostrzegają, że środa nie jest korzystna pod względem długich negocjacji. Lepiej skup się na pielęgnowaniu starych osiągnięć. Jeśli wybierasz się na wakacje lub w podróż służbową, uważaj na egzotyczne jedzenie.

Horoskop na czwartek 18.07.2019

Przemyślana współpraca pozytywnie wpłynie na Twój rozwój zawodowy i osiągnięcie pożądanego sukcesu. Gwiazdy przewidują poważne zmiany w Twoim obecnym związku. Nie zmarnuj szansy od losu.

Horoskop na piątek 19.07.2019

Unikaj niepotrzebnych słów i wybuchów zazdrości – wszystko to może powodować ból. Traktuj swoje zdrowie i dobre samopoczucie z wielką starannością, aby zapobiec niepożądanym konsekwencjom. Szczegółowe planowanie wymarzonych wakacji pomoże Ci przetrwać ten pochmurny dzień.

Horoskop na sobotę 20.07.2019

Nadszedł czas, aby odłożyć na bok wszystkie irytujące Cię rzeczy i poświęcić się dobrej zabawie w gronie przyjaciół. Pod tym względem sobota jest najbardziej udanym dniem tego tygodnia!

Horoskop na niedzielę 21.07.2019

Gwiazdy pomogą Ci dziś w podejmowaniu mądrych decyzji w dziedzinie finansów. Nie odbieraj zbyt osobiście problemów innych ludzi, w przeciwnym razie stracisz motywację do własnych osiągnięć.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)

koziorożec horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.07.2019

Nie unikniesz dziś stresującej sytuacji. Nie powinnaś z tego powodu zmieniać pracy, ale postaraj się nie zawierać nowych umów i nie okazuj negatywnych emocji. Dzień nie będzie również udany pod względem miłości.

Horoskop na wtorek 16.07.2019

Dziś będziesz kapryśna i wybredna, szczególnie podczas rozmów z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli naprawdę chcesz czegoś niezwykłego, zacznij działać samodzielnie. Nikt nie zadba o Twoją przyszłość lepiej, niż Ty sama.

Horoskop na środę 17.07.2019

Gwiazdy nie wykluczają, że w środę odpowiesz za błędy z przeszłości. W miłości postaraj się być bardziej czuła i świadoma problemów ukochanej osoby. Koniec tego pracowitego dnia będzie wspaniały: słoneczny, radosny i niezapomniany.

Horoskop na czwartek 18.07.2019

Dziś możesz liczyć na nagrodę za zaangażowanie, oraz pieniądze za uczciwą pracę. To doskonały dzień na zakupy, nawet te spontaniczne. Zastanów się nad zmianą stylu – masz szansę na wyjątkowo udaną metamorfozę.

Horoskop na piątek 19.07.2019

Przed Tobą doskonały dzień pod względem opracowywania strategii na przyszłość. Gwiazdy podpowiadają, że nie powinnaś spoczywać na laurach, ale rozwijać się dalej. Nie zaniedbuj jednak obowiązków rodzinnych.

Horoskop na sobotę 20.07.2019

Niewykluczone, że dziś poczujesz się samotnie. Aby odpędzić złe myśli, koniecznie spotkaj się z osobą, której nie widziałaś przez dłuższy czas. Szczera rozmowa może zmotywować Cię do pozytywnych zmian w życiu.

Horoskop na niedzielę 21.07.2019

Już o poranku poczujesz się doskonale, a otoczenie zachwyci się Twoim promiennym wyglądem i pozytywnym nastawieniem. Niewykluczone, że ukochana osoba zaskoczy Cię powaznym wyznaniem i luksusowym prezentem.

WODNIK (20.01 – 18.02)

wodnik horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.07.2019

Przed Tobą nie do końca udany dzień, szczególnie jeśli chodzi o posuwanie się naprzód w jakimkolwiek kierunku. Konsekwencje nieprzemyślanych działań w miejscu pracy mogą zaszkodzić Twojemu statusowi, finansom, poczuciu własnej wartości i reputacji.

Horoskop na wtorek 16.07.2019

Wszystko, co zrobisz tego dnia, będzie wiązało się z silną presją otoczenia. Wiedza, zdobyta dużo wcześniej, będzie okazja do podkreślenia Twoich kompetencji i erudycji. W trosce o harmonię w związku, być może będziesz musiała zrezygnować z kilku długoletnich planów.

Horoskop na środę 17.07.2019

Środa będzie dość trudnym, problematycznym dniem. Zachowanie ukochanej osoby może zranić Twoje uczucia. Ze względu na chwilową utratę optymizmu, nie będzie Cię cieszył kontakt z zaufanymi przyjaciółmi.

Horoskop na czwartek 18.07.2019

Jeśli przestaniesz zamartwiać się niepowodzeniami ostatnich dni, ale skupisz się na przyszłych szczęśliwych zwrotach swojego losu, osiągniesz sukces. Dobra relacja z przełożonymi będzie zagrożona, zwłaszcza jeśli nie będziesz zbyt skupiona w miejscu pracy.

Horoskop na piątek 19.07.2019

W ten piątek nie powinnaś zbytnio ulegać pokusom związanym z wydawaniem pieniędzy. Wyrzuty i nadmierna krytyka ukochanej osoby może znacząco zepsuć nastrój w związku miłosnym.

Horoskop na sobotę 20.07.2019

Aspiracje i nastroje otaczających Cię osób, a zwłaszcza drugiej połówki, mogą być podstawą do konfliktu na tle Twoich własnych pragnień. Postaraj się wyciszyć, najlepiej w samotności, i przemyśl, co możesz zrobić, aby równowaga wróciła do Twojego życia.

Horoskop na niedzielę 21.07.2019

Przed Tobą pomyślny dzień pod względem miłości i romantycznych wyznań. Będziesz jednak przytłoczona niezłomną chęcią zmierzania do celu. Gwiazdy obiecują wsparcie i zapewnią Ci energię, abyś mogła osiągnąć swoje plany. Nie zmarnuj tej szansy.

RYBY (19.02 – 20.03)

ryby horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.07.2019

Twoje napięcie emocjonalne osiągnie dziś punkt kulminacyjny. Nie ograniczaj się – nic poza Twoimi błędami i nadmiernym temperamentem nie pozwoli spojrzeć krytycznie na siebie z zewnątrz, aby w przyszłości złagodzić byt drażliwy charakter.

Horoskop na wtorek 16.07.2019

We wtorek nie unikniesz smutnych myśli o niemożności realizacji niektórych pragnień. Zanim zgodzisz się na coś nowego, upewnij się, że wiesz wszystko o możliwych konsekwencjach, szczególnie tych negatywnych.

Horoskop na środę 17.07.2019

Możliwe, że uznasz dzisiejszy dzień za początek realizacji ambitnych, długo pielęgnowanych planów na przyszłość. Niektóre z nich będziesz musiała odrzucić z powodu nierealności ich spełnienia w danym momencie. Gwiazdy podpowiadają, że te rzeczy po prostu nie były Ci przeznaczone.

Horoskop na czwartek 18.07.2019

Twoja samodzielność doprowadzi dziś do sukcesu w życiu zawodowym. Dzień będzie okazją do odnalezienia harmonii w miejscu, w którym ostatnio pojawiły się kolce konfrontacji. W miłości spodziewaj się prezentów, słów podziwu i tajnych wyznań.

Horoskop na piątek 19.07.2019

W piątek Twoje postrzeganie rzeczywistości będzie bardzo stronnicze, dlatego lepiej nie podejmuj żadnych poważnych decyzji. Nie polegaj jedynie na pewności siebie we własnych wnioskach i ocenach, inaczej ryzykujesz popełnienie okropnego błędu.

Horoskop na sobotę 20.07.2019

Ten dzień będzie korzystny pod względem wypoczynku w otoczeniu najbliższych Ci osób. Nie osiągniesz pożądanej stabilności emocjonalnej, ale zrelaksujesz się i uporządkujesz myśli.

Horoskop na niedzielę 21.07.2019

Najjaśniejszym wydarzeniem tego dnia będzie spotkanie z osobą, która wniesie wiele różnorodności do Twojego życia. Poczujesz, że jesteś odważna i szczęśliwa. Wszelkie ważne sprawy osobiste warto omówić z drugą połówką. Możesz liczyć na wsparcie Gwiazd. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…