HOROSKOP VIVY!

Wodniki mają szansę na miłość... A co Ciebie czeka w najbliższych tygodniach?

Sprawdź w naszym horoskopie!

Gabriela Łaskowska 7 lutego 2019 17:02
horoskop wodnik
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Tak, jak urodzona 8 lutego Paulina Smaszcz-Kurzajewska, jesteś zodiakalnym wodnikiem? W tym miesiącu możesz spodziewać się niedużych problemów z partnerem. A co czeka inne znaki zodiaku? Sprawdź w horoskopie Vivy!

Wodnik
20.01–18.02

Pora skończyć z narzekaniem. Gorsze samopoczucie szybko poprawisz snem. Więcej uśmiechu i życzliwości. Postaw na komunikatywność. W biznesie wszystko pójdzie jak po maśle dzięki dobrej organizacji. Przyjacielowi, któremu masz coś za złe, warto dać drugą szansę. Nie jest to dobry moment na poważne rozmowy ze stałym partnerem. Dzięki nutce czułości uda ci się odzyskać spokój w związku.

Ryby

19.02–20.03

Znajdź czas na relaks i zacznij walczyć ze stresem. W pracy wykorzystaj swoje atuty. Nowy współpracownik okaże ci wiele sympatii i będzie bardzo pomocny. Pamiętaj tylko, że każdy ma prawo do swojego zdania. Pojawią się korzystne okazje do powiększenia stanu posiadania. To może wzbudzić zazdrość otoczenia. Weekend warto spędzić z dala od wszelkich obowiązków – wybrać się do klubu fitness lub poddać się zabiegom upiększającym.

Baran

21.03–19.04

Jeśli myślisz o kredycie, podwyżce czy awansie, to na razie to marzenie schowaj do szuflady. To nie najlepsza pora na zmianę zajęcia. Twój dom będzie tętnił życiem. Wypełni się przyjaciółmi, śmiechem i gwarem. Uważaj, by twoja nieufność w stosunku do partnera nie popsuła relacji między wami. Dla singli to dobry moment na poszukiwanie wymarzonej miłości. Szczęście już puka do drzwi twojego serca. 

Byk

20.04–20.05

Gwiazdy będą sprzyjać harmonii w relacjach z otoczeniem. Nawiązuj kontakty, realizuj pomysły i korzystaj z rad osób, którym się powiodło. Łatwo będzie o sprzeczkę z przyjacielem, który raczej nie wyciągnie pierwszy ręki na zgodę, więc wszystko zależy od ciebie. Twoje uczucia nie będą teraz całkiem bezinteresowne. Łatwiej pokochasz kogoś, kto zapewni ci dostatek. W najbliższym czasie możesz zafundować sobie pobyt w ciepłym kraju lub zaplanować wyjazd w góry.

Bliźnięta

21.05–21.06

Dobra forma, dobre samopoczucie. Wizyty u kosmetyczki i fryzjera poprawią ci humor. Wykorzystaj twórczą inwencję, którą hojnie obdarzą cię planety. Opanujesz nowe umiejętności. Pisane ci jest teraz zawarcie nadzwyczaj atrakcyjnej umowy handlowej. Masz szansę wzmocnić stan posiadania i zrobić użytek z oszczędności. W weekendowy czas nie przegap okazji do zabawy! W stałym związku wreszcie stabilizacja.

Rak

22.06–22.07

Zapragniesz otworzyć nowy rozdział w swoim życiu. Nie obawiaj się okazywania uczuć. W stałych związkach pojawi się wiele szczęścia. Dobrze wam zrobi wspólny wyjazd lub wyjście na uroczystą kolację. Wkrótce nastąpi przełom w ważnej sprawie zawodowej. Więcej wyrozumiałości dla współpracowników. Nie wdawaj się w niepotrzebne dyskusje. Na pewno to nie jest dobry czas, by spocząć na laurach. Twoim talizmanem będzie uśmiech! 

Lew

23.07–22.08

Staraj się choć na chwilę oderwać od codziennej rutyny. Wybierz się do kina, na koncert. Gwiazdy zadbają, byś była zadowolona ze zbliżających się rodzinnych wydarzeń. Finansowo powiedzie ci się nawet lepiej, niż oczekiwałaś, więc bez wyrzutów sumienia będziesz mogła zaszaleć i pozwolić sobie na ekstrawaganckie wydatki. Poczujesz satysfakcję, gdy usłyszysz od szefa słowa uznania. Ciesz się z sukcesu! 

Panna

23.08–22.09

Wiele satysfakcji sprawi ci skupienie się na swoim hobby oraz zajęciach, które wymagają zdolności manualnych. Możesz liczyć na korzystne zbiegi okoliczności oraz życzliwość innych ludzi. Aby kontakty biznesowe były udane, konieczne jest opanowanie. To doskonały moment na ślub, zaręczyny, a dla samotnych Panien czas, w którym mogą wreszcie poznać kogoś na całe życie. W weekend możliwe obniżenie energii seksualnej.

Waga

23.09–22.10

Aura gwiazd wzmocni cię psychicznie i duchowo, więc łatwiej poradzisz sobie z codziennymi sprawami. Profilaktyka pozwoli uniknąć poważnych chorób. Nawet w nawale pracy nie zapominaj o relaksie. Zapragniesz sukcesów i uznania otoczenia! Niespodziewanie pojawią się dodatkowe źródła dochodu. W małżeństwach przypływ romantycznych uczuć, większe zainteresowanie seksem. Znowu może być pięknie! 

Skorpion

23.10–21.11

Zadbaj o regularne odżywianie. Nie wmawiaj sobie chorób, a będą się trzymały od ciebie z daleka. Konflikty w pracy staraj się rozwiązywać łagodnie. Negocjacje i rozmowy pozwolą ci osiągnąć to, co zamierzasz. Dużo czasu poświęcisz domowi i rodzinie. Zapragniesz nie tylko odnowić wasze wzajemne relacje, ale również zmienić wystrój wnętrza swojego domu. Ktoś obdarzy cię swoją od dawna skrywaną sympatią. 

Strzelec
22.11–21.12

Zabierz się za leczenie przewlekłych dolegliwości. Twój organizm będzie miał dużą zdolność regeneracji. Poczujesz, że żyjesz w zgodzie z samą sobą, a to dobrze wpłynie na twoje kontakty z ludźmi. Wreszcie zaczniesz przyciągać właściwe osoby. Będziesz adorowana, podziwiana i komplementowana. W relacji z ukochanym będziesz grała pierwsze skrzypce. Twoja pozycja zawodowa staje się coraz mocniejsza.

Koziorożec
22.12–19.01

Wenus obudzi w tobie zainteresowanie rozwojem duchowym. Zachwycisz otoczenie urodą, gracją i elokwencją. Zadbasz o ciepłe relacje z seniorami rodu. W miłosnym sektorze horoskopu same pozytywne zmiany. Finansowo powiedzie ci się trochę gorzej. Możesz mieć problemy z zaplanowaniem wydatków. Trzeba będzie załatwić zaległą sprawę w banku. Zadbaj o poprawne kontakty z szefem i współpracownikami.  

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Viva! 1/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!