Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
HOROSKOP

Pieniądze, a może szczęście w miłości? Sprawdź w horoskopie VIVY! co Cię czeka!

To czas zodiakalnych Byków

Bianka 19 kwietnia 2018 10:01
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Co czeka Cię w nadchodzących tygodniach? Oto horoskop na luty 2018! Sprawdź, czy gwiazdy będą Ci sprzyjać! To czas dla Byków. Wzmocni się ich energia, a szczęście dopisywać im będzie w miłości. Jednym z Byków jest Małgorzata Kożuchowska. Aktorka 27 kwietnia kończy 47 lat.

Jak zawsze, przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

Horoskop: Baran

Twoje życie wypełnią teraz pozytywne myśli. Niewykluczone, że w przyjaźni coś się posypie ale ostatecznie wyjdzie ci to na dobre. Niektóre relacje nie przejdą próby czasu, inne się umocnią. Przekonasz się, na kogo możesz liczyć. W sprawach biznesowych masz fantastyczne wsparcie gwiazd. Jest to czas udanych rozwiązań w każdej dziedzinie życia. W weekend oddaj się lenistwu. Zrelaksuj się w domowym zaciszu. Wzmocnij się witaminami.

Horoskop: Byk

Zainteresujesz się medycyną naturalną. W zaciszu domowym niewiele się wydarzy. Bykom bez pary dopisze fantazja. Wystrzegaj się romansu ze Skorpionem. W sprawach finansowych pogoda w kratkę. Nie zaciągaj nieprzemyślanych kredytów, gdyż trudno będzie ci je spłacić. Na prezentacjach biznesowych zaimponujesz innym i odniesiesz sukcesy, o jakich wcześniej mogłaś tylko pomarzyć.

Horoskop: Bliźnięta

Postaraj się nie doprowadzać do konfliktów sercowych na tle zazdrości. Atmosfera rodzinna z twojego powodu może być trochę napięta. Zaplanuj weekendowy wyjazd. Miłe wrażenia gwarantowane, a w dodatku świetnie ci zrobi aktywny wypoczynek. Ogranicz swoje oczekiwania finansowe - przeciwnym razie może cię spotkać rozczarowanie. Walcz ze stresem, uspokój nerwy. Przede wszystkim dobrze się wysypiaj.

Horoskop: Rak

Musisz teraz zadbać o zdrowie i wygodę. Instynkt podpowie ci, co jest dla ciebie dobre. Podróże i zajęcia sportowe będą bardzo udane. W stałych parach ożywienie i wzrost temperatury uczuć. Ze strony twojego otoczenia spotka cię duża przyjemność. Ktoś ci pomoże, okaże sympatię lub okaże sympatię. Weekendowa aura sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności i ciekawych informacji.

Horoskop: Lew

Będziesz w dobrej formie, pełna radości życia. Wymarzony czas na bale i różne działania artystyczne. Możesz znaleźć się w niezwykłym otoczeniu, stać się obiektem zainteresowania miłych ludzi, wspaniale się zabawić i skutecznie oderwać się od codzienności. Randki będą bardzo romantyczne. Podczas negocjacji z szefem unikaj pochopnych decyzji pod wpływem emocji. Unikaj hazardu.

Horoskop: Panna

Masz prawo być w nieci gorszej formie. Łatwiej pokonasz swoje ograniczenia, braki i wady. To doskonały czas by założyć własny biznes. Postaraj się bronić swoich poglądów. Możesz otrzymać ciekawe wiadomości od konkurencji. W ważnych wyborach medytacja wskaże ci właściwą drogę. W sektorze towarzyskim zaczniesz spełniać swoje marzenia. Szczęścia nie trzeba szukać daleko, wystarczy być sobą!

Horoskop: Waga

Twoim największym atutem będzie teraz ciekawość świata. Możesz oczekiwać prezentu od losu w swoim życiu uczuciowym. To okres spotkań rodzinnych, postaraj się podczas nich panować nad sobą i nie powracaj do starych, niewyjaśnionych spraw. Wszystkie zaległe sprawy urzędowe pójdą gładko pod warunkiem, że postawisz na moc pozytywnego myślenia. Wykaż się jednak większą pomysłowością i kreatywnością.

Horoskop: Skorpion

Aktywny tryb życia pozytywnie wpłynie na twoje serce. Możesz poznać kogoś korespondencyjnie. Nowy romans doda ci wigoru i podkreśli twoją charyzmę. Przypadkowe spotkanie z dawno niewidzianymi krewnymi podziała na ciebie sentymentalnie. W finansach uważaj na promocyjne kredyty, bo mogą się okazać w przyszłości twoim zmartwieniem. W weekend dla relaksu wybierz się do teatru albo kina.

Horoskop: Strzelec

To dobry moment na rozwijanie twórczych talentów i nowe hobby. Twoje życie napełnią teraz pozytywne myśli. Znowu poczujesz się szczęśliwa. Zaobrączkowanych czekają przejściowe spory podsycane nutką zazdrości. Dzięki przychylności planet nie będziesz musiała martwić o stan swojego konta - pieniędzy wystarczy ci na wszystko. Twoja pomysłowość zostanie doceniona przez pracodawcę.

Horoskop: Koziorożec

Nadchodzący czas wykorzystaj na odbudowanie sfery duchowej i intelektualnej. Twoje ciało wymaga odpoczynku i regeneracji. Dzięki komplementom uwierzysz że jesteś atrakcyjna! W domu ciepły,przyjazny klimat. Bądź nieufna wobec nowych współpracowników, postaw na wypróbowany zespół kolegów. Jeśli poszukujesz pracy, pytaj o nią znajomych. Nie mów o swoich problemach, a unikniesz plotek.

Horoskop: Wodnik

Czas, by zadbać o siebie i zainwestować w swój wygląd. To sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzona. Wodniki pracujące na własny rachunek będą miały więcej zleceń. Czeka cię żmudne załatwianie wielu pilnych i skomplikowanych spraw . Na brak pieniędzy nie będziesz narzekała, jednak nie szastaj nimi na prawo i lewo. Pomożesz rozwiązać problem przyjacielowi. W miłości nie wybiegaj zbyt daleko w przyszłość.

Horoskop: Ryby

To czas dbania o zdrowie, zwłaszcza jeśli dawno nie byłaś na badaniach kontrolnych. Zabiegi lecznicze przyniosą teraz wyjątkowo dobry skutek. Staraj się jeść więcej zdrowej żywności. Przed samotnymi szansa na niezwykłe spotkanie. Relacje małżeńskie pogłębią się jeszcze bardziej i wiele zaobrączkowanych Ryb zapomni na jakiś czas o romansach i zdradach. W pracy sporo zajęć. Jeśli podejdziesz do spraw spokojnie i rozmysłem, osiągniesz sukces. 

Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Małgorzata Kożuchowska
Fot. Mateusz Stankiewicz

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.