HOROSKOP

Horoskop VIVY! Sprawdź, co czeka Cię w nadchodzących tygodniach!

To czas relaksu dla zodiakalnych Byków

Bianka 13 kwietnia 2018 08:03
Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal

Rok 2018 to pora, by zadbać o swoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne, a także postawić na rozwój. Sprawdź, czy astralne niebo będzie sprzyjać Ci w kwietniu.

Trwa czas zodiakalnych Wodników. Jednym z nich jest Maja Sablewska, która 5 kwietnia ukończyła 38 lat.

Co mówi Wasz horoskop? Sprawdźcie!

Horoskop - Wodnik

Pokaż swoje zalety. Zabłyśniesz teraz inteligencją, pomysłowością i niebanalnym poczuciem humoru. Inwestuj w wiedzę. W sprawach biznesowych uda ci się pogodzić sprzeczne interesy. Postaraj się otaczać wiarygodnymi współpracownikami. Skup się na finansowej sferze życia. Nareszcie znajdziesz czas dla ukochanej osoby. Dobrze wam zrobi wspólny wyjazd na weekend. Przyjaciel, przy którym czujesz się bezpiecznie, stanie ci się bliższy.

Horoskop - Ryby

Poprawa nastroju, zwyżka formy i mnóstwo energii! Umieść na liście priorytetów swoje prawdziwe potrzeby, a to, o czym marzysz, będzie na wyciągnięcie ręki. Osoby w stałych związkach będą bardzo szczęśliwe. Jeśli pracujesz na etacie, szef okaże ci swoje zadowolenie i niewątpliwie zauważy twoje zaangażowanie. Jeśli prowadzisz własną firmę, wygrasz przetarg lub podpiszesz korzystny kontrakt.

Horoskop - Baran

Nabierzesz dystansu do sytuacji rodzinnych,  które nie masz wpływu. Jak najczęściej okazuj bliskim sympatię i rób im drobne niespodzianki. Wpadniesz na pomysł zorganizowania spotkania klasowego. Jest duża szansa, że uda wam się zebrać w pełnym gronie. Weekend to najlepszy czas na wizytę u fryzjera albo kosmetyczki. Poczujesz się zrelaksowana. Trzymaj się z dala od intryg w miejscu pracy.

Horoskop - Byk

Postaw na pozytywne myślenie, a wszystko pójdzie jak z płatka. Ktoś, kogo bardzo lubisz, sprawi ci naprawdę miłą niespodziankę. Wymarzony czas na wszelkie eksperymenty, także w miłości. Single będą flirtować bez opamiętania. Zachwycisz innych tak, że będą lgnąć do ciebie jak pszczoły do miodu. Twój stały partner stanie się bardzo zazdrosny, czego nie będzie próbował nawet ukryć. W finansach wiele będzie zależało od twojej przebiegłości.

Horoskop -Bliźnięta

Masz talent do zjednywania sobie ludzi, dzięki czemu możesz sporo osiągnąć. Uda ci się przekonać do siebie kogoś ważnego. Układ astralny namawia do większych wydatków i kredytów. Znajdź czas na romantyczną kolację z ukochanym. Wspólna zabawa i spontaniczna radość scementują każdy związek. Twoja miłość pokona wszelkie przeszkody, jeśli jej korzenie tkwią w przyjaźni. Możliwość zalegalizowania związku.

Horoskop - Rak

Uwierz w siebie i nie odkładaj niczego na później – teraz sprzyja ci szczęście. Wstąpi w ciebie nowa energia. Bardzo się przyda, bo nieraz trzeba będzie podejmować błyskawiczne decyzje. Blisko ciebie pojawi się ktoś, kogo w przeszłości bardzo kochałaś. Wenus wróży szczęście w przyjaźni. Znajdź czas, aby wysłuchać innych. Układ planet sprzyja dobrym pomysłom na zdobycie dodatkowych pieniędzy! Uporządkuj to, co wymknęło się spod kontroli.

Horoskop - Lew

Odkryjesz sekrety i poznasz tajemnice innych ludzi. Zdaj się czasami na wsparcie bliskich. To dobry czas dla wszystkich Lwów zakochanych i będących w związkach. Czekają was czułe schadzki i romantyczne randki. W pracy czas upłynie ci na niekończących się dyskusjach o przyszłości firmy. Masz szansę na sukces! Wkrótce będziesz triumfować. Warto wyjaśnić tematy związane z podatkami i różnymi opłatami.

Horoskop - Panna

Zacznij dbać o sylwetkę. Nie żałuj czasu na gimnastykę. Ktoś z bliskich przyjaciół zawiedzie twoje zaufanie. Staraj się nie chować długo urazy. W rodzinie ślub bądź narodziny. Niewykluczone, że dostaniesz piękny prezent. Usłyszysz wiele słów uznania. W twoim życiu zawodowym zagości spokój, a nawet nuda. Skorzystaj z wolnego czasu i zrób porządek w dokumentach, a także pozałatwiaj zaległe sprawy.

Horoskop - Waga

W rodzinnym domu otaczać was będzie miła atmosfera i czeka wspólne biesiadowanie. Miłość stanie się mistycznym rytuałem, w którym zechcesz zatracić się bez reszty. W finansach uśmiechnie się do ciebie szczęście. Wreszcie kupisz to, o czym marzysz. Ktoś, kto coś ci obiecywał, teraz dotrzyma słowa. To znakomity czas na wszelkiego rodzaju zabiegi upiększające. Zadbaj o lepsze odżywianie się i oczyszczenie organizmu.

Horoskop - Skorpion

Dbaj o wystarczającą ilość snu. Wzmocnij system odpornościowy. Przyda ci się krótki urlop. Samotne Skorpiony stoją przed bramą raju ziemskiego – nowa miłość, wspaniały seks. To okres spełnienia marzeń. Popatrzysz z optymizmem na swoją rodzinę, współpracowników i znajomych. Dawne biznesowe propozycje i pomysły właśnie teraz zobaczysz w zupełnie nowym, lepszym świetle.

Horoskop - Strzelec

Układ planet rozbudzi potrzebę taktu, empatii i harmonii we wszystkich układach międzyludzkich. Bardziej ceń to, co masz. Rozpoczyna się czas romantycznych randek i namiętnego seksu. Single mogą wrócić do starych uczuć i dadzą szansę dawnej sympatii. Ożywią się relacje biznesowe. Unikaj zatargu z bankami. Bądź ostrożna i przewidująca w podróży. Kondycja i zdrowie na pewno cię nie zawiodą.

Horoskop - Koziorożec

Życzliwość do świata wzbogaca wyobraźnię, stając się źródłem autentycznej radości w sercu. Spisz swoje pomysły na przyszłość. Spokój to dobry doradca. Jeśli szukasz nowych przyjaciół, to właśnie teraz będziesz mogła liczyć na nowe, sympatyczne znajomości. Najcenniejsze jest to, na co długo się czekało! W sprawach serca pozwól sobie na więcej fantazji! Dobry seks cementuje związek. 

Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal

Znani polscy single: Maja Sablewska
Fot. Instagram @sablewska

 

 

 

 

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!