horoskop
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
HOROSKOP VIVY!

Jesteś zodiakalną Wagą? Przed Tobą same dobre chwile! A inne znaki?

Sprawdź, co Cię czeka w najbliższym czasie!

Redakcja VIVA! 4 października 2018 19:32
horoskop
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Tak jak Kasia Cichopek jesteś zodiakalną Wagą? W najbliższym czasie czekają Cię same dobre chwile! Wreszcie będziesz mieć chwilę na relaks, więc dobrze go wykorzystaj. A co z pozostałymi znakami? Sprawdźcie w naszym horoskopie!

Waga
23.09–22.10

Całe niebo ci sprzyja! Układ planet zapowiada wyłącznie dobre dni! Masz wymarzony czas na odpoczynek, zrelaksowanie się i zadbanie o siebie. Zwróć uwagę na starsze osoby w twojej rodzinie lub najbliższym otoczeniu, może potrzebna im twoja  pomoc. Samotne wago kogoś oczarują, a interesujące poglądy staną się tylko wstępem do namiętnego romansu. Może on zakończyć się zaręczynami i wspólnym zamieszkaniem.

Skorpion
23.10–21.11

Będziesz w centrum zainteresowania – uwielbiana i adorowana. Pozwól sobie na odrobinę fantazji
a twoja druga połówka będzie zachwycona i odpłaci się tym samym. Na spotkaniach służbowych uważaj na osoby fałszywie skromne. Wytycz sobie ambitne cele. Zmobilizujesz współpracowników do walki
o lepsze wyniki. Pomimo natłoku spraw postaraj się wygospodarować kilka wolnych chwil dla przyjaciół.

Strzelec
22.11–21.12

Będzie spokojniej. Z dystansem spojrzysz na sprawy zawodowe. W kontaktach ze współpracownikami dobrze będzie, jeśli postawisz na powściągliwość i nie będziesz nikogo wtajemniczała w osobiste zmartwienia. Finansowo powiedzie ci się trochę gorzej- możesz mieć problemy z planowaniem wydatków. Trzeba będzie załatwić zaległą sprawę w banku. W kwestii uczuć możesz zdać się na głos serca. Usłyszysz komplementy.

Koziorożec
22.12–19.01

Zadbasz o wygląd ze zdwojoną troską. Fitness poprawi ci nastrój. W pracy szykuje się sporo zamieszania. Dzięki zdolnością dyplomatycznym i urokowi osobistemu uda ci się przetrwać zawirowania w firmie. Nadchodzi dobry czas dla uczuć. Stałym związkom gwiezdna pogoda wróży miłą stabilizację. Dla samotnych pojawi się szansa na miłość od pierwszego wejrzenia, więc gdy nagle zobaczysz kogoś interesującego nie chowaj się przed nim.


Wodnik
20.01–18.02

Słowa mają szczególną moc, więc waż je starannie, bo mogą zapaść głęboko w czyjąś pamięć. Będziesz potrzebowała więcej spokoju i wyciszenia. W stałych związkach zapanuje tak cudowna atmosfera, że zapomnicie o bożym świecie. Jeśli do tej pory czułaś się niedoceniona przez zwierzchników, teraz ulegnie to zmianie. Pojawi się szansa na awans i większe pieniądze. Lekkomyślność może spowodować zatargi w urzędach lub bankach.

Ryby
19.02–20.03

Poczujesz przypływ optymistycznych myśli i wewnętrzny spokój. Zainteresujesz się zdrowym stylem życia oraz medycyną niekonwencjonalną. Zakochanych czeka teraz czas podsumowań. Może wyznaczysz datę zaręczyn , a może ślubu? Dobry klimat dla długoletnich związków. Strefa finansów rysuje się w jasnych barwach. Będziesz bardzo przekonująca. W urzędzie załatwisz każdą, nawet najtrudniejszą sprawę.  

Byk
20.04–20.05

Wenus zapewni ci romantyczne przygody. Nowe znajomości singlom przyniosą radość i nadzieję. Usłyszysz wiele pozytywnych słów i komplementów. W sprawach służbowych przyda ci się większa dawka asertywności. Stawiaj na wszystko, co nowe, nawiązuj kontakty międzynarodowe. Nie odrzucaj pochopnie żadnej propozycji. W finansach staniesz się bardziej przewidująca. Dobry układ astralny dla długofalowych inwestycji.

Bliźnięta
21.05–21.06

Odzyskasz dobre samopoczucie i pogodę ducha. Będziesz mieć ochotę na szaloną zabawę. W ważnych sprawach osobistych nie ulegaj poszeptom wyobraźni, nie rozpoczynaj niczego pod wpływem sugestii i iluzji. Na polu zawodowym gwiazdy zmobilizują cie do działania, rozbudzą ciekawość i wyobraźnię. Nie marnuj czasu. Taka okazja może się nie powtórzyć. W weekend zapragniesz wybrać się na niezaplanowaną wycieczkę

Rak
22.06–22.07

Będziesz pełna życia i radości. Mogą tylko wrócić problemy z bezsennością. Zadbaj o zdrowe odżywianie się i witaminy. Jakieś wydarzenie w twoim życiu osobistym sprawi , że odzyskasz wiarę w prawdziwą przyjaźń i miłość. To o czym marzysz, znajdzie się w zasięgu twojej ręki. Przed tobą kuszące perspektywy, które przyniosą sukces, musisz tylko z nich skorzystać. Przyłóż się do nowych obowiązków. Wzrosną szanse na awans.  

Lew
23.07–22.08

Znajdź czas na refleksję. Powinnaś zregenerować siły i nabrać dystansu do świata. Bezsenność to wynik przemęczenia. W pracy wykorzystaj nowe możliwości – postaw na kreatywność, dokształcaj się . Przygotuj się na to , że czasami obowiązki będą wymagały od Ciebie zostania dłużej po godzinach. Przed tobą nieustające powodzenie w miłości. Będziesz czarować i urzekać, a jeżeli jesteś osobą samotną, ktoś tajemniczy podbije  twoje niezdobyte serce.

Panna
23.08–22.09

Przeanalizuj swoje życie. Warto wybrać się do psychologa, wróżki, astrologa. Rozpocznij jesienną kurację wzmacniającą. Wybierz się na daleki spacer, aby dotlenić organizm. Chroń swój dom przed niepożądanymi osobami ,  które zakłócają jego harmonię. W miłości pozwolisz sobie na więcej spontaniczności. W finansach dużo zyskasz, ale unikaj niepewnych inwestycji. A może zapiszesz się na kursy doszkalające?  

Katarzyna Cichopek
Fot. Instagram @katarzynacichopek

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.