horoskop
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
HOROSKOP VIVY!

Jesteś zodiakalnym Lwem? Ten miesiąc będzie dla Ciebie bardzo udany!

A inne znaki? Sprawdź!

Bianka - Redakcja VIVA! 18 października 2018 18:01
horoskop
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Tak, jak urodzona 23 października aktorka Emilia Clarke, jesteś zodiakalną Wagą? W najbliższych tygodniach powinieneś skupić się na kontaktach z najbliższymi. Powinieneś również uwierzyć w swoje możliwości i mierzyć wysoko! A co czeka inne znaki zodiaku w najbliższych tygodniach? Sprawdź w naszym horoskopie!

Waga
23.09–22.10

Źródłem pozytywnej energii będą dobre kontakty rodzinne. Mimowolnie wpływasz na innych ludzi, więc uważaj na składane obietnice. Uświadomisz sobie, że niepowodzenia w kontaktach służbowych to także twoja wina. Dzięki inteligencji i doświadczeniu zrealizujesz swoje przedsięwzięcia. Atakuj konkurencję, sięgaj po wyższe stanowisko. Nie bądź zbyt skromna! Pieniądze przyjdą w najmniej oczekiwanym momencie.

Skorpion
23.10–21.11

Warto nazwać rzeczy po imieniu, zwłaszcza gdy w grę wchodzi przyjaźń. Ktoś poznany w internecie może okazać się niezwykle seksowny. Dobry klimat dla par w długoletnich związkach. Szczera rozmowa z partnerem doda ci sił i pewności siebie. Jeśli jesteś artystką, na pewno stworzysz lub wymyślisz coś niebanalnego. W sprawach finansowych – uśmiech losu. Jest szansa na premię.

Strzelec
22.11–21.12

Zajmij się teraz duchową stroną życia – przyniesie ci to wielkie powodzenie. Nie popadniesz w marazm. Pamiętaj, że miłość trzeba pielęgnować, wtedy na pewno rozkwitnie. Jeśli postawisz na szczerość, wróci romantyczna atmosfera. Szukasz partnera? Odwiedzaj miejsca związane ze sztuką, dobrą kuchnią i luksusem. W firmie zawirowania. Grunt to dobra organizacja. Otrzymasz nowe propozycje.

Koziorożec
22.12–19.01

To dobry czas na wzmocnienie więzi rodzinnych. Szczególnie z dalszymi krewnymi. W sprawach uczuciowych pozwól, by druga strona grała przez chwilę pierwsze skrzypce. Gwiazdy rokują pomyślność wszystkim twoim finansowym zamierzeniom. Wykorzystaj więc ten okres, bo tak dobra passa nieprędko może się powtórzyć. Dbaj o ruch na świeżym powietrzu, ale nie tylko w weekendy! Strzeż się przeziębień i infekcji.

Wodnik
20.01–18.02

Będziesz zabawna, radosna i pełna energii. Na spotkaniach zawodowych przejawiaj inicjatywę. Nie czekaj, aż szef sam poprosi cię o poradę. Zawsze pierwsza znajduj wyjście z trudnej sytuacji i wyciągnij z niej konstruktywne wnioski. Ryzykowne posunięcia ci nie zaszkodzą. Obietnice, które teraz otrzymasz, powinny się spełnić. Wenus wróży skłonność do rozdawania rzeczy i uśmiechów!

Ryby
19.02–20.03

Kosmos szykuje dla ciebie mnóstwo niespodzianek. Rozkwitnie życie towarzyskie. Zarówno stare, jak i nowe znajomości okażą się bardzo wartościowe. Uważaj, by twój związek nie ucierpiał z powodu plotek lub zazdrości. Okazuj ukochanemu więcej czułości. Samotni oddadzą się upojnemu flirtowaniu przez internet. W sektorze biznesowym będziesz konsekwentnie zmierzać do wytyczonego celu. W kontaktach ze współpracownikami powinnaś wykazać więcej dyplomacji.

Byk
20.04–20.05

Twój optymizm, radość życia i energia sprawią, że podbijesz serca wszystkich wokół. Wszystko ci się uda! Jeśli potrzebujesz pomocy w podjęciu trudnej decyzji, poszukaj jej u fachowca. Pamiętaj, by działać zgodnie z prawem, unikać pokus łatwego zarobku i nieuczciwych wspólników. Pojawi się okazja na awans lub ktoś inny zaproponuje ci lepsze stanowisko. Finansowo będzie coraz lepiej. Zadbaj o kondycję i odporność.

Bliźnięta
21.05–21.06

Szukając swojej drugiej połówki, możesz liczyć na wsparcie gwiazd. Będziesz w centrum uwagi. Wiele atrakcyjnych osób będzie zabiegać o twoje zainteresowanie. Pozwól się uwodzić, stopniując napięcie. W sprawach biznesowych możesz potrzebować dobrych rad. Jeśli w twojej głowie kłębią się pytania, nie szukaj odpowiedzi samodzielnie, bo nie będziesz obiektywna. Załatwisz coś, na czym ci zależy.

Rak
22.06–22.07

Staniesz się odporna na krytykę innych. Zastanów się, czego pragniesz, i zacznij realizować swoje marzenia. Kup coś nowego albo zrób porządek w garderobie. Poczujesz się lepiej, a to z pewnością doda ci energii, tak potrzebnej jesienią. Samotni zainteresują się kimś z wzajemnością. Z przypadkowej znajomości może się zrodzić prawdziwa przyjaźń, a może i romantyczne uczucie? Większość spraw służbowych zacznie się układać po twojej myśli.

Lew
23.07–22.08

Zapowiada się czas pogodny i zachęcający do osobistego rozwoju. Teraz twoje zalety zostaną podkreślone, a wady będą mniej widoczne. Będziesz bardzo życzliwa dla rodziny i bardzo wyrozumiała dla otoczenia. Zdasz egzaminy, zdobędziesz też zaufanie kogoś wartościowego. Spodziewaj się jakichś dobrych wiadomości. Otrzymasz propozycję współpracy zapewniającą większy prestiż. Duży oddech finansowy.

Panna
23.08–22.09

Nie bagatelizuj pierwszych oznak przeziębienia. Przygotuj się na huśtawkę nastrojów. Zatrzymaj się wtedy i wycisz. Jeśli zamiast słuchać rozsądku, ulegniesz romantycznej pokusie, będziesz żałować. Zechcesz podwyższać kwalifikacje lub pochwalić się przed koleżankami nową pasją. Będziesz w tym dobra! Dobry moment na realizację śmiałych pomysłów, nawet na zmianę pracy. Gdy dostaniesz nową propozycję, najpierw rozmawiaj o wynagrodzeniu.  

Emilia Clarke
Fot. Getty Images

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.