horoskop koziorożec
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
HOROSKOP VIVY!

Jesteś zodiakalnym Wodnikiem? Masz szansę na miłość!

A inne znaki? Sprawdź!

Bianka - Redakcja VIVA! 27 grudnia 2018 17:01
horoskop koziorożec
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Tak, jak modelka Kate Moss jesteś zodiakalnym Koziorożcem? Twoja relacja z partnerem rozkwitnie! Za to Wagi mogą liczyć na pasmo powodzeń w pracy. A co czeka inne znaki w najbliższych tygodniach? Sprawdź w naszym horoskopie!

Koziorożec

22.12–19.01

Zadbaj o swój wygląd zewnętrzny i miło odnoś się do innych. Im bardziej się postarasz, tym więcej pozytywnych efektów osiągniesz. Rodzinne spotkanie będą niczym miód na twoje stroskane serce. W twoim związku zapanuje zgoda, a w łóżku będzie wręcz jak w niebie. Pielęgnujcie to, co was łączy. Oczekuj korzyści finansowych lub bonusu w postaci szkolenia. Może zainwestujesz w remont w domu.

Wodnik

20.01–18.02

Musisz stale podładować akumulatory, bo inaczej tracisz wewnętrzny blask. Nie zaniedbuj kontrolnych wizyt u lekarza. Jeśli nie umiesz wybaczać innym, to pora się nauczyć! Ktoś z rodziny będzie potrzebował twojej pomocy, choć nie będziesz umiał o nią prosić. Single mają szanse na miłosne uniesienia i atrakcje. W finansach pomyślność i okazja do dobrych inwestycji. Podczas weekendu uważaj na drodze.

Ryby

19.02–20.03

Poczujesz przypływ twórczej energii. Zainteresujesz się magią i parapsychologią. Zrelaksowana osiągniesz szczyt swoich możliwości. Doskonały moment by porozmawiać z szefem o podwyżce. Twoją pracowitość dostrzegą nawet niezbyt przychylne ci osoby. Zadbaj o dobre relacje z najbliższą rodziną. W uczuciach bez zmian, co nie oznacza że powieje nudą. Nie pouczaj bliskich. Unikaj plotek.

Baran

21.03–19.04

Być może będziesz musiała podjąć jakieś ważne decyzje w sektorze osobistym. Nie ma jednak powodów do obaw, poradzisz sobie ze wszystkim. Tylko nie angażuj się we wszystkim tak emocjonalnie. Zapomnisz o ty, co wcześniej bolało. Przypływ gotówki. Niezbyt dużej, ale będziesz mogła pozwolić sobie na przyjemności. Pamiętaj o u całowaniach dla byka i strzelca. Uśmiechnij się !

Byk

20.04–20.05

To dobry czas, by sprawić sobie jakiś talizman albo amulet, dzięki któremu ustrzeżesz się przed różnymi chorobami. Spróbuj odpocząć zrelaksować się - zafunduj sobie na przykład serię relaksujących masaży. Im bliżej weekendu będziesz miała lepsze samopoczucie. Nie izoluj się od otoczenia. Kłopoty zbliżają ludzi. Staniesz przed nowymi wyzwaniami zawodowymi. Mimo obaw uda ci się odnieść sukces. Poczujesz się doceniona. Oby tak dalej!

Bliźnięta

21.05–21.06

To czas pełen szans. Broń, w co wierzysz, nawet jeśli czujesz, że nie przysparza ci to popularności. Pilnuj pieniędzy i dokumentów. Chwila nieuwagi i możesz pożegnać się z dowodem, paszportem czy prawem jazdy. Zaczniesz realizować najśmielsze marzenia na polu zawodowym. Miła niespodzianka to wizyta dawno niewidzianych gości. Kup butelkę wina! To dobry moment by zadbać o harmonijne relacje między bliskimi.

Rak

22.06–22.07

Przed tobą wiele spotkań i pasjonujących rozmów. Pamiętaj o zobowiązaniach i terminach. W pracy zdecydowanie mniej dyskutuj, więcej działaj. Jeśli przystępujesz do egzaminów, o powodzeniu zdecyduje twoja umiejętność samodzielnego myślenia. Nie pozwól się skusić na bibeloty, które nie będą potrzebne. Skoncentruj się na zaplanowaniu świątecznego menu. Zabłyśniesz inwencją! Wenus oderwie cię od dręczących myśli.

Lew

23.07–22.08

Doskonała kondycja i nastrój. Warto zwrócić uwagę na to, co jesz. Zatęsknisz za odrobiną romantyzmu i staniesz się bardziej sentymentalna. Będziesz się cieszyć ogromnym powodzeniem u płci przeciwnej. Codziennie ktoś będzie próbował cie poderwać, ale nie trać głowy i rozsądnie wybieraj partnerów. Nie rezygnuj z ambitnych planów zawodowych i nie przerzucaj się na awaryjny plan B. Uwierz w siebie! W weekend możesz stanąć przed poważnym dylematem moralnym.

Panna

23.08–22.09

Nikt nie przejdzie obojętnie obok ciebie. Pod wpływem nowych znajomości zainteresujesz się metodami naturalnego leczenia. Przy okazji zadbasz o zdrowie. W rodzinie spokój i ciepła, życzliwa atmosfera. Powinnaś popracować nad dobrą organizacją pracy. W przeciwnym razie będziesz musiała wysłuchać pretensji szefa. Spodziewaj się zwrotu jakiegoś długu, co mile cie zaskoczy.

Waga

23.09–22.10

Nie obiecuj innym zbyt wiele, bo układ planet radzi ci najpierw zatroszczyć się o własne sprawy. Warto teraz zaprosić znajomych i urządzić przyjęcie. Nie zabraknie ci wielbicieli! Niektórzy z nich będą pochodzić z innego niż ty środowiska. W biznesie wspaniałe perspektywy. Masz świetne pomysły i dużo energii. Możesz wiele osiągnąć! Tylko nie daj się sprowokować uwagami współpracowników.

Skorpion

23.10–21.11

Wielkimi krokami nadchodzi do Ciebie uznanie ludzi i spokój ducha. Masz szansę poznać kogoś kto zmieni twoje życie. Ostrożnie z podejmowaniem decyzji. Żadnych szaleństw! Sprawy rodzinne na dobrej drodze. W tarapatach znajdziesz pomocną dłoń. W najbliższym czasie czeka cie niespodziewany zastrzyk gotówki. Dobrze ją zainwestuj- najlepiej przeznacz na romantyczny wyjazd.

Strzelec

22.11–21.12

Najlepiej odpoczniesz wśród ludzi pełnych wewnętrznej harmonii. Będziesz bardziej wymagająca i zechcesz uwolnić się od relacji które cie ograniczają. Jeśli jesteś w stałym związku , przejmij stery i zaplanuj romantyczny wieczór tylko we dwoje. W sektorze zawodowym wszystkie znaki na niebie będą wam sprzyjać. Zamarzysz o władzy i zaczniesz odważnie realizować swoje pomysły. W weekend zatęsknisz za dobrym filmem i książką.

Kate Moss
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?