wendzikowska-hobby-gwiazd-5
Fot. Instagram: @aniawendzikowska
o tym się mówi

Co gwiazdy robią w wolnym czasie? Zainspiruj się ich hobby!

Pole dance, gotowanie, a może…

Redakcja VIVA! 17 października 2020 15:30
wendzikowska-hobby-gwiazd-5
Fot. Instagram: @aniawendzikowska

Wiele gwiazd w mistrzowski sposób łączy życie zawodowe z prywatnym. Znajdują też czas na praktykowanie hobby, które sprawiają im przyjemność i pozwalają się zrelaksować. Wiele znanych osób uwielbia uprawiać sport. To chyba jedno z najbardziej popularnych zajęć, któremu celebryci oddają się w wolnym czasie. Niektórzy chodzą na siłownię, inni wybierają bardziej ekstremalne sporty. Bieganie czy ćwiczenia z trenerem to tylko niektóre z  popularnych wśród gwiazd hobby. Czym jeszcze interesują się celebryci i co robią w wolnym czasie?

Hobby gwiazd: Anna Wendzikowska - pole dance

Dziennikarka Anna Wendzikowska zaczęła ćwiczyć taniec na rurze. Choć nazwa wielu może się nienajlepiej kojarzyć, to pole dance jest ostatnio niezwykle popularny. To niezwykle widowiskowy, a zarazem bardzo wymagający sport! Jak radzi sobie Anna? Bardzo dobrze - wystarczy spojrzeć na zdjęcie z jej piątej lekcji tańca! Gwiazda pochwaliła się nim na Instagramie, a post opatrzyła takim komentarzem:

Żarty się skończyły 💪🏻 lekcja numer pięć #poledance with @paulina_zelman dzisiaj zdobyłam całą masę siniaków.. jestem dumna i blada #funtime #challengeyourself #upsidedown #mylife

Hobby gwiazd: Marcelina Zawadzka - motor i samochody

Marcelina Zawadzka w wolnym czasie jeździ na motorze i uwielbia też terenowe samochody. Ostatnio brała udział w Rajdzie Baja Poland w Drawsku Pomorskim. „Serwus! Moi kochani, coś dla ludzi z pasją. Minął prawie miesiąc od zakończenia Rajdu Baja Poland w Drawsku Pomorskim – jednego z najważniejszych wydarzeń motorsportowych w Polsce. Jestem niezwykle szczęśliwa ze mogłam brać w nich udział”, napisał w opisie do zdjęcia z rajdu, które opublikowała na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Serwus! Moi kochani, coś dla ludzi z pasją 😎🚗🏍🚍 Minął prawie miesiąc od zakończenia Rajdu Baja Poland w Drawsku Pomorskim – jednego z najważniejszych wydarzeń motorsportowych w Polsce. Jestem niezwykle szczęśliwa ze mogłam brać w nich udział 🙆🏼‍♀️😍, teraz z niecierpliwością czekam na kolejne starcie... i jest 💪🏻💪🏻💪🏻 już jutro Baja Drawsko Pomorskie 2020 😎👌🏼🦹🏼‍♀️🔙 W związku z odwołaniem zawodów na Węgrzech, wyniki całego sezonu 2020 Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych oraz Dacia Duster Motrio Cup rozstrzygną się już w sobotę 🙌🏻😳🤭🙃👌🏼 W DDMC zapowiada się emocjonująca walka👩🏻‍🎤💪🏻👨🏼‍🎤 Rozpiera mnie radość, że znów będę mogła taplać się w błocie a wręcz czasami betonować (bo inaczej nie umiem tego nazwać😻🥴😻zmagać z deszczem, piachem, a także swoimi słabościami. Wydawac by się mogło ze zapowiada się mało komfortowy weekend a dla mnie to spełnienie marzen! OGROMNE DZIĘKI ❤️@holowczycracing @krzysztof.holowczyc @pascal_brodnicki_official @dacia_duster_cup_ Zapraszam na metę rajdu a także ceremonie wręczenia nagród - ‪Sobota 10.10.2020‬ - Ok 17:00 Scena na terenie Parku Serwisowego w Drawsku Pomorskim #rally #rallysport #bajapoland2020 #car #cars #4na4 #daciaduster #drawskopomorskie #ilovethissport 🙏 #3majciekciuki za pogodę i za nas ✊🏻✊🏻✊🏻 #seeyou

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Hobby gwiazd: Marcin Tyszka - rośliny

Fotograf Marcin Tyszka jest ogromnym pasjonatem roślin, a prace nad swoim tarasem opisał w poście na Instagramie: „Ten moment gdy twój projekt staje się rzeczywistością, nie możesz oderwać wzroku od dachu Sąsiadki i zachodu słońca nad Warszawą.... wcześniej musiałem oglądać plastikowy trawnik, połamaną pergolę przywiązaną do dachu sznurkiem oraz skład suchych choinek z wielu lat... grunt, że można zmienić świat, przynajmniej ten który nas otacza... metamorfoza śmietniska w bajkowy taras zajęła kilka miesięcy... to dopiero początek i techniczne zdjęcie, ale już dziś słuchać szum liści i bzykanie kolorowych owadów... będzie jeszcze piękniej, jak się #tysiogrodnik za coś weźmie tooo nie zaśnnie aż nie będzie raju... tworząc #urbanjungle najważniejsze by ogród nie tracił liści przez cały rok, wyglądał tak samo pięknie latem i zimą... obiecuję Wam, że w grudniu będzie nadal soczyście i magicznie .... (zielone to nie znaczy że tuje ... tym rosochotnikom dziękujemy  jest tak wiele pięknych zimozielonych roślin)”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ten moment gdy twój projekt staje się rzeczywistością, nie możesz oderwać wzroku od dachu Sąsiadki i zachodu słońca nad Warszawą.... ☺️ wcześniej musiałem oglądać plastikowy trawnik , połamaną pergolę przywiązaną do dachu sznurkiem oraz skład suchych choinek z wielu lat 😳😳😳 ... grunt, że można zmienić świat , przynajmniej ten który nas otacza... metamorfoza śmietniska w bajkowy taras zajęła kilka miesięcy ... to dopiero początek i techniczne zdjęcie, ale już dziś słuchać szum liści i bzykanie kolorowych owadów... będzie jeszcze piękniej, jak się #tysiogrodnik za coś weźmie tooo nie zaśnnie aż nie będzie raju... tworząc #urbanjungle najważniejsze by ogród nie tracił liści przez cały rok, wyglądał tak samo pięknie latem i zimą... obiecuję Wam, że w grudniu bedzie nadal soczyście i magicznie .... ( zielone to nie znaczy że tuje ... tym rosochotnikom dziękujemy 👿👿👿 jest tak wiele pięknych zimozielonych roślin ) @tysiohome 🌴 fot gdy robię fot by @zadrogagorzny 😍

Post udostępniony przez Marcin Tyszka-Tysio (@tyszka_marcin)

Hobby gwiazd: Kinga Rusin - jazda konna

Dziennikarka Kinga Rusin uwielbia jazdę konną. Jest też częstym gościem w Stadninie Koni Ferensteinów. Podobno dopiero kiedy miała nieco ponad 20 lat, zamieszkała bardzo blisko stajni, co zmotywowało ją do nauki jazdy konnej. Gwiazda mówi, że nie jeździ profesjonalnie, lecz rekreacyjnie. Jednak nie raz startowała na zawodach ujeżdżeniowych!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hubertus to na szczęście też święto jeźdźców, a nie tylko święto myśliwych (z którymi od lat walczę). Można więc świętować zakończenie sezonu jeździeckiego, nie ciesząc się wcale z rozpoczęcia łowieckiego. Dla mnie jedyną akceptowalną formą polowania jest to bezkrwawe, które ma miejsce na jeździeckim hubertusie. Jest symbolem czegoś co w cywilizowanym świecie natychmiast powinno się skończyć. Sugerowanie przez hejterów i hejterskie medium, że uczestnicząc w konnym hubertusie (gonitwa na koniec sezonu jeździeckiego) wspieram myśliwych i ich święto jest zwykłym chamstwem i obrzydliwością.

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Hobby gwiazd: Jennifer Garner - gotowanie

Jedna z naszych ulubionych zagranicznych aktorek - Jennifer Garner jest prawdziwą pasjonatką gotowania. Swoje kuchenne eksperymenty pokazuje w postach wideo na Instagramie. Profil aktorki obserwuje już prawie 10 milionów osób!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.