Pomysł na weekend z rodziną
Fot. Materiały Prasowe
STYL ŻYCIA

Gwiazdy na Zimowym Narodowym!

Poznaj szczegóły

Redakcja VIVA! 1 grudnia 2019 12:40
Pomysł na weekend z rodziną
Fot. Materiały Prasowe

Zimowy Narodowy to punkt obowiązkowy na zimowej mapie Warszawy. Zimowe atrakcje dla dzieci i dorosłych, niezapomniane chwile z rodziną i znajomymi, 100% ZIMY niezależnie od pogody, doceniają także gwiazdy. Monika Mrozowska i Katarzyna Burzyńska spędziły aktywny poranek korzystając z pięknie oświetlonego Lodowiska E.Wedel i zjeżdżając z 12-metrowej Górki Lodowej E.Wedel.

Zimowy Narodowy to lodowiska, Górka Lodowa E.Wedel, tory to curlingu, ale też specjalne zajęcia atrakcje dla dzieci i dorosłych. Na najmłodszych czekają "Poranki dla dzieci z PGE Energia Ciepła", podczas których instruktorzy uczą jazdy na łyżach poprzez zabawę. Dla młodzieży i dorosłych lubiących aktywnie spędzać czas zostały przygotowane specjalne zajęcia - "Fitness na łyżwach z MultiSport", czyli wielowymiarowy trening przygotowany przez specjalistów od fitnessu.
Po zimowych szaleństwach goście mogą odpocząć i odwiedzić Strefę Czekolady E.Wedel.

Zimowy Narodowy zaprasza do 8 marca 2020 r.

Ceny biletów:

Na lodowisko: normalne od 14 zł, ulgowe od 11 zł
Górka lodowa: od 6 zł
Wejście na płytę: 5 zł
Curling: 28 zł bilet normalny, 23 zł bilet ulgowy
Skatepark Zimowy Narodowy: 8 zł
 
Więcej informacji: www.zimowynarodowy.pl   

Pomysł na weekend z rodziną
Fot. Materiały Prasowe

Pomysł na weekend z rodziną
Fot. Materiały Prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.