Pomysł na weekend z rodziną
Fot. Materiały Prasowe
STYL ŻYCIA

Gwiazdy na Zimowym Narodowym!

Poznaj szczegóły

Redakcja VIVA! 1 grudnia 2019 12:40
Pomysł na weekend z rodziną
Fot. Materiały Prasowe

Zimowy Narodowy to punkt obowiązkowy na zimowej mapie Warszawy. Zimowe atrakcje dla dzieci i dorosłych, niezapomniane chwile z rodziną i znajomymi, 100% ZIMY niezależnie od pogody, doceniają także gwiazdy. Monika Mrozowska i Katarzyna Burzyńska spędziły aktywny poranek korzystając z pięknie oświetlonego Lodowiska E.Wedel i zjeżdżając z 12-metrowej Górki Lodowej E.Wedel.

Zimowy Narodowy to lodowiska, Górka Lodowa E.Wedel, tory to curlingu, ale też specjalne zajęcia atrakcje dla dzieci i dorosłych. Na najmłodszych czekają "Poranki dla dzieci z PGE Energia Ciepła", podczas których instruktorzy uczą jazdy na łyżach poprzez zabawę. Dla młodzieży i dorosłych lubiących aktywnie spędzać czas zostały przygotowane specjalne zajęcia - "Fitness na łyżwach z MultiSport", czyli wielowymiarowy trening przygotowany przez specjalistów od fitnessu.
Po zimowych szaleństwach goście mogą odpocząć i odwiedzić Strefę Czekolady E.Wedel.

Zimowy Narodowy zaprasza do 8 marca 2020 r.

Ceny biletów:

Na lodowisko: normalne od 14 zł, ulgowe od 11 zł
Górka lodowa: od 6 zł
Wejście na płytę: 5 zł
Curling: 28 zł bilet normalny, 23 zł bilet ulgowy
Skatepark Zimowy Narodowy: 8 zł
 
Więcej informacji: www.zimowynarodowy.pl   

Pomysł na weekend z rodziną
Fot. Materiały Prasowe

Pomysł na weekend z rodziną
Fot. Materiały Prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.