sylwia-peretti-krolowe-zycia-kuchenne-rewolucje-3
Fot. Instagram: @sylwia_peretti
metamorfozy gwiazd

Gwiazda Królowych Życia Sylwia Peretti zmieniła się nie do poznania!

Jak wyglądała kiedyś, gdy Magda Gessler pomogła jej uratować restaurację?

Redakcja VIVA! 8 września 2020 15:30
sylwia-peretti-krolowe-zycia-kuchenne-rewolucje-3
Fot. Instagram: @sylwia_peretti

Kim jest Sylwia Peretti? Kobieta występuje obecnie w niezwykle popularnym programie na kanale TTV „Królowe Życia”. Ale Sylwia pojawiła się w telewizji już dużo wcześniej! W 2011 roku Magda Gessler pomagała uratować jej restaurację w słynnej produkcji TVN „Kuchenne rewolucje”. Od tego czasu Sylwia przeszła  przeszła olbrzymią metamorfozę. Gdy Magda Gessler odwiedzała restaurację „U Jędzy” w Krakowie, którą Sylwia Peretti prowadziła razem z mężem,  Peretti miała wtedy 29 lat.

Sylwia Peretti w „Kuchennych rewolucjach” Magdy Gessler

Niestety pomoc Gessler na niewiele się wtedy zdała. Restauratorka przeprowadziła w lokalu zmiany, których właściciele nie potrafili do końca utrzymać. Dlatego po powrocie do restauracji „Edelweiss” (nowa nazwa nadana przez Gessler dla dawnego „U Jędzy”), Gessler nie zaaprobowała sposobu prowadzenia restauracji po rewolucji.

Sylwia Peretti gwiazdą „Królowych życia”

Teraz Peretti została bohaterką programu TTV „Królowe życia”. Przez niespełna 10 lat zmieniła się nie do poznania! Z ładnej, ale zupełnie zwyczajnej blondynki przeobraziła się w seksowną, eksponującą duży biust „ostrą” dziewczynę! Zobaczcie sami! Zdjęcie poniżej pokazuje Sylwię w programie „Kuchenne rewolucje”.

sylwia-peretti-krolowe-zycia-kuchenne-rewolucje-jak-wygladala-metamorfoza-2
Fot. mat. prasowe

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.