Jak wyglada Angie Capeda z Luz Maria w 2020?
Fot. Instagram
Ze świata urody

Grała główną postać w telenoweli Luz Maria! Dziś kończy 46 lat!

Jak zmieniła się aktorka Angie Copeda?

Aleksandra Frankowska 6 sierpnia 2020 09:00
Jak wyglada Angie Capeda z Luz Maria w 2020?
Fot. Instagram

Kiedyś znał ją cały świat, a wszystko to dzięki roli w telenoweli Luz Maria. Angie Cepeda skończyła właśnie 46 lat. Nie dość, że nie wygląda na swój wiek, to praktycznie nie zmieniła się od czasów popularnej opery mydlanej. Z okazji urodzin, aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z tortem. Pokazała, jak świętowała swoje urodziny.

Angie Capeda była gwiazdą telenoweli Luz Maria

Rok 1998 był kluczowy dla kariery Angie Capedy, która otrzymała wówczas angaż do roli Lucecity. Chociaż było to jej aktorskie 5 minut i potem gwiazda nie zrobiła zawrotnej kariery, czasem do tej pory można zobaczyć ją w filmach. Obecnie związana jest z argentyńskim wokalistą Diego Torresem, chociaż wspólne zdjęcia pary to raczej rzadkość. Gwiazda dba o swoją prywatność i dzieli się jedynie szczątkowymi informacjami i kadrami ze swojej codzienności.

Urodzinowe zdjęcie Angie Capedy

Najnowsze zdjęcie na Instagramie gwiazdy przedstawia tort urodzinowy, którym aktorka świętowała swoje 46 urodziny. Fotografia została wykonana dokładnie przed dmuchaniem świeczek. Zdjęcie Capeda podpisała podziękowaniami dla swoich fanów za wszystkie urodzinowe życzenia. Aktorka zachwyca swoją egzotyczną urodą. Jej charakterystyczna burza ciemnych loków sprawiają, że na myśl od razu przychodzi Luz Maria sprzed 22 lat!

Dziękuję wam wszystkim za życzenia. Wysyłam wam mnóstwo miłości. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ayer fue un buen día. 💟 Feliz fin de semana para todxs! 💋 Un. Día. A. La. Vez. #onedayatatime

Post udostępniony przez Angie Cepeda (@angiecepeda)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.