Zainspiruj się miejscami, w których pary królewskie spędziły swoje podróże poślubne

Alekandra Tylińska 19 kwietnia 2018 19:30

Jak sezon ślubny to i… miesiące miodowe! Wciąż nie zdecydowaliście, gdzie wyjechać w swoją niezapomnianą podróż? Wśród polskich nowożeńców największym powodzeniem cieszą się podróże do Włoch, Hiszpanii, Portugalii i Grecji. Pary, które wybierają dalsze kierunki, najczęściej decydują się na wyspę Bali. My przedstawiamy Wam miejsca, które wybrały pary królewskie! Gdzie jeżdżą? Decydują się zarówno na bliższe, jak i dalsze miejsca. Książę William i Kate wybrali Seszele, a Księżniczka Juliana i książę Bernhard van Lippe spędzili swój miesiąc miodowy w… Zakopanem! A inni? Sprawdźcie!  

1/5
królewskie miesiące miodowe
Copyright @adobe stock
1/5

Wiele się spekulowało na temat miejsca podróży poślubnej Williama i Kate. Ponoć ostatecznie zdecydowali się na… Seszele!  

2/5
królewskie miesiące miodowe
Copyright @adobe Stock
2/5

Szwedzka para książęca – Carl i Sofia, spędzili niezapomniane, poślubne chwile na… Fidżi!  

3/5
królewskie miesiące miodowe
Copyright @adobe Stock
3/5

Księżniczka Juliana i książę Bernhard van Lippe, para królewska z Niderlandów, spędzili swój miesiąc miodowy w… Zakopanem i Krynicy Zdrój!

4/5
królewskie miesiące miodowe
Copyright @adobe Stock
4/5

W latach trzydziestych, kiedy księżniczka Szwecji Ingrid i książę Friderik brali ślub, modnym kierunkiem była Riwiera Francuska.

5/5
królewskie miesiące miodowe
Copyright @adobe Stock
5/5

Książę Albert z Monako zarezerwował dla księżniczki Charlene Wittstock ekskluzywny apartament w Republice Południowej Afryki. Ponoć swój miesiąc miodowy para spędziła…osobno!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…