Zainspiruj się miejscami, w których pary królewskie spędziły swoje podróże poślubne

Alekandra Tylińska 19 kwietnia 2018 19:30

Jak sezon ślubny to i… miesiące miodowe! Wciąż nie zdecydowaliście, gdzie wyjechać w swoją niezapomnianą podróż? Wśród polskich nowożeńców największym powodzeniem cieszą się podróże do Włoch, Hiszpanii, Portugalii i Grecji. Pary, które wybierają dalsze kierunki, najczęściej decydują się na wyspę Bali. My przedstawiamy Wam miejsca, które wybrały pary królewskie! Gdzie jeżdżą? Decydują się zarówno na bliższe, jak i dalsze miejsca. Książę William i Kate wybrali Seszele, a Księżniczka Juliana i książę Bernhard van Lippe spędzili swój miesiąc miodowy w… Zakopanem! A inni? Sprawdźcie!  

1/5
królewskie miesiące miodowe
Copyright @adobe stock
1/5

Wiele się spekulowało na temat miejsca podróży poślubnej Williama i Kate. Ponoć ostatecznie zdecydowali się na… Seszele!  

2/5
królewskie miesiące miodowe
Copyright @adobe Stock
2/5

Szwedzka para książęca – Carl i Sofia, spędzili niezapomniane, poślubne chwile na… Fidżi!  

3/5
królewskie miesiące miodowe
Copyright @adobe Stock
3/5

Księżniczka Juliana i książę Bernhard van Lippe, para królewska z Niderlandów, spędzili swój miesiąc miodowy w… Zakopanem i Krynicy Zdrój!

4/5
królewskie miesiące miodowe
Copyright @adobe Stock
4/5

W latach trzydziestych, kiedy księżniczka Szwecji Ingrid i książę Friderik brali ślub, modnym kierunkiem była Riwiera Francuska.

5/5
królewskie miesiące miodowe
Copyright @adobe Stock
5/5

Książę Albert z Monako zarezerwował dla księżniczki Charlene Wittstock ekskluzywny apartament w Republice Południowej Afryki. Ponoć swój miesiąc miodowy para spędziła…osobno!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.