Mieszkanie Filipa Bobka
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Filip Bobek pokazał wnętrza swojego warszawskiego apartamentu!

Króluje w nim minimalizm!

Aleksandra Frankowska 23 kwietnia 2021 17:27
Mieszkanie Filipa Bobka
Fot. Instagram

Filip Bobek to jeden z najpopularniejszych, ale również najbardziej tajemniczych polskich aktorów. Niewiele mówi o swojej prywatności, a na jego Instagramie zdjęcia są bardziej tajemnicze niż dosłowne. Aktor, który zadebiutował w świecie filmu jako 19-latek, największy sukces odniósł dopiero dzięki roli Marka Dobrzańskiego w BrzydUli, grając u boku Julii Kamińskiej i Małgorzaty Sochy. Mimo dużego sukcesu, Bobek zdecydowanie woli grać na deskach teatru. Na jego Instagramie można dostrzec fragmenty warszawskiego apartamentu, który urządził w bardzo klasycznym i minimalistycznym stylu.

Czytaj też: „BrzydUla" powraca do telewizji! Jak zmienili się aktorzy hitowego serialu?

Jak mieszka Filip Bobek?

Zdjęcia, które Filip Bobek publikuje w social mediach są zazwyczaj czarno białe. Trudno więc odnieść się do konkretnych kolorów, jakie dominują w jego wnętrzach. To co wiemy na pewno, to że w kuchni aktor postawił na białe fronty. Duża ilość szafek sprawia, że wszystko może być schowane, a na wierzchu pozostaje absolutne minimum.

W salonie panuje styl lat 80/90. Widzimy dość charakterystyczny żyrandol oraz regał na książki. Minimalizm pozostaje zachowany również w kwestii ilości mebli.

Zobacz również: „Jest jak krnąbrna dwudziestolatka”. Niektóre wspomnienia gwiazd o VIVIE! mocno was zdziwią

Na ścianach widać sporo zdjęć, które z pewnością przypominają Filipowi Bobkowi miłe chwile spędzone w gronie najbliższych. Nie można też przejść obojętnie obok rudego kota, który mieszka razem z aktorem. Widać, że jego pupil doskonale czuje się w tym domu, a każdy kąt zna na wylot.

Jak Wam się podobają wnętrza mieszkania Filipa Bobka?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.