Bądź eko zawsze i wszędzie!

Gabriela Łaskowska 13 września 2018 08:02

Ekologia zawsze jest w modzie. Każdy z nas lubi się chwalić, że segreguje śmieci lub zajmuje się recyklingiem. Często jednak ekologia kojarzona jest z wielkimi działaniami na szeroką skalę. A przecież małe kroki również mogą dużo zmienić.

Dbanie o Ziemię nie musi być trudne. Wystarczy, że wprowadzisz w życie kilka drobnych zmian. Jak być eko zawsze i wszędzie? Zainwestuj w designerskie akcesoria wielokrotnego użytku! Powstaje coraz więcej produktów, które mają zastępować te „jednorazówki”, które po jednym użyciu wyrzucamy do kosza.

Zachęcamy, aby zamiast za każdym razem, gdy coś pijemy, sięgać po plastikową słomkę, zainwestować w taką, która służyć nam będzie latami! A ile plastikowych butelek rocznie wyrzucacie? Na pewno bardzo dużo! Na to również mamy rozwiązanie.

Istnieją akcesoria, które nie dość, że pomagają zmniejszyć ilość produkowanych śmieci, to do tego są na tyle małe i poręczne, że możesz nosić je ze sobą w torbie czy plecaku. Podpowiadamy, gdzie je kupić.  

1/6
eko akcesoria
Copyright @THEGREENDESIGNERCENTER.COM
1/6

Metalowa butelka na wodę, THEGREENDESIGNCENTER.COM, ok. 150 zł.

2/6
eko akcesoria
Copyright @WINKBOTTLE.COM
2/6

Stalowa słomka do picia, WINKBOTTLE.COM, 9,90 zł.

3/6
eko akcesoria
Copyright @BENDIWARE.COM
3/6

Silikonowy kubek, BENDIWARE.COM, ok. 75 zł. za 4 sztuki

4/6
eko akcesoria
Copyright @EKODROGERIA.PL
4/6

Silikonowy talerzyk z podkładką, EKODROGERIA.PL, 84 zł.

5/6
eko akcesoria
Copyright @BANGALORE.PL
5/6

Miedziana butelka i dwa kubki, BANGALORE.PL, 228 zł.

6/6
eko akcesoria
Copyright @TCHIBO.PL
6/6

Metalowe łyżeczko-słomki, TCHIBO, 19,99 zł.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…