VIVA! VIDEO

Dzień z życia dziennikarki „Vivy!”

"Redaktor żyje w ciągłym biegu, redaktor mody – biega w szpilkach"

Artykuł sponsorowany 2 marca 2015 15:55

Wywiady, sesje, nagrania, wyjazdy i zwykłe pisanie artykułów. Praca redaktora jest niezwykle różnorodna i przez to pasjonująca. Każdy dzień to spotkania z nowymi ludźmi, nowe wyzwania, które przynoszą sporą dawkę adrenaliny i stwarzają kolejne okazje do rozwoju.

Redakcja mody „Vivy!” pracuje na najwyższych obrotach, niezależnie od pory miesiąca. Wyzwania nigdy się nie kończą, a wykonywanie wszystkich obowiązków to prawdziwa walka z czasem. Przygotowywanie nowego numeru magazynu czy wydawanie serwisu internetowego to nie tylko blask fleszy czy spotkania z gwiazdami. To czasem żmudna, niekoniecznie widowiskowa praca, jednak daje mi ona ogromną satysfakcję.

Podążaj za mną i zobacz, jak wygląda dzień z życia redaktorki modowej magazynu „Viva!”

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?