Dorota Szelągowska 2019
Fot. Dorota Szelągowska 2019
Z życia gwiazd

Dorota Szelągowska zdradziła co znajduje się w jej szafie!

Czy wiecie ile par butów ma projektantka wnętrz?

Redakcja VIVA! 3 grudnia 2019 18:15
Dorota Szelągowska 2019
Fot. Dorota Szelągowska 2019

Dorota Szelągowska, córka znanej pisarki Katarzyny Grocholi, od kilku lat słynie z tego, że z pasją urządza mieszkania. Uwielbia również udzielać się w social mediach i wirtualnie pomagać swoim fanom. Niedawno skończyła również remont w swoim domu. Relacjonowaliśmy dla Was metamorfozę domu Doroty Szelągowskiej. Pokazywaliśmy efekty pracy znanej projektantki. Wiemy jak Dorota urządziła przestrzeń kuchni, łazienki, biura a nawet tarasu. Tym razem znana projektantka wnętrz postanowiła podzielić się, ze swoimi fanami na Instagramie wnętrzem swojej szafy w przedpokoju! Okazuje się, że ma w niej pokaźną kolekcję butów. Jak wiadomo Dorota Szelągowska żyje bardzo aktywnie, jej grafik jest wiecznie zajęty, a ona sama uwielbia, kiedy w jej życiu stale coś się dzieje. Może dlatego w szafie trzyma głównie obuwie sportowe - ilość tenisówek i sneakersów jest naprawdę imponująca. Temat szaf i ich wyposażenia jest jednym z najważniejszych wątków, które projektantka porusza na swoim blogu.

Szafa to naprawdę pojemny temat. Nie oszukujmy się, w polskich realiach rzadko kto może pozwolić sobie na przeznaczenie jednego pomieszczenia i urządzenie w nim garderoby. Marzenie. Ubrania rozwieszone na wieszakach, między wieszakami odstępy, buty ułożone kolorystycznie i do tego miejsce na walizki. I rzeczy zimowe. I te do których kiedyś schudnę. No i ubranka po Stasiu/Ani/Marysi które na pewno się przydadzą. Odkurzacz? Pudełko z pojedynczymi skarpetkami. Ozdoby zimowe… zaraz? Nie za dużo tego? No właśnie. Co zrobić żeby nasze szafy, nawet te najmniejsze pomieściły to wszystko? I czy w ogóle można przechowywać tyle rzeczy w małym mieszkaniu?

Szafa w przedpokoju, Dorota Szelągowska
Fot. Instagram/Dorota Szelągowska
 

Szafa w przedpokoju, Dorota Szelągowska
Fot. Instagram/Dorota Szelągowska

Szafa w przedpokoju, Dorota Szelągowska
Fot. Instagram/Dorota Szelągowska

Szafa Szelągowskiej 2019
Fot. Blog Dorota Szelągowska

Szafa Szelągowskiej 2019
Fot. Blog Dorota Szelągowska

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.