Swoje "cztery kąty" posiada tu również Lewandowski

Gabriela Czernecka 29 czerwca 2018 10:29

Wygląda na to, że Joanna Krupa zamierza być stałą bywalczynią naszego kraju. Światowej sławy modelka dzieli swoje życie na Polskę i Stany Zjednoczone. Teraz zdecydowała się wynająć luksusowy apartament w samym centrum Warszawy. To tu ma również swoje cztery kąty Robert Lewandowski. Te wnętrza robią wrażenie! Zobacz, jak wygląda mieszkanie Joanny Krupy.

Tak wygląda warszawskie mieszkanie Joanny Krupy

Modelka dołączyła do grona gwiazd, które mogą się pochwalić luksusowym apartamentem marki No.44 Luxury Rental w samym sercu Warszawy. Równie okazałe mieszkanie posiada tam Robert Lewandowski. Ponadczasowe i eleganckie wnętrza, prestiżowa lokalizacja i nieograniczony dostęp do największej strefy rekreacyjnej w Polsce i Europie - można im tylko pozazdrościć! 

 Budynek w kształcie żagla został zaprojektowany przez światowej sławy architekta polskiego pochodzenia - Daniela Libeskinda i jest to chluba Warszawy, umieszczona w samym jej centrum. Według sędziów konkursu International Property Awards najlepsza rezydencja w Europie. Na 8. piętrze wieżowca mieści się nowoczesna siłownia, basen, gabinety masażu i sauna.

Projektanci budynu zadbali też o rozrywkę. Po treningu mieszkańcy Złotej będą mogli zrelaksować się w prywatnym kinie albo skorzystać z  symulatora do gry w golfa. Całość dopełnia działające przez cały rok jacuzzi na przestronnym tarasie z widokiem na Salę Kongresową Pałacu Kultury.

Nic dziwnego, że Joanna Krupa zdecydowała się wynająć tam apartament. Oprócz luksusowego mieszkania, do dyspozycji modelki jest także 1800 m2 powierzchni rekreacyjnej, która zawiera m. in. letni taras i całoroczne jacuzzi.

„Luksus to coś więcej niż piękny apartament w designerskim budynku w centrum miasta - to styl bycia i życia. Często podróżuję i mieszkam de facto w dwóch krajach na raz, dlatego zdecydowałam się na długoterminowy instytucjonalny najem. Cieszę się, że usługa ta, dostępna szeroko w świecie, pojawiła się również w Polsce. Apartament No.44 Luxury Rental to znacznie więcej niż komfort i piękne wnętrza. To przede wszystkim bezpieczeństwo świadczonych usług – mam gwarancję, że moje mieszkanie zawsze będzie na mnie czekało i nikt mi go przedterminowo nie wypowie”, mówi Joanna Krupa.

Co najbardziej ceni w swym nowym apartamencie? Wysokiej klasy udogodnienia. „Mam możliwość korzystania z największej w Polsce i Europie strefy rekreacyjnej na ósmym piętrze z 25 metrowym basenem, jacuzzi, prywatnym kinem, spa czy siłownią – to wszystko mam pod ręką. Z kolei dzięki dostępnym salom konferencyjnym mogę prowadzić spotkania biznesowe – wszystko bez konieczności opuszczania budynku. Wciskam guzik w windzie i w ciągu minuty mogę komfortowo pracować lub relaksować się na przykład na basenie”, mówi zachwycona Joanna Krupa. 

Wygląda na to, że modelka będzie spędzać w naszym kraju więcej czasu. Nikogo to jednak nie dziwi, bowiem mając możliwość korzystania z takich luksusów, gwiazda nie mogła podjąć innej decyzji, jak wynajem tego cuda! Zresztą, zobaczcie sami, jak wygląda mieszkanie Joanny Krupy!  

1/5
Joanna Krupa, mieszkanie Joanny Krupy
Copyright @Mat. prasowe
1/5

Tak wygląda wnętrze luksusowego apartamentu Joanny Krupy.

2/5
Joanna Krupa, mieszkanie Joanny Krupy
Copyright @Mat. prasowe
2/5

Joanna Krupa ma do dyspozycji naprawdę spektakularne wnętrza. 

3/5
Joanna Krupa, mieszkanie Joanny Krupy
Copyright @Mat. prasowe
3/5

Całe mieszkanie utrzymane jest w kolorach: bieli, czerni i mięty. 

4/5
Joanna Krupa, mieszkanie Joanny Krupy
Copyright @Mat. prasowe
4/5

Do dyspozycji modelka ma m.in. basen czy jacuzzi. 

5/5
Joanna Krupa, mieszkanie Joanny Krupy
Copyright @Mat. prasowe
5/5

Nikt nie ma wątpliwości, że Joanna Krupa świetnie się w nim odnajduje!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?