Oto luksus w iście kosmicznym wydaniu…

Redakcja Viva! 9 października 2020 19:30

Supermodelka Gisele Bündchen i jej mąż, sportowiec Tom Brady podobno kupili nowy niesamowity dom. Willa, której właścicielami zostali kosztowała ich podobno 7,5 miliona dolarów. Dom to nadmorks rezydencja w miejscowości Clearwater na Florydzie. Nie jest to jednak zwykła nieruchomość w eleganckim kurorcie… Dom zachwyca ultranowoczesnym wnętrzem.

Nowy dom Gisele Bündchen na Florydzie

Ten wspaniały ultranowoczesny dom ma pięć sypialni i został zbudowany w 2015 roku na terenie zamkniętego osiedla, a więc jego nowi lokatorzy mają zapewnione pełne poczucie prywatności. Zanim nowy dom został wyremontowany i przystosowany do potrzeb rodziny Gisele i Toma, para tymczasowo przeniosła się w kwietniu tego roku do rezydencji Dereka Jetera w Tampie, wartej 29 milionów dolarów. Tom Brady podpisał kontrakt z drużyną Tampa Bay Buccaneers i rodzina musiała zamieszkać w tej okolicy. 

Teraz Bündchen i Brady mogą się już przeprowadzić do nowego trzypoziomowego domu, który położony jest nad samą wodą i ma nawet własną przystań jachtową. Wewnątrz znajduje się siłownia, gabinet, kino domowe, sala bilardowa, centrum multimedialne oraz… winda. W kuchni znajdują się urządzenia luksusowych marek: Sub-Zero i Miele, spiżarnia oraz bar śniadaniowy z pięknym widokiem na wodę. Podobno para rozważa również zakup pustej działki obok, aby w razie potrzeby móc rozbudować dom. Zobaczcie zdjęcia wnętrz!  

1/6
nowy-dom-gisele-bundchen-tom-brady-jak-wyglada-salon
Copyright @East News
1/6

Żadne z mebli w domu nie zostały wybrane przypadkowo. Wszystkie tworzą spójną całość z bryłą budynku.

2/6
nowy-dom-gisele-bundchen-tom-brady-jak-wyglada-wnetrze-2
Copyright @East News
2/6

W domu króluje biel, szarość, naturalne drewno oraz elementy z kamienia. Jednak to ogromne okna i przeszklenia robią największe wrażenie.

3/6
nowy-dom-gisele-bundchen-tom-brady-jak-wyglada-kuchnia-2
Copyright @East News
3/6

Kuchnia to chyba najbardziej przytulne i kameralne pomieszczenie w całej rezydencji.

4/6
nowy-dom-gisele-bundchen-tom-brady-jak-wyglada-sypialnia-2
Copyright @East News
4/6

Z okien jednej z sypialni rozciąga się piękny widok na wodę.

5/6
nowy-dom-gisele-bundchen-tom-brady-jak-wyglada-lazienka-2
Copyright @East News
5/6

Pokój kąpielowy bardziej przypomina wnętrze statku kosmicznego niż klasycznej łazienki!

6/6
nowy-dom-gisele-bundchen-tom-brady-jak-wyglada-taras-basen-2
Copyright @East News
6/6

Przestronny taras wychodzi bezpośrednio ns basen, który został wspaniale wkomponowany w przejście na przystań.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.