Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
domy gwiazd

Małgorzata Socha pokazała swój wspaniały ogród!

Jest naprawdę wielki! To marzenie…

Redakcja VIVA! 25 maja 2021 12:30
Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Aktorka Małgorzata Socha to bezsprzecznie jedna z największych i najbardziej lubianych polskich gwiazd! Jej profil na Instagramie obserwuje prawie milion followersów! Socha dba o prywatność, ale są kwestie, którymi dzieli się z fanami na swoich portalach społecznościowych. Aktorka słynie z tego, że od lat promuje zdrowy styl życia, a do sieci wrzuca zdjęcia z treningów czy aktywności na świeżym powietrzu. Od czasu do czau publikuje też zdjęcia z dziećmi czy z wnętrz swojego pięknego domu, który jest malowniczo położony w okolicach podwarszawskich Michałowic. Sam dom ma podobno ponad 300 metrów kwadratowych powierzchni, a działka na której się znajduje 1000 metrów kwadratowych. To spory teren, na którym Małgosia i jej mąż zaaranżowali piękny ogród.

Zobacz także: Socha o dzieciach: „Mam taki moment w życiu, że najważniejsi są Zosia, Basia i Staś”

Małgosia Socha na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z porannego spaceru. Post opatrzyła komentarzem: „Taka ta wiosna kapryśna, że trzeba korzystać z każdego słonecznego dnia! Dzisiaj - pięknie i słonecznie, a jutro znów deszczowo. Kto jeszcze nie był - raz raz na spacer! ;))”. Ogród prezentuje się wspaniale. Widać, że jest doskonale utrzymany. Wokół działki posadzone są drzewa, a na większej jej części rośnie trawa, która jest  skoszona i bardzo zadbana.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.