Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
domy gwiazd

Lara Gessler pokazała balkon! Oto idealna letnia oaza!

Jak gwiazda zaaranżowała przestrzeń na tarasie?

Redakcja VIVA! 28 czerwca 2021 15:30
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler razem ze swoim mężem Piotrem Szelągiem cieszy się rodzicielstwem. Celebrytka w 2020 roku powitała na świecie swoją córeczkę Nenę. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców i słynnej babci Magdy Gessler. Jej niezwykła uroda sprawia, że zachwycają się nią również fani gwiazdy. Macierzyństwo, jak komentuje Lara, jest dla niej błogosławieństwem. Córeczka jest bezproblemowa, a rodzice mają też czas dla siebie. Ostatnio Lara postanowiła urządzić balkon w swoim mieszkaniu. Teraz zakochani mają doskonałe miejsce na relaks w letnie dni! Jak wygląda taras Lary?

Zobacz też: Lara Gessler i jej najlepsze stylizacje! Czy to nowa ikona stylu?

Balkon Lary Gessler - jak zaaranżowała go gwiazda?

Lara zdecydowała się wrzucić na swój profil na Instagramie zdjęcia, które zostały wykonane na nowo zaaranżowanym balkonie. Przestrzeń urządzona została w stylu skandynawskim. Na balkonie znajduje się mnóstwo kwiatów, dominują odcienie beżu i bieli. Meble pochodzą ze znanego sklepu wnętrzarskiego Jotex, które bardzo spodobały się Larze.

Wreszcie mamy nasz wymarzony balkon! Zawsze chciałam mieć taką prawdziwą oazę w mieszkaniu i wreszcie się udało! Jest dużo kwiatów, światła i piękne meble. (...) Są w pięknym skandynawskim stylu i mają wspaniałą gamę kolorystyczną - opisała Lara w poście.
 

Zobacz też: Lara Gessler pokazała ciało w skąpym stroju kąpielowym! Lepiej niż Anna Lewandowska?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.