Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
domy gwiazd

Lara Gessler pokazała balkon! Oto idealna letnia oaza!

Jak gwiazda zaaranżowała przestrzeń na tarasie?

Redakcja VIVA! 28 czerwca 2021 15:30
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler razem ze swoim mężem Piotrem Szelągiem cieszy się rodzicielstwem. Celebrytka w 2020 roku powitała na świecie swoją córeczkę Nenę. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców i słynnej babci Magdy Gessler. Jej niezwykła uroda sprawia, że zachwycają się nią również fani gwiazdy. Macierzyństwo, jak komentuje Lara, jest dla niej błogosławieństwem. Córeczka jest bezproblemowa, a rodzice mają też czas dla siebie. Ostatnio Lara postanowiła urządzić balkon w swoim mieszkaniu. Teraz zakochani mają doskonałe miejsce na relaks w letnie dni! Jak wygląda taras Lary?

Zobacz też: Lara Gessler i jej najlepsze stylizacje! Czy to nowa ikona stylu?

Balkon Lary Gessler - jak zaaranżowała go gwiazda?

Lara zdecydowała się wrzucić na swój profil na Instagramie zdjęcia, które zostały wykonane na nowo zaaranżowanym balkonie. Przestrzeń urządzona została w stylu skandynawskim. Na balkonie znajduje się mnóstwo kwiatów, dominują odcienie beżu i bieli. Meble pochodzą ze znanego sklepu wnętrzarskiego Jotex, które bardzo spodobały się Larze.

Wreszcie mamy nasz wymarzony balkon! Zawsze chciałam mieć taką prawdziwą oazę w mieszkaniu i wreszcie się udało! Jest dużo kwiatów, światła i piękne meble. (...) Są w pięknym skandynawskim stylu i mają wspaniałą gamę kolorystyczną - opisała Lara w poście.
 

Zobacz też: Lara Gessler pokazała ciało w skąpym stroju kąpielowym! Lepiej niż Anna Lewandowska?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.