Julia Kamińska, VIVA! 12/2017
Fot. FOT. MATEUSZ STANKIEWICZ/ AF PHOTO
domy gwiazd

Julia Kamińska pokazała swój taras! Widok zapiera dech…

Ale to nie wszystko! Co jeszcze urzeka na tarasie Kamińskiej?

Redakcja VIVA! 4 maja 2021 14:30
Julia Kamińska, VIVA! 12/2017
Fot. FOT. MATEUSZ STANKIEWICZ/ AF PHOTO

Aktorka Julia Kamińska zaskarbiła sobie uwielbienie telewidzów dzięki roli Uli Cieplak w serialu BrzydUla. Julia, podobnie jak wiele innych gwiazd, aktywnie udziela się w social mediach. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 260 tysięcy followersów! Wierne grono fanów towarzyszy aktorce w relacjach, które publikuje i aktywnie komentuje zdjęcia na feedzie gwiazdy. Niedawno Kamińska pokazała, jak wygląda wspaniały taras w jej mieszkaniu. Trzeba przyznać, że ogromna przestrzeń, którą aktorka ma do dyspozycji i niesamowity widok na Warszawę, który rozciąga się z tarasu to  majstersztyk. Jak wygląda taras Julii?

Zobacz także: 20 lat różnicy i wspólna praca... Tak rozwijał się związek Julii Kamińskiej i Piotra Jaska

Taras w apartamencie Julii Kamińskiej robi wrażenie!

Taras w apartamencie Julii Kamińskiej jest ogromny. Przestrzeń nie jest w pełni zagospodarowana, ale od ostatniego posta z tarasu, który Juli opublikowała w połowie kwietnia trochę się na nim zmieniło. Aktorka przystroiła  balkon krzesłami, roślinami i dywanem. Na najnowszym zdjęciu widać też suszarkę na pranie, która ustawiona została pod ścianą. W kwietniu gwiazda pytała swoich fanów:

Na tarasie fajniejsze są deski czy kafelki?

 

Nie dziwi więc uboga aranżacja tarasu. Kamińska planuje remont, więc póki co nie urządza tarasu. Tak dużą przestrzeń można na lato wspaniale zaaranżować. Zmiana podłogi (a raczej położenie drewnianych desek), ustawienie zadaszonej pergoli czy wybór dużych donic z roślinami może całkowicie odmienić przestrzeń tarasu!

Zobacz także: Wiosenne porządki: jak zaaranżować idealny balkon lub taras?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.