Julia Kamińska, VIVA! 12/2017
Fot. FOT. MATEUSZ STANKIEWICZ/ AF PHOTO
domy gwiazd

Julia Kamińska pokazała swój taras! Widok zapiera dech…

Ale to nie wszystko! Co jeszcze urzeka na tarasie Kamińskiej?

Redakcja VIVA! 4 maja 2021 14:30
Julia Kamińska, VIVA! 12/2017
Fot. FOT. MATEUSZ STANKIEWICZ/ AF PHOTO

Aktorka Julia Kamińska zaskarbiła sobie uwielbienie telewidzów dzięki roli Uli Cieplak w serialu BrzydUla. Julia, podobnie jak wiele innych gwiazd, aktywnie udziela się w social mediach. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 260 tysięcy followersów! Wierne grono fanów towarzyszy aktorce w relacjach, które publikuje i aktywnie komentuje zdjęcia na feedzie gwiazdy. Niedawno Kamińska pokazała, jak wygląda wspaniały taras w jej mieszkaniu. Trzeba przyznać, że ogromna przestrzeń, którą aktorka ma do dyspozycji i niesamowity widok na Warszawę, który rozciąga się z tarasu to  majstersztyk. Jak wygląda taras Julii?

Zobacz także: 20 lat różnicy i wspólna praca... Tak rozwijał się związek Julii Kamińskiej i Piotra Jaska

Taras w apartamencie Julii Kamińskiej robi wrażenie!

Taras w apartamencie Julii Kamińskiej jest ogromny. Przestrzeń nie jest w pełni zagospodarowana, ale od ostatniego posta z tarasu, który Juli opublikowała w połowie kwietnia trochę się na nim zmieniło. Aktorka przystroiła  balkon krzesłami, roślinami i dywanem. Na najnowszym zdjęciu widać też suszarkę na pranie, która ustawiona została pod ścianą. W kwietniu gwiazda pytała swoich fanów:

Na tarasie fajniejsze są deski czy kafelki?

 

Nie dziwi więc uboga aranżacja tarasu. Kamińska planuje remont, więc póki co nie urządza tarasu. Tak dużą przestrzeń można na lato wspaniale zaaranżować. Zmiana podłogi (a raczej położenie drewnianych desek), ustawienie zadaszonej pergoli czy wybór dużych donic z roślinami może całkowicie odmienić przestrzeń tarasu!

Zobacz także: Wiosenne porządki: jak zaaranżować idealny balkon lub taras?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.