Edyta Pazura metamorfoza n n
Fot. East News
domy gwiazd

Edyta Pazura zainwestowała w nowy mebel! Jest wart swojej ceny…

Ten jeden element odmienił całe wnętrze!

Redakcja VIVA! 18 grudnia 2020 18:30
Edyta Pazura metamorfoza n n
Fot. East News

Edyta Pazura cały czas jest zajęta! Życie prywatne (razem z mężem aktorem Cezarym  Pazurą mają trójkę dzieci) łączy z zawodowym - jest menadżerką, pasjonatką fotografii oraz dobrej kuchni. Choć jak podkreśla, macierzyństwo to dla niej najważniejsza rola, angażuje się w wiele zawodowych wyzwań, a jednym z nich jest prowadzenie bloga Just Keep Livining. Aktywnie prowadzi też profil na Instagramie, który obserwuje prawie 200 tysięcy osób. To właśnie tu dzieli się z fanami szczegółami z urządzania wnętrz domu.

Nowy mebel w domu Edyty Pazury - ten sekretarzyk to hit!

Dom Edyty i Cezarego Pazurów urządzony jest stylowo, a we wnętrzach dominują jasne barwy. Nie brakuje też ciekawych dodatków. Nowością we wnętrzach jest… śliczny sekretarzyk, przy którym Edyta będzie pracować nad swoim blogiem! Gwiazda pokazała jego zdjęcia na swoim Instastories, a wpis opatrzyła komentarzem:

Moje nowe miejsce pracy. Tu będą powstawać nowe wpisy na bloga. O mamusiu... Jest cudny

Sekretarzyk jest jasnoniebieski, a jego nogi wykonane są z ciemnego rzeźbionego drewna. Edyta wybrała dla niego miejsce pod ścianą wyłożoną białymi kafelkami. Pięknie wkomponował się we wnętrze pokoju. Ile kosztował? Został wykonany na zamówienie przez dekoratorkę i specjalistkę od restaurowania mebli Annę Dębską. Cena jest uzależniona od danego projektu, podobne modele kosztują około 445 funtów, czyli ponad 2 tysiące złotych.

edyta-pazura-dom-meble-instagram-2
Fot. Instagram: @edyta_pazura

edyta-pazura-dom-meble-instagram-5
Fot. Instagram: @edyta_pazura

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.