Agnieszka Włodarczyk, Viva
Fot. Mat.prasowe
domy gwiazd

Agnieszka Włodarczyk pokazała pokoik dziecka i zdradziła płeć maleństwa!

Dziewczynka czy chłopiec?

Redakcja VIVA! 14 maja 2021 19:30
Agnieszka Włodarczyk, Viva
Fot. Mat.prasowe

W życiu Agnieszki Włodarczyk ogromne zmiany. Aktorka już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą, termin porodu zbliża się wielkimi krokami! Radosną nowinę o przyjściu na świat potomka gwiazda ogłosiła pod koniec stycznia 2021. Wraz ze swoim partnerem Robertem Karasiem przygotowuje się na pojawienie się nowego członka rodziny. To wielkie wydarzenie w życiu pary. Gwiazda nie traciła czasu i już skompletowała wyprawkę dla dziecka. Zamiast wybierać najdroższe marki, decyduje się na rzeczy, które są funkcjonalne, ale niekoniecznie markowe. Podobnie podeszła do projektowania pokoiku maleństwa. Na swoim profilu na Instagramie, w relacji InstaStories zamieściła krótkie nagranie z prawie gotowego pokoiku maluszka. Ale to nie wszystko! Gwiazda zdradziła też płeć dziecka…

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk zdradziła ile przytyła w ciąży!

Agnieszka Włodarczyk pokazała pokój dziecka i zdradziła płeć potomka!

W filmie z pokoju Włodarczyk pokazała fanom białą komodę, którą kupiła z drugiej ręki na portalu Olx.pl. Komoda kosztowała ok. 400 zł i jest prawie nowa. Aktorka wyczyściła ją i zdezynfekowała. Włodarczyk pokazała też przewijak, do którego kupiła specjalne materiałowe osłonki w dwóch kolorach - beżowym i niebieskim. Pokazując osłonki Agnieszka zdradziła:

 

Jest też kolor niebieski. O! Chyba coś zdradziłam

 

Rzeczy w kolorze niebieskim uważa się najczęściej za typowe dla chłopców - nie było więc trudno domyślić się, że Agnieszka spodziewa się synka!

 

 

Czytaj też: Agnieszka Włodarczyk zdradziła ile przytyła w ciąży!

pokoj synka Agnieszki Wlodarczyk
Fot. Instagram: @agnieszkawlodarczykofficial

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.