Agnieszka Włodarczyk, Viva
Fot. Mat.prasowe
domy gwiazd

Agnieszka Włodarczyk pokazała pokoik dziecka i zdradziła płeć maleństwa!

Dziewczynka czy chłopiec?

Redakcja VIVA! 14 maja 2021 19:30
Agnieszka Włodarczyk, Viva
Fot. Mat.prasowe

W życiu Agnieszki Włodarczyk ogromne zmiany. Aktorka już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą, termin porodu zbliża się wielkimi krokami! Radosną nowinę o przyjściu na świat potomka gwiazda ogłosiła pod koniec stycznia 2021. Wraz ze swoim partnerem Robertem Karasiem przygotowuje się na pojawienie się nowego członka rodziny. To wielkie wydarzenie w życiu pary. Gwiazda nie traciła czasu i już skompletowała wyprawkę dla dziecka. Zamiast wybierać najdroższe marki, decyduje się na rzeczy, które są funkcjonalne, ale niekoniecznie markowe. Podobnie podeszła do projektowania pokoiku maleństwa. Na swoim profilu na Instagramie, w relacji InstaStories zamieściła krótkie nagranie z prawie gotowego pokoiku maluszka. Ale to nie wszystko! Gwiazda zdradziła też płeć dziecka…

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk zdradziła ile przytyła w ciąży!

Agnieszka Włodarczyk pokazała pokój dziecka i zdradziła płeć potomka!

W filmie z pokoju Włodarczyk pokazała fanom białą komodę, którą kupiła z drugiej ręki na portalu Olx.pl. Komoda kosztowała ok. 400 zł i jest prawie nowa. Aktorka wyczyściła ją i zdezynfekowała. Włodarczyk pokazała też przewijak, do którego kupiła specjalne materiałowe osłonki w dwóch kolorach - beżowym i niebieskim. Pokazując osłonki Agnieszka zdradziła:

 

Jest też kolor niebieski. O! Chyba coś zdradziłam

 

Rzeczy w kolorze niebieskim uważa się najczęściej za typowe dla chłopców - nie było więc trudno domyślić się, że Agnieszka spodziewa się synka!

 

 

Czytaj też: Agnieszka Włodarczyk zdradziła ile przytyła w ciąży!

pokoj synka Agnieszki Wlodarczyk
Fot. Instagram: @agnieszkawlodarczykofficial

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.