Dom Kim i Kanye pokazany w Architectural Digest
Fot. Instagram: @kimkardashian
domy gwiazd

Zobaczcie te niesamowite wnętrza! Chcielibyście tak mieszkać?

Dom Kim Kardashian i Kanye Westa to arcydzieło designu…

Redakcja VIVA! 7 lutego 2020 19:30
Dom Kim i Kanye pokazany w Architectural Digest
Fot. Instagram: @kimkardashian

Dom Kim i Kanye pojawił się na okładce cenionego magazynu o wnętrzach Architectural Digest. W materiale słynna para opowiada, dlaczego zaprojektowali tak minimalistyczne wnętrza! Dla Kim okładka AD to spełnienie marzeń. Gwiazda napisała o tym na swoim Instagramie: „Okładka @archdigest to coś, o czym zawsze marzyłam”.

Minimalistyczny dom Kim i Kanye

Kim i Kanye  kupili posiadłość w Hidden Hills w Los Angeles  w 2013 roku za 20 milionów dolarów (ponad 75 milionów złotych). Teraz rezydencja jest podobno warta około 60 milionów dolarów! Remont trwał aż cztery lata. Para zamieszkała w posiadłości w 2017 roku. Wnętrza willi mogliśmy już podziwiać zarówno na zdjęciach, które Kim umieszczała na swoim profilu na Instagramie, jak i w materiałach w amerykańskim Vogue. Jednak dopiero teraz sesję we wnętrzach rezydencji zdecydował się zrealizować prestiżowy magazyn o designie Architectural Digest!

Kto zaprojektował dom rodziny Kardashian-West?

Fani designu i architektury, patrząc na wnętrza rezydencji Kim i Kanye od razu zobaczą w projekcie rękę jedni z najbardziej znanych światowych designerów. Mowa o Belgach: Axelu Vervoordt i Vincencie Van Duysen. Jak projektantom pracowało się z państwem West? „Nie rozmawialiśmy o dekoracji, ale o rodzaj filozofii dotyczącej tego, jak żyjemy teraz i jak będziemy żyć w przyszłości”, powiedział Axel Vervoordt w wywiadzie dla AD. „Zmieniliśmy dom, oczyszczając go, i staraliśmy się cały czas iść w tym kierunku.” Dom pozbawiony jest ozdobników, ale to „proporcje są dekoracją”, przyznaje Kanye West. Wszystkie pomieszczenia urządzone są w stonowanej biało-beżowo-szarej kolorstyce. Wyjątkiem są pokoje dziecięce. „Komnata” małej North West jest cała różowa - nie można tu jednak mówić o tandetnym klimacie - monochromatyczne wnętrze prezentuje się zachwycająco.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“We didn’t talk about decoration but a kind of philosophy about how we live now and how we will live in the future,” explains #AD100 designer @axelvervoordt of reimagining @kimkardashian and Kanye West’s California estate. “We changed the house by purifying it, and we kept pushing to make it purer and purer.” In practical terms, those lofty ambitions translated into a transformation of the proportions of the house’s many rooms, all of which are sheathed in a luminous, off-white plaster. “The proportions are the decoration,” Kanye says of the rarefied architecture. Take a look inside the home through the link in our profile. Photo by @jackie_nickerson; text by @mayer.rus

Post udostępniony przez Architectural Digest (@archdigest)

W domu znajduje się wiele designerskich (ale oczywiście minimalistycznych) mebli i dekoracji. Kanapa w salonie państwa West to projekt Jeana Royère'a. Ile kosztuje to arcydzieło sztuki użytkowej? Zaledwie około 600 000 dolarów…

Kim i Kanye rozwiązują quiz na temat wnętrz, ich domu, designu i… Zobaczcie wideo!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.