jak-mieszkaja-edyta-pazura-radoslaw-pazura
Fot. fot.EdytaPazura/Instagram
DOMY GWIAZD

Jak mieszkają Edyta i Cezary Pazurowie? Zdjęcia wnętrz ich domu robią wrażenie!

Para zdecydowała się na tapetę od projektanta!

Marta Baran 24 maja 2020 15:31
jak-mieszkaja-edyta-pazura-radoslaw-pazura
Fot. fot.EdytaPazura/Instagram

Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam, jak wygląda królestwo Edyty i Cezarego Pazurów. Można było zauważyć, że urządzanie wnętrz jest ich mocną stroną i mają ogromne poczucie estetyki oraz gust. Całość prezentowała się jak z katalogu, ponadto nie zabrakło tam detali, które sprawiły, że dom wydawał się bardzo przytulny. Na swoim Instagramie Edyta zdradziła, że ostatnio wraz z mężem zdecydowali się na remont. Wystrój ich czterech kątów się zmienił i zagościł u nich zupełnie inny styl – elegancja w minimalistycznej odsłonie. Jesteście ciekawi, jak teraz mieszka para?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedy byłam małą dziewczynką i spędzałam wakacje na wsi, moja babcia wszystkie swoje prace ręczne wykonywała na zewnątrz. Siadała na drewnianej ławce pod płotem: obierała ziemniaki, cerowała koszule lub ubijała śmietanę na masło. Następnie brała charakterystyczną miotłę z gałęzi, aby przy zachodzie słońca zamiatając zamaszyście podwórko pożegnać dzień. Wszystkie te obrazy zapadły mi dobrze w pamięci, jak i zapach wsi który przybierał różne formy w zależności od pory dnia 🌅 Maj to zapach bzu i smak rabarbaru. Przywołując te wspomnienia, postanowiłam upiec ciasto drożdżowe z rabarbarem, którego przepis znajdziecie na blogu www.justkeepliving.pl Okoliczności, które mi towarzyszyły podczas wyrabiania ciasta... Sami zobaczcie... P.S. Na pewno jak już będę stara to przysiądę sobie przy tym stoliku i jeszcze raz przeczytam wszystkie powieści Jules’a Verne’a, które uwielbiam bardziej niż ciasto z rabarbarem 🌏🙃 #justkeepliving🌿 #ciastozrabarbaremibeza @warmia_house

Post udostępniony przez ✨𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚-𝐉𝐮𝐬𝐭𝐊𝐞𝐞𝐩𝐋𝐢𝐯𝐢𝐧𝐠 (@edyta_pazura)

Edyta i Cezary Pazurowie zdecywowali się na remont w 2020

Obecna sytuacja w kraju, a także na świecie spowodowana koronawirusem sprawiła, że musimy zostać w domu i dla własnego bezpieczeństwa unikać wychodzenia na zewnątrz. Gwiazdy pokazuj więc, co robią w tym czasie w domach, aby się czymś zająć. Edyta Pazura przyznała, że nie ma z tym problemu, ponieważ po remoncie z przyjemnością zostaje w domu. Styl na jaki postawili Edyta i Cezary zdecydowanie odbiega od tego, który mogliśmy u nich zobaczyć do tej pory. Oliwkowe detale, zostały zamienione na biel, szarości oraz beże. Dodatkowo, aby wnętrza były jeszcze bardziej zgodne ze stylem modern, nie zabrakło tam drewniany elementów. W ostatnim czasie Edyta pokazała, jak teraz wyglądają schody i trzeba przyznać, że po remoncie wydają się być bardzo przestronne.

Modna tapeta od Versace

Naszą uwagę przykuła przede wszystkim jedna ze ścian, na której znalazła się tapeta z kolekcji Versace. Jej cena to 460 złotych za metr kwadratowy. Deseń idealnie wpasował się w obecny anturaż i musimy przyznać, że robi to ogromne wrażenie. Sama Edyta najbardziej jest dumna ze ściany, na której zawisły rodzinne zdjęcia. Taki zabieg dodał delikatnego akcentu, a przy okazji zrobiło się tam bardzo rodzinnie i domowo!  

Dom Cezarego Pazury i Edyty Pazury 2020
Fot. Instagram/Edyta Pazura

Dom Cezarego Pazury i Edyty Pazury 2020
Fot. Instagram/Edyta Pazura

Modne wnętrza 2020
Fot. INSTAGRAM: @edyta_pazura

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wesołych Świąt! Dużo prawdziwej i czystej miłości. Przede wszystkim zdrowia, bo jak to mawia moja mama „jak jest zdrowie, to że wszystkim innym można sobie poradzić” Szczególna moc pozdrowień dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą świętować ze swoimi najbliższymi. Choć „dziwny jest ten świat” ja również wierzę że „ludzi dobrej woli jest więcej” Z tym przekonaniem wchodzimy w kolejny rok... Chciałabym, abyśmy wszyscy wspierali się , szanowali, poważali, obdarzali się nawzajem sympatią i dobrym słowem. Przecież to nic nie kosztuje, a daje tyle radości. 💚🎄 Wesołych Świąt od całej rodziny Pazurów ( tej z zębami i bez 😬)

Post udostępniony przez ✨𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚- 𝐌𝐚𝐲𝐛𝐞 𝐁𝐚𝐛𝐲 ✨ (@edyta_pazura)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jako rodzice stoimy teraz przed ważnym wyzwaniem, żeby pomóc dzieciom tak zorganizować czas i zadania, żeby nawet nauka online była skuteczna i zostawiała im jeszcze przestrzeń na rozrywkę. To trudne, dlatego dzielę się z Wami artykułami- Wydruki do nauki, które powstały razem z @HP. Pamiętajcie, że musimy pomagać dzieciom w 👉🏻planowaniu czasu (artykuł o tworzeniu Planera), 👉🏻motywowaniu (Lista celów i Czytelnicze wyzwanie) oraz 👉🏻podpowiadaniu, jak uczyć się wydajniej (Tworzenie notatek). Korzystajcie! 🌷 Włożyłam w stworzenie tych materiałów mnóstwo energii i serca 💚 Wszystkie artykuły oraz PDFy do wydruku dostępne na moim blogu: www.imaybebaby.com #HPSmartTank #drukujnaprzyszloscinadzis #wydrukidonauki https://link.do/V9z98

Post udostępniony przez ✨𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚-𝐉𝐮𝐬𝐭𝐊𝐞𝐞𝐩𝐋𝐢𝐯𝐢𝐧𝐠 (@edyta_pazura)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotografia nauczyła mnie pokory i cierpliwości... Nadrabiam książkowe i blogowe zaległości , a jutro wrzucę przepis na moje ciasto wielkanocne 🍊🍋🥧 Moje hobby podczas tej dłuższej przerwy? Fotografia analogowa...Oczywiście zanim cokolwiek zrobiłam i nauczyłam się obsługiwać Zenitha z 1980 roku, który pamięta moje pieluchy, to zepsułam jakiś pięć filmów 📷🎞 W końcu po metodzie prób i błędów udało się ☝🏻🤓 Moje biedne nerwy trochę się zszargały 🤣 ale efekt możecie zobaczyć przewijając zdjęcie 👉🏻 Jest klimat ✨ Pamiętajcie, że po nocy wstaje dzień, a owoce naszej cierpliwości będą słodkie jak nigdy dotąd 🌷 Moje w postaci zdjęć są wspaniałym ukoronowaniem mojej wytrwałości 😬#analogphotography #passion P.S. Czaro powiedział: „Komunę przeżyłem, to i wirusa przeżyję” - ciężko się z nim nie zgodzić... 👆🏻

Post udostępniony przez ✨𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚-𝐉𝐮𝐬𝐭𝐊𝐞𝐞𝐩𝐋𝐢𝐯𝐢𝐧𝐠 (@edyta_pazura)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.