Zobacz projekt
Fot. Facebook: Hamonic + Masson & Associés
DESIGN

Ten projekt apartamentowca na Cyprze wygląda jak z bajki!

Robi wrażenie?

Marta Baran 28 października 2019 19:30
Zobacz projekt
Fot. Facebook: Hamonic + Masson & Associés

Cypr to wyjątkowa lokalizacja – morze, słońce oraz niezwykłe krajobrazy, to miejsce wręcz stworzone, aby tam zamieszkać! Nic więc dziwnego, że co jakiś czas architekci dzielą się nowymi projektami wieżowców, które wkrótce mogą powstać właśnie na wyspie. Na jednym z międzynarodowych konkursów ogromne wrażenie zrobił plan nowoczesnego apartamentowca – Limassol Tower, który uplasował się na drugim miejscu. Trzeba przyznać, że nawet sama wizualizacja wieżowca mocno działa na wyobraźnię!

Nowoczesny projekt wieżowca

Projekt budynku został zainspirowany naturą, która zgrabnie została połączona z nowoczesnością. Do każdego mieszkania przyłączone są pokaźnej wielkości tarasy, w kształcie okrągłej platformy, gdzie pomieszczą się prywatne baseny oraz ogrody. Robi wrażenie? A to jeszcze nie wszystko! Oprócz niesamowitej architektury mieszkańcy mogliby się cieszyć imponującym widokiem na Morze Śródziemne oraz panoramą miasta Limassol. Póki co projekt nie trafił do realizacji, możliwe że za kilka lat będzie można zobaczyć ten budynek na własne oczy i się tam zatrzymać!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.