Zobacz projekt
Fot. Facebook: Hamonic + Masson & Associés
DESIGN

Ten projekt apartamentowca na Cyprze wygląda jak z bajki!

Robi wrażenie?

Marta Baran 28 października 2019 19:30
Zobacz projekt
Fot. Facebook: Hamonic + Masson & Associés

Cypr to wyjątkowa lokalizacja – morze, słońce oraz niezwykłe krajobrazy, to miejsce wręcz stworzone, aby tam zamieszkać! Nic więc dziwnego, że co jakiś czas architekci dzielą się nowymi projektami wieżowców, które wkrótce mogą powstać właśnie na wyspie. Na jednym z międzynarodowych konkursów ogromne wrażenie zrobił plan nowoczesnego apartamentowca – Limassol Tower, który uplasował się na drugim miejscu. Trzeba przyznać, że nawet sama wizualizacja wieżowca mocno działa na wyobraźnię!

Nowoczesny projekt wieżowca

Projekt budynku został zainspirowany naturą, która zgrabnie została połączona z nowoczesnością. Do każdego mieszkania przyłączone są pokaźnej wielkości tarasy, w kształcie okrągłej platformy, gdzie pomieszczą się prywatne baseny oraz ogrody. Robi wrażenie? A to jeszcze nie wszystko! Oprócz niesamowitej architektury mieszkańcy mogliby się cieszyć imponującym widokiem na Morze Śródziemne oraz panoramą miasta Limassol. Póki co projekt nie trafił do realizacji, możliwe że za kilka lat będzie można zobaczyć ten budynek na własne oczy i się tam zatrzymać!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.