Zobacz projekt
Fot. Facebook: Hamonic + Masson & Associés
DESIGN

Ten projekt apartamentowca na Cyprze wygląda jak z bajki!

Robi wrażenie?

Marta Baran 28 października 2019 19:30
Zobacz projekt
Fot. Facebook: Hamonic + Masson & Associés

Cypr to wyjątkowa lokalizacja – morze, słońce oraz niezwykłe krajobrazy, to miejsce wręcz stworzone, aby tam zamieszkać! Nic więc dziwnego, że co jakiś czas architekci dzielą się nowymi projektami wieżowców, które wkrótce mogą powstać właśnie na wyspie. Na jednym z międzynarodowych konkursów ogromne wrażenie zrobił plan nowoczesnego apartamentowca – Limassol Tower, który uplasował się na drugim miejscu. Trzeba przyznać, że nawet sama wizualizacja wieżowca mocno działa na wyobraźnię!

Nowoczesny projekt wieżowca

Projekt budynku został zainspirowany naturą, która zgrabnie została połączona z nowoczesnością. Do każdego mieszkania przyłączone są pokaźnej wielkości tarasy, w kształcie okrągłej platformy, gdzie pomieszczą się prywatne baseny oraz ogrody. Robi wrażenie? A to jeszcze nie wszystko! Oprócz niesamowitej architektury mieszkańcy mogliby się cieszyć imponującym widokiem na Morze Śródziemne oraz panoramą miasta Limassol. Póki co projekt nie trafił do realizacji, możliwe że za kilka lat będzie można zobaczyć ten budynek na własne oczy i się tam zatrzymać!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.