Zobacz projekt
Fot. Facebook: Hamonic + Masson & Associés
DESIGN

Ten projekt apartamentowca na Cyprze wygląda jak z bajki!

Robi wrażenie?

Marta Baran 28 października 2019 19:30
Zobacz projekt
Fot. Facebook: Hamonic + Masson & Associés

Cypr to wyjątkowa lokalizacja – morze, słońce oraz niezwykłe krajobrazy, to miejsce wręcz stworzone, aby tam zamieszkać! Nic więc dziwnego, że co jakiś czas architekci dzielą się nowymi projektami wieżowców, które wkrótce mogą powstać właśnie na wyspie. Na jednym z międzynarodowych konkursów ogromne wrażenie zrobił plan nowoczesnego apartamentowca – Limassol Tower, który uplasował się na drugim miejscu. Trzeba przyznać, że nawet sama wizualizacja wieżowca mocno działa na wyobraźnię!

Nowoczesny projekt wieżowca

Projekt budynku został zainspirowany naturą, która zgrabnie została połączona z nowoczesnością. Do każdego mieszkania przyłączone są pokaźnej wielkości tarasy, w kształcie okrągłej platformy, gdzie pomieszczą się prywatne baseny oraz ogrody. Robi wrażenie? A to jeszcze nie wszystko! Oprócz niesamowitej architektury mieszkańcy mogliby się cieszyć imponującym widokiem na Morze Śródziemne oraz panoramą miasta Limassol. Póki co projekt nie trafił do realizacji, możliwe że za kilka lat będzie można zobaczyć ten budynek na własne oczy i się tam zatrzymać!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.