Robi na Was wrażenie?

Sabina Zięba 16 kwietnia 2018 15:30

„Fryzjerstwo to więcej niż kilka ruchów nożyczkami i grzebieniem. To sztuka kreacji, wymagająca prawdziwej wirtuozerii, wyobraźni i pasji” - tymi słowami reklamuje się nowo otwarty salon Mąż Fryzjerki w centrum Warszawy. Choć w stolicy istnieją jego dwa punkty, to właśnie ten przy ulicy Wareckiej i Świętokrzyskiej zwraca uwagę wszystkich przechodniów. 

Nazwa salonu nawiązuje do kultowego obrazu Patrice Leconte z 1990 roku, opowieści o erotycznej fantazji i spełnieniu. Wnętrze natomiast jest równie oryginalne, co filmowa inspiracja. Zostało zaprojektowane przez Pracownię Architektoniczną Aleksandra Wasilkowska i wyróżnia się głównie opalizującą, złotą, falistą blachą, umocowaną tuż nad lustrami i na ladzie. Mieni się ona wszystkimi kolorami tęczy, wprawiając klientów w wesoły nastrój. Na podłodze zastosowano spiek kwarcowy imitujący biały marmur. Jest to niezwykle praktyczny zabieg, gdyż materiał ten jest odporny na uszkodzenia i zabarwianie. Ciekawymi elementami są również stoliki, złote krzesła, surrealistyczne rzeźby i egzotyczne kwiaty. Wchodząc do środka, ma się wrażenie, że jest się na wakacjach w ciepłych krajach. Od zewnątrz zakład rzuca się w oczy dzięki specjalnym neonom przygotowanym na indywidualne zamówienie. Zobaczcie zdjęcia Męża Fryzjerki! Zachęcają Was do odwiedzenia lokalu?  

1/7
Copyright @Materiały prasowe
1/7

2/7
Copyright @Materiały prasowe
2/7

3/7
Copyright @Materiały prasowe
3/7

4/7
Copyright @Materiały prasowe
4/7

5/7
Copyright @Materiały prasowe
5/7

6/7
Copyright @Materiały prasowe
6/7

7/7
Copyright @Materiały prasowe
7/7

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.